Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

U mnie w szpitalu wymagają 3 paczek podkładów poporodowych bella mama (są ogromne). Ja mam spakowane tylko 2 paczki a w domu przygotowałam mężowi paczkę podkładów Absorgyn (te są sporo mniejsze) to mi dowiezie jak będą potrzebne. Ogólnie to śmieję się bo w szpitalu, który mam najbliżej trzeba mieć wszystko swoje. Jeśli jednak mnie odeślą z braku miejsc to kolejny szpital nie wymaga nic a ja pojadę tam z pełną torbą :) Jak na wczasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz :) kupie jeszcze ta belle a te nocne zostawie na pozniej.. oj podziwiam te które daja rade ja juz tak sie nie zegne zeby dac rade :p ja 2 kwietnia mam usg i juz nie moge sie doczekac :) poki co lekarz po pomacaniu brzucha stwierdził że mam "kolosa" i jak ja go urodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a czy jest jakis standard w szpitalach chodzi mi o to ile dni lezy sie po SN z dzidziusiem w szpitalu (zakladajac ze wszystko jest wporzadku i z matka i z dzieckiem)? czy to indywidualna sprawa szpitali po ilu dniach daja wypis? bo ja slyszalam ze przynajmniej 3 doby bo inaczej NFZ nie wyplaca pieniazków dla szpitala za cos tam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zjadło mi tekst :) z tym dawaniem rady chodziło mi o strzyzenie włosków tam na dole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po SN trzymają 2 pełne doby, po CC 4 doby. Oczywiście jeśli wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po SN trzymają 2 pełne doby, po CC 4 doby. Oczywiście jeśli wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była u mnie ta położna, dała mi ten wynik z gbs, dała również kopie skróconego standardu opieki okołoporodowej. Powiedziała, żebym zrobiła plan porodu. Choć u nas w szpitalu ciezko z tym aby się tego trzymali, ale lepiej zrobić coś takiego. Mówiła też, że oprócz gazu rozweselającego mają jeszcze ten dolargen co Wy wspominałyście i mówi, że dużo kobiet go bierze, bo nie wytrzymuje bólu, ale co ma być to się nie odstanie..nie uciekniemy z porodówki ;)) heheh jutro już będe mieć ciąże ,,donoszoną" :) powiedziała , że nie zawsze widać ten czop. Usłyszałam serduszko mojego słoneczka :) na to najbardziej czekałam. Do dziewczyn, które rodzą ze swoimi mężami ! Najważniejsze, żeby mężczyźni byli podczas pierwszego stopnia porodu, masowali Was, itp. II także żeby ODDYCHALI Z WAMI PRZEPONOWO !! Macie tez ich nauczyc, bo jak zaczna sie skurcze to zapomnimy o tym, a nie mozemy sie zapierac i oddech zatrzymywać, spinać się, bo wtedy nie dotleniamy nie tylko siebie ale także dziecka... Więc jak bedzie boleć i będziecie zatrzymywać oddech to lepiej oddychajcie tak pulsacyjnie. A tak w ogóle to spać mi się chce ale nie zasne i w ogóle do dupki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka niby 3 doby po sn a 5 po cc, ale czasami wcześniej wypuszczają jak jest ok. Ja bym nie chciała wyjśc wcześniej, bo w 2 dobie poziom bilurbiny najbardziej wzrasta u dzidzi, więc lepiej odczekac ten moment:) Dobra lecę Dziewczęta;) Do potem;) Ps. Mała chyba wyczuwa mój niepokój, bo zaczęła się wiercić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tym strzyzeniem to i ja problemy mam :) A a jak sobie wyobraże co za 'arcydzieło' by wyszło jakby mój M się za to zabrał to ja juz lepiej podziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka- tak musi być 3 dni datowo bo szpital nie dostanie od NFZ pieniędzy , ale nie muszą to być 3 pełne doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale ja niewiem jak sie oddycha przeponowo .. Mogłaby któraś napisać jak to się robi :D Dragoniki - nie denerwuj się tak tą wizytą ,bo i dzidzia wtedy zaniepokojona jest :) bedzie dobrze. :* daj znać po wizycie . :) U mnie w szpitalu nie ma nic oprócz gazu rozweselajacego ehh bede musiała sie pomeczyc bez znieczulen.. a moze i nawet nie beda potrzebne kto wie :D staram sie powoli nastawiac pozytywnie do wszystkiego bo inaczej to w depresje wpadne jeszcze zanim urodze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszym cc przyszłam do szpitala rano na 8 ,00 w wyszłam na 5 dzień o 12 po południu , ja też wolę dobę w szpitalu dłużej zostać Ja to biorę lustereczko i maszynkę i mam ładny fryz :) bo bez lusterka to by było o matko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was udusze :D znow musze nadrabiac tyle piszecie a ja sie zmylam na laweczke a potem bylam na KTG i skurczy brak a wlasciwie sporadyczne do 30 ale mala chyba spala bo tylko 2 razy sie ruszala jak nie urodze to w czwartek mam przyjsc na nocke na ktg i jakis gin mnie zbada tzn moja szyjke i mowia ze jak chce moga mnie pomasowac itp zeby szybciej pojawily sie skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi czop wczoraj odpadł- podczas kąpania. Był gęsty bardzo, beżowy z domieszkami wlasnie jak by bialka kurzego. Teraz tez leci duzo wydzieliny beżowej,ze co chwile latam wkladki zmieniac. Jutro ide na wizyte, wiec moze dostane skierowanie. Zobaczymy. Florentyna- w srode witamy na swiecie Oresta :) trzymaj sie i zacznij myslec pozytywnie dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przeczytałam - Ooo,jest taki kawał,jak to facet chciał mieć syna,a rodziły mu się same córki.Ktoś mu poradził,żeby podczas orgazmu powiedział imię męskie.Wybrał imię August,a że był trochę jąkaty to w trakcie się zaciął i tylko Au..Au..Au...,na to zniecierpiliwiona żona mówi: zejdź stary,bo wilka zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita heheh dobre :) laski czy wy czujecie ciezar brzucha ?? bo ja raczej nie jako cialo to czuje takie samo tylko chodzic ciezko ale nie mam uczucia ze brzuch mi wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita - dobre :D Indianka - ha ha mam nadzieję, że mój mały nie będzie robił takiego cyrku bo nasze łóżeczko chyba by nie wytrzymało obciążenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu Pomaranczowka dominuje swoja glupota. Ktos pisze o wierze w Boga , ale chyba nie wie co to oznacza. Bog istnieje w prawie kazdej religii i nie jest symbolem tylko chrzescijanstwa. Poza tym jest takie przykazanie "szanuj blizniego, jak siebie samego" a u tej osoby ewidentnie tego brak. Takie gadanie wykazuje brak wiedzy na temat swojej wiary i nasladowanie tylko wybranych przykazan. Glupota i ciemnota fundamentalistow nie zna granic. Dziewczynki, moj maz przyjezdza o tydzien wczesniej, wiec juz pierwszego bedzie tutaj. Hurrraaa! Chociaz troszke mnie dzisiaj zasmucil. Dzisiaj uslyszalam o trzecim wyjezdzie od niego. Pierwszy to delegacja, wiec rozumiem, ale reszta? Krotkie, bo krotkie, ale wszystkie do czerwca, a ja zaczynam sie zastanawiac jak on w takim razie wyobraza sobie ojcostwo tzn, ze ja bede siedziec w domu a on robic takie wypady co jakis czas? Ja jeszcze nie wiem jak sobie dam rade z dzieckiem, a on juz ma plany zostawiac mnie sama jakby nigdy nic :( Troche sie tym zdolowalam. Chyba musze z nim porozmawiac, chociaz chcialabym zeby sam wpadl na to,ze bede potrzebowac jego pomocy na poczatku. Smutno mi troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka proponuje nie reagować na zaczepki pomarańczowych bo tylko po to piszą i podpuszczają żeby atmosferę psuć. Oczywiście, że porozmawiaj z mężem. Wszystko trzeba wyjaśniać i czasami iść na kompromisy ale czasami tez postawić na swoim. To wasze dziecko wasza radość i wasza wspólna odpowiedzialność. Po równo 50/50 obowiązków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula wygląda na to, ze twoje ciało szykuje się do porodu:) u mnie tak daleko jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula wygląda na to, ze twoje ciało szykuje się do porodu:) u mnie tak daleko jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka- tak mi się przypomniało. Pisałaś wcześniej, że nie znasz języka w kraju, w którym obecnie jesteś. Przepraszam, że o to pytam ale czy masz w pobliżu jakąś osobę, która w razie czego Ci pomoże i posłuży za tłumacza? Wiesz nie chcę Cię absolutnie straszyć ale na tym etapie ciąży to nigdy nie wiadomo kiedy się zacznie. Tak samo potem z malutkim dzieckiem jak mąż będzie na wyjazdach to w razie nagłego wypadku. Przepraszam, że tak się mieszam ale też nie mieszkam w Polsce i naprawdę nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×