Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość u4yrcw736tcrbgr
czym uczyc dziecko pic z butelki? mlekiem? woda? herbatka? kupic jakies mleko HA moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..u mnie mała była na piersi z miesiąc potem przeszłam na butlę ale jakoś od razu załapała. Podawałam jej normalnie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze_malenstwo
Hej U nas idą juz zabki. Pewność mam bo u nas to pani doktor potwierdzila. Mala jest marudna wszystko wkłada do buzi ślini sie strasznie. Ulgę jej przynosi maść dentinox n oraz masowanie dziąsełka. No i u nas widać juz dwie białe kropeczki na dolnym dziąśle. Więc Zysiolinka bardzo możliwe ze u Was to tez zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u4yrcw736tcrbgr- a po co mleko Ha? chyba że masz dziecko alergiczne, spróbuj wodą lub herbatką a jak nie to twoim odciągniętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja dzisiaj żyć mi nie daje...zobaczę, może to też ząbki, bo nieznośna jest:/ech..a jeszcze pogoda kiepska i na spacerze byłyśmy tylko 30min. co tu z nia zrobić jak ona taka maruda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze na telefonie nie moglam sie zaczernic i juz widze dlaczego. w loginie zamiast "ń" zrobiłam "n". Moja też jest strasznie marudna dodatkowo ma kaszelek, ale byłam z nia u lekarza i pani doktor powiedziała że osłuchowo jest czysta, gardełko też czyste, a niektore dzieci tak reagują na ząbki. Już się nie mogę doczekać pierwszego ząbka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze_maleństwo->Klara też miała jakiś czas temu kaszel i katar na szczęście uporałyśmy się z tym, chociaż nie powiem katar trzymał chyba z 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkaa28 tylko nam lekarka powiedziała że to od ząbków a ona tak kaszle że aż się obudziła. ;/ i nie wiem czy to możliwe żeby aż taki kaszelek był od ząbków. Jak będzie się pogarszać to jutro wybiorę się jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa..chyba że tak. Ale faktycznie jak nie będzie poprawy to idz koniecznie. Unas był taki czas jakos w 2 miesiącu małej że u lekarza była bardzo często bo a to katar a to kaszel..ciągle cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u Hani jak szły ząbki za każdym razem jakieś choróbsko się przypałętało,może tak samo jest u waszych maluszków A pogoda dziś do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ząbkach się nie wypowiadam bo u nas jeszcze nic się w tym temacie nie dzieje (siostrzenicy urosły ząbki jak miała ponad 1,5roku więc nie spodziewam się tak szybko ząbkowania u mojej). Pierwsze maleństwo---> masz fantastyczny kolor włosów :) Ja też chcę taki :) Julka oczywiście piękna, a jak ładnie je. Moja jak je marchewkę to wszystko brudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka6 bardzo dziękuje ;) niestety nie powiem Ci co to za kolor bo wybierała mi fryzjerka ;) jak się będe z nią widzieć to dopytam ;) moja samą marchewką pluła, ale marchewka z ziemniaczkiem jest pyszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u4yrcw736tcrbgr
HA wole podac dlatego ze oboje jestesmy alergikami a dziecko ma wrazliwa skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u4yrcw736tcrbgr
mam juz chyba wszystkie mozliwe i nic oststnio kupilam nuk taka sama jak smoczek-myslalam ze zalapie ale niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytywałam trochę wcześniej i postanowiłam się w końcu doczepić do was jak można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj iiwo A u nas się butelka Tommee Tippee jako jedyna w miarę sprawdza. Co prawda młoda troszkę pomarudzi postęka ale w końcu się przysysa. Ciężko jej to idzie ale na upartego daje rade. Dziewczyny a mój starszak idzie do przedszkola i już od dzisiaj chodzi na godzinkę takich zapoznawczych spotkań. Strasznie się boję czy sobie poradzi. Jest ostro nadpobudliwy, cały czas gadał i przerywał pani. Mam nadzieję, że sobie jakoś poradzi łobuziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj fatalny dzień. Nie wiem od czego Janek dzisiaj dostał napadu kolki. Cały dzień ryk. Biedaczek aż ochrypl :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam trochę i nie zauważyłam tematu, czy ma ktoś problem czyszczeniem paluszków u nóżek? Wystarczy kąpiel? Bo moja niunia ma straszne śmierdziuszki a jak doczyszcam to podrażnia jej skórę. I tak żle i tak nie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj iiwo ja nie mam takiego problemu jak ty. wystarczy jak przy kąpieli umyje małej wodą z mydłem ;) Olga1107 biedny maluszek współczuje Kasiek81 legnica zobaczysz że starszak poradzi sobie w przedszkolu ;) będzie wszystko dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena tak reaguje na pogodę, w domu sroi fochy niesamowite, wystarczy wyjść na podwórko i jakby ktoś dziecko podmienił. A pogoda dzisiaj antyspacerkowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak działa ta poczta ze zdjęciami? Można się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, dawno tu nie zaglądałam-widzę że forum "odżyło":-) Ślicznie rosną Wasze dzieciaczki:-) Dosłałam zdjęcie Kubusia, by również pokazać jak wyrósł:-) Już 8 kilo ma a ciuszki na 74 zakładamy:-) Nasz nadal jeździ w gondoli ale w najbliższy weekend zmieniamy już na spacerówkę, bo ledwo się do niej mieści no i woli patrzec na świat a nie leżeć "jak kłoda" :-P jedyny minus, że spacerówka jest tylko przodem do jazdy i nie będę mogła patrzec na synusia podczas spaceru... W przyszłym tygodniu mamy już 3cie szczepienie- u mnie w przychodni kosztuje 120 zł każda dawka 5 w 1. Pneumokoki natomiast 250 zł kosztowały mnie w najtańszej aptece w mieście. Zaczęlismy równieź wprowadzać kaszkę łyżeczką. Za namową koleżanki kupiłam sinlac, ale ona jest bezglutenowa no i póki co z glutenem jeszcze chwilkę poczekamy-póki nie skończę opakowania.Wcinał tezjuż pierwsza marchewkę oraz jabłuszko ze słoiczków-nawet mu smakują:-) Muszę jeszcze nauczyć go pić, bo na razie tylko pierś uznaje, a od listopada będzie musiał póść do żlobka. Więc mam dwa miesiące żeby się przyzwyczaił. Próbujecie już może kubki niekapki? Czy jeszcze za wcześnie? Pozdarwiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak patrzyłam w sklepie to niekapki podpisane są od 10 miesiąca więc to chyba za wcześnie. Ale dzieci są różne więc nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×