Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Moim skromnym zdaniem każda z Nas może przytyć tyle ile chce. Jeśli dobrze czuje się ze swoim ciałem to nic nie stoi na przeszkodzie by przytyła tyle ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już poruszamy temat ruchów to czy próbowałyście je liczyć? ;) Mi to chyba nie wychodzi bo mała kopie czasami jak szalona w dwóch miejscach jednocześnie albo w jednym taki mały atak 4-5 kopnięć na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
oczywiscie niech kazda tyje ile chce..... liczyc ilosc ruchow ??? uuu u mnie to nie przejdzie bo mala jest strasznie ruchliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
dziewczyny a pijecie napoje gazowane??? ja pije gazowana wode ale co zrobic ze innej nie luubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam, że pod koniec ciąży trzeba liczyć te ruchy, żeby wiedzieć czy wszystko jest w porządku. I nie wiem jak to robić..;) Nie, jakoś nie mogę pić gazowanych. Mam po nich zgagę i wgl nie smakują mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też ostatnio czuję sie nie najlepiej :( dosyc ze humor do dupy to strasznie mnie 3 dzien boli nieiwiem czy to kosc ogonowa jakis taki bol promirniujacy ze czasem az sie ugnę i w gole te dni szaro bure sa jakies takie ze czlowieka przygnebiaja:(:(:( ojj ale jeszcze troche i pocieszam sie ze musi byc tylko lepiej... (oby) na jutro wzielam sobie dzien urlopu bo wysiadam pomału juz czas najwyzszy przystopowac ja wózek mam po 1 córci takze ten zakup mnie omija zreszta ten taki szał mnie omija bo mamm sporo rzeczy juz a co do ciuszków to moje 1 dziecko urodzilo sie malusie wiec ciuszki 56 niektóre długo nam służyły ale fakt za duzo nie ma co gromadzic bo z wszytskiego sie i tak nie skorzysta ale ja juz madra jestem po teraz spoodziewam sie 2 dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie o palenie papierosów i picie alkoholu. Czy któraś z Was paliła? I rzuciła? Czy łatwo Wam zrezygnować z alkoholu lub papierosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze zalecają liczenie ruchów od 28tc. Powinno ich być minimum 10 w ciągu godziny aktywności dziecka. Robi się to by jak najszybciej wyłapać wszelkie problemy z dzieckiem, gdy coś jest nie tak dziecko jest po prostu dużo mniej ruchliwe. Oczywiście są dzieci "leniwe", które ogólnie cały czas się mało ruszają, można też mieć tak umiejscowione łożysko, że nie czuje się kopniaczków itd ale istotne w tym jest obserowanie i reagowanie na zmiany. W razie czego robi się usg lub ktg. Piję to na co mam ochotę w danej chwili, jak mam smaka to i gazowane i piwo bezalkoholowe. Jem też to na co mam ochotę i nie myślę o dodatkowych kg. Skoro mam ochotę to uważam, że organizm tego potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli aktywność mojej małej przypada na czas od 21-1 to np w ciągu od 22 do 23 powinnam naliczyć 10 ruchów najmniej tak? Wybaczcie, że tak dosadnie wypytuję ale już taka jestem..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
10 ruchow na godzine ??? hmmm to moja sie tak nie rusza, zreszta musialbym nic innego nie robic caly dzien tylko ruchy liczyc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
a jesli tak to chyba ja tez zle zrozumialam..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko koleżanka mówi, że w szczycie aktywności malucha trzeba liczyć to nie cały dzień :). To jak z tym paleniem i piciem alkoholu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech z tymi ruchami to nie dajcie sie zwariowac ja w 1 ciazy az tak obsesyjnie nie liczylam wiadomo są dni ze ruchy czuc bardziej intensywne teraz tez tak mam sa dni ze dzidzia non stop szaleje a czasem niestety rzadko nieiwiem od czego jest to uwarunkowane a co do picia to zdarzylo mi sie od meza pol szklaneczki wypic jak mialam ochote i raz redsa malinowego wypilam i ja niestety musze sie przyznac ze podpalam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
aaa to moja mala Zośka tych szczytow to ma pare i napewno wiecej niz 10 sie zliczy wiec spokoj a co do palenia i picia to ja akurat nie palilam ale pilam czasami ale od kiedy zaszlam w ciaze to nic tylko czasami ustka umocze i wypije z pol kieliszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
buteleczko.... zastanow sie nad tym bo papierosy sa bardzo szkodliwe, jestes nierozsadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia wiem wiem i jeszcze raz wiem nie napisałam tego zeby mnie teraz oceniac i wytykac ze to złe itp.... zdaje sobie z tego sprawe ze to nic dobrego ale niestety mi sie nie udało nie długo przed ciaza zaczelam na nowo palic takze wiem ze potrafilabym to rzucic ale niestety nie udalo mi sie :( a wrecz mialam ochote na ten wstretny dymek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
kazdy ma jakies wady ..... niestety.... ja jestem wredna i wszystkowiedzaca ;-) a Ty popalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buteleczko... moja siostra całą pierwszą ciążę podpalała, no po prostu nie potrafiła rzucić. Dziecko zdrowe, waga w normie. W drugiej ciąży już nie paliła, dziecko zdrowe waga taka jak pierwszego dziecka. Co ma wisieć nie utonie... niestety. Są osoby aż przesadnie dbające o siebie i rodzą chore dzieci a są osoby pijace, palące i ćpające bez umiaru i rodzą dzieci zdrowe. Nie ma reguły... Jesteśmy tylko ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
oj tak mnie pobolewa kosc ogonowa i ogolnie odcinek ledzwiowy szczegolnie wieczorem jak sie tyroszke napracuje w ciagu dnia a teraz jak juz mowilam mam remont w domu wiec nie ma mowy o nic nierobieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piłam , od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, wcześniej bylam na weselu to nie wiedziałam, że jestem w ciąży to wypiłam kilka kieliszków.. A palić, podpalałam, do sylwestra. Od Nowego Roku ani dymka nie wzięłam i nawet jakoś nie mam ochoty, trzeba się zawziąść !! Ale teraz za to o wiele wiecej jem... Ale dobre , że udało mi się, jestem z siebie zadowolona, poza tym motywacją też był moj narzeczony, on pali, fakt sam próbował rzucić, ale ciężko, ale mnie nagadał do rozumu.. i w końcu się postawiłam nałogowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to z leczeniem ruchów to nigdy tego nie robiłam w pierwszej ciąży, nie miałam na to jakiejś obsesji.Po prostu wiedziałam że jak idę spać moja mała dopiero wstawała, tak było codziennie.A w dzień jak sie ruszała to sie ruszała. Dopiero jak przez jakiś czas było tego coraz mniej to spytałam sie lekarza a on mi na to że mała coraz mniej ma miejsca i dlatego, a i ja w pierwszej ciąży miałam mały brzuch :). A u mnie z ta wagą jakoś dziwnie, bo ważę się często-raz z tygodniu. w ciągu tygodnia przytyłam 2 kg a w ciągu następnych 3 tygodni ani grama więcej- śmiesznie , ale na początku sie przestraszyłam . Któraś też tak miała ? Moja dobra koleżanka urodziła 2 dni temu drugą dziewczynkę, poród naturalny, do szpitala dotarła po 1 w nocy a urodziła o 2.20 czyli godzinę później- tylko taki mieć poród :) :) :) .Tak jak ona pisała -poszło jak po maśle :) :) . A pierwszy jej poród trwał 13 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
2 kg to male przybycie na wadze.... to tyle co dobrze sie wyproznic hehehe ja to juz sama nie wiem ile bo w domu jakas glupia ta waga mnie wkurza wiec dowiem sie teraz na kolejnej wizycie pod koniec miesiaca ile mi przybylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona- ja przed ciążą paliłam no i wypiłam od okazji. Jak dowiedziałam się o ciąży to alkohol poszedł w odstawkę a papierosy powoli rzuciłam w ciągu tygodnia.Wiem że nie mogę i mam to w głowie- i tak miałam w pierwszej ciąży i jak karmiłam.NO na sylwestra teraz wypiłam z trzy łyki szampana :) się przyznaję A następnego dnia jak przestałam karmić to coś mnie naszło i musiałam zapalić.... no i się zaczęło kopcenie. A ja to śpię 10 godzin na dobę a nawet i więcej. mam specjalna poduchę do spania i se razem śpimy i się przytulamy. Tylko mój mąż jest z tego tytułu niepocieszony / a to jest taka poduszka http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-i-do-karmienia-3w1-i1928340428.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaaa- 2 kg w ciagu tygodnia :) . a jakby tak było przez cały miesiąc to by wyszło 8 kg-tego się obawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja zamiast poduchy na mojego supermena zadzieram w nocy nogi hehhe a terz dobrej nocki wam zycze ide sie wykapac bo mama mi lazienki uzyczyla a pozniej do lozka i czytac ksiazke "tatiana i aleksander".... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
no 8 kg w miesiac to rzeczywiscie bylaby juz masakra... hhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie waga plus 11 :( ale co tam będę się martwić potem Iwonaa19 moja mała śpi ponad rok na materacu kokos gryka pianka i myślę że jej bardzo wygodnie, trochę na początku czułam jego zapach (troche jak z tartaku) ale szybko się wywietrzył jeśli chodzi o ruchy to ja czuje tylko po żebrach na zewnątrz rzadko kiedy bo łożysko mam na przedniej ścianie. pierwsza córka tak się wierciła że normalnie było nóżki i rączki widać, ale łożysko było z tyłu w szpitalu wszystkie dostawałyśmy kartę ruchów i trzeba było liczyć 3 razy w ciągu dnia, ale każda wpisywała na oko bo chodziło tylko o to czy aktywność dziecka nie maleje ja palenie rzuciłam jak zaczęłam się starać o pierwszą ciążę było ciężko ale dałam radę jeśli chodzi o alkohol to przed ciążą nie piłam bo karmiłam piersią ale od czasu do czasu pozwalam sobie na małą lampkę wytrawnego czerwonego wina, poza tym nic innego nie ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×