Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

jestem na moment za godzine mam KTG własnie wziełam prysznic i dopadly mnie jakies dziwne bóle - moze to skurcze (?) niewiem niedlugo to sie okaze ;) tak bym chciala juz urodzic ale jak tylko brzuch zaboli to panikuje ze boje sie porodu ot ja madra heh ;) wczoraj bylam na mega dlugim spacerze ii strasznie powoli szlam tak mnie krocze bolalo.. do domu myslalam ze spowrotem nie dojde dobrze ze byl ze mna moj M.. a juz na 4 pietro to wchodzilam chyba z pół godzny myslalam ze mi krocze rozerwie...:o i sobie sie wyzalilam o ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam konto na FB ale mam tylko znajomych z reala wiec jakos narazie nie chce podawac mam nadzieje ze nikogo tym nie uraze mnie zostalo 7 dni eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne dzieciaczki macie:) mnie coraz bardziej stres się udziela:/ nawet jeść nie umiem :( co to będzie jak do porodu pojade , dobrze że w tym szpitalu jest oddział psychiatryczny pewnie pozniej mnie tam skieruja ;p;p mąż dzwonił i przepraszał, ciekawe na jak długo.... eh z tymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka oddział psyhiatryczny? he he nie bedzie tak źle kochana :) a mężem sie nie przejmuj faceci to faceci ich juz nie zmienimy niestety :) Dobra lece ja na KTG :) dobrze że mam tak blisko tylko przez ulice przejsc bo inaczej to bym chyba nie doszła :) Odezwe sie jak wróce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie odeszlo cos w stylu galaretki przezroczystej. przez chwilke myslalm ze to ten czop ale tego bylo malenko i tylko przezroczysta wydzielina... no chyba ze on moze na raty odchodzic?? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy spicie wszystkie :P mnie sie nudzi strasznie a juz mi zapal do sprzatania przeszedl i kurcze calkowita cisza nic mnie zlapac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Tylko na chwilkę wpadam powiedzieć co i jak Urodziłam zdrowiutkiego synka 02.04.2012 waga 3314 wzrostu u mnie nie mierzą. Dziś wróciliśmy do domku, wiec zamieszanie mamy i tylko na chwilę zobaczyłam tabelkę resztę nadrobię jak będę miała czas. Gratulacje dla nowych mamuś i trzymam kciuki za przyszłe. Beatko Kochana tak bardzo mi przykro :(.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka słyszałam że może odchodzic na raty,będę o to też lekarza pytała bo nie wiem czego się spodziewać. Sama nie wiem czego sie boje pobytu w szpitalu czy porodu, w szpitalu byłam raz w życiu i funkcjonowałam jak robot,pierwszy posiłek zjadłam po wyjściu z niego... Do tego jeszcze nie wiem jak będę rodzić,bardzo bym chciała cc,boje się o dziecko przy porodzie sn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua...............22.........01.04.......M......Filip...........1..........Zakopane słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena............?..........Rzeszów Dragoniki...........28,........03.04.......K(?)...Maja............2..........Wrocław Hannelka............26.........05.04.......M......Kamil...........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam............1..........Kraków Blanka6.............29.........06.04.......K......Karina..........1..........ok.Warszawy alexiasz............25.........10.04.......M......Aleksander......1..........Krosno Brinka..............19.........11.04.......K......Julia(?)........1..........ok.Suwałk buteleczka85........26.........12.04.......K......???????.........2..........Gliwice Iwonaa19............19.........12.04.......K......Julia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo.........25.........13.04.......k......Milena..........2..........śląsk kwietniowka26.......25.........14.04.......K......Olga............1..........woj.dolnośląskie ani00...............29.........14.04.......M......Jakub...........1..........Tychy Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor..........2..........???????? Kafka28.............29.........14.04.......M......Danielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica.....30.........18.04.......K......????????........2..........Legnica agaf................26.........18.04.......M......Kubuś...........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......????????........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel.....................Jelenia Góra uleczka90...........21.........21.04.......M......Piotr...........1..........ok.Bielska Białej qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978...........33.........22.04.......M......????????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28..........28.........22.04.......K......Klara...........1..........Gdańsk gwens...............24.........24.04.......K......Zuza............1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????..........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709.....................30.04.......M......Michałek........2..........?????? MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka............Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm.............................. FlorentynaAnna....28.03......3640g......51cm.....Orest.............ok. Suwałk beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś...............Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon..............Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów martusia 82.........29...........18.04(5.04).....K....Lena........3.. ......Uk Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? qwarce....22...21.04?...M...Philipp Kuba...1...Burgdorf pierwsze_malenstwo........19........ 25.04........ K........Julia........1........Bydgoszcz MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... Asia033...............24.03......3020g......54.......Oliw ka. ...........Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk Krisii.................25.03....3750g......57cm.......... ... .. ............. FlorentynaAnna.....28.03.....3640g.....51cm.....Orest... ..ok. Suwałk beata.sr........24.........30.03.......2800...51cm....... Do minik- Śpij w spokoju Nasz Aniołku: S.U.R.I..............31.03......3550g.........55cm....... ...Jaś......Śląsk Czuprynaa.........2.04.......3760g.........57cm........Leon. ......Radom Bronka w kropki...2.04.....3314g......................Adrian......Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Bronka! :) Ale się Nam zaczęło rozpakowywanie :)> Alexiasz nie przejmuj się pomarańczką! My byśmy wszystkie chciały juz dzidzi zobaczyć :). Może nie żeby to było dziś ale, żeby był już maj i było po wszystkim heheheh :). A mnie boli, strzyka itd ale nic się nie rusza... Proszę bardzo Alka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki się dziś nie meldowała.. Może rodzi??? A masz wieści co z tą naszą biedną Sylvią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka no nie bedę sie przejmowac, ale wiesz, jesli ktoś mi zarzuca że jestem nawiedzona, bo biorę wiesiołek, niech mi uzasadni, niech poda racjonalne argumenty dlaczego nie brac, w czym może zaszkodzić, może sie przekonam. A jak lekarz poleca, faramceutka poleca, a tu na forum jestem z tego powodu nawiedzona, to tylko budzi we mnie pewien niesmak. Bo nie chce dziecka wypchac na siłe, ale jesli to naturalnie ulatwia porod to co w tym zlego? chyba lepsze to niz np farmakologiczne znieczulenie. bo jesli mi podadza oksytocyne zeby wywolac skurcze a pozniej znieczula zebym nie czula bolu tych skurczow to wedlug pomaranczki bedzie ok, ale jesli zazyje ziolka od lat stosowane do tego celu i teraz tez w wielu miejscach polecane, to juz cos nie tak? poza tym tak jak tu pisano o olejku rycynowym, tak samo z seksem czy masowaniem sutkow - to wszystko moze zadzialas, ale jesli my i dziecko jestesmy na to gotowi, jesli cos sie zacznie, moze nam to wzmocnic skurcze, ulatwic akcje porodowa itp itd. na pewno nie bedzie tak, ze lykne wiesiolka i pojade na porodowke bo nagle bede miala rozwarcie na 6 cm, albo jak zaczne masowac sutki dostane takich skurczowe ze urodze. to wszystko to naturalne metody, ktore wspomagaja, ale nie wywoluja. A jesli ktos zna powody, ma informacje ze nie wolno tego robic z jakichs powodow, niech sie podzieli, mysle ze to by byly cenne rady. natomiast w przeciwnym wypadku to tylko subiektywne opinie, przy ktorych wyrazaniu wolalabym zebysmy sie nawzajem nie obrazaly :) Faktycznie dragoniki nie bylo A Bronka urodzila :) gratulacje :) Bronka jak juz znajdziesz kiedys chwilke to opisz nam tu jak to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane i wróciłam z KTG .. ii nie mam zadnych skurczy ehh a myslalam ze cos tam wykaze ehh.. no cóz czekamy dalej.. za tydzien mam wyznaczona wizyte na nastepne KTG ale to juz bedzie 2 dni po moim terminie..:P Bronka w kropki - gratuluje nowej mamusii :) czekamy na relacje z przebiegu porodu..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisaklam do dragoniki. dalej w dwupau. tylko a katar i zzle sie czuje :) jakby sie cos ruszylo to da znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a Blanka się też coś nie odzywa. Ja sobie łyknęłam nospę i zbieram się z synkiem do lekarza aby zobaczyła co z tym jego siusiakiem bo ropa mu cieknie i coraz bardziej napuchnięty jest. Chyba dzisiaj nie urodzę muszę najpierw synka wyleczyć a później mogę iść rodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już mamek. Wszystkim gratuluje U mnie się na nic nie zapowiada, zresztą termin mam na 21 Dziewczyny powiedzcie co wiecie na temat gazu nierozweselającego, bo ja tam gdzie będę rodzić mam go nieodpłatnie w dowolnej ilości, tak mi powiedziała położna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozpakowywanie sie zaczelo juz chyba na dobre ale rzeczywiscie chlopcy u nas góruja jak narazie ;) dziewczynkom cos sie widocznie nie spieszy hihi .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej wychodza po terminie :P a moja za leniwa ale odkad jest juz ulozona do porodu to nie zmienil mi sie ob. brzucha :/ tyje a tu nie wiadomo gdzie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×