Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Dziękuję Sylvia za wsparcie:) Generalnie to i tak ciesze się, że zdrowe, że wszystkie narządy wewn. w porządku i te nózki i rączki takie śliczne i buziaczek:) Moj mąż jak się urodził wazył 2100;) i miał 52 cm wzrostu... ja byłam większa:) Nadia:) gratulacje, a pierwsze dziecko to syn?- nie śledze wątku od początku. Moja ciąża jest pierwsza, długo czekałam na odpowiedniego mężczynę, bo nie sztuka miec dziecko z pierwszym lepszym. Jak pisałam wczesniej, nie ważne, czy chłopiec, czy dziewczynka, ważne aby zdrowe było. Chciałabym znać płec tylko dlatego, że juz powoli coś bym kupowała... te rzeczy sa takie sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pierwszy to Kubuś, toteż nasza radość jest tym większa, aha i moje Maleństwo waży 330g (20tc+5 dni) wiec też jakby waga nie za wielka, no ale teraz wiem ze dziewczynka a wiec i drobniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) też się dopisuję NICK..........WIEK, TERMIN P., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.........22........1.04....M.....Filip.............1 .........Zakopane Blanka6.......29.......06.04..K......Karina...........1.. .......ok Warszawy alexiasz...... 25......10.04...M.....Aleksander......I..........Krosno anni00........29.......14.04.. M.....Jakub............1.........Tychy Kasiek81legnica..30..18.04...K.....Milena?..........2.... .....Legnica li_la_li.........29........29.04...?.....?.................2...........śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, juz dawno nie pisałam. Jutro mam wizyte u ginekologa, ,a,y to badanie połówkowe i jeśli nasza kruszynka pokaże to zobaczymy co ma między nogami:) mimo że marzyłam o dziewczynkę to mam przeczucie ze będzie chłopak. Teraz już tylko czekam żeby lekarz powiedział ze jest zdrowe i ze się rozwija prawidłowo. Życzę wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, a miałaś badania prenatalne? Ja z racji wieku tak, no i zarówno na pierwszym jak i drugim badaniu lekarze marudzili, ze za małe. Na szczęscie z dnia na dzien co raz mniej się tym przejmuję:P A od paru dni leżę przeziębiona, tzn. mam infekcję gardła- na szczęscie nie mam gorączki, ale i tak się boję o Dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
Hej dziewczyny!! Kafka_28 > ja się przeprowadzam do Bingen, to jest niedaleko Frankfurtu nad Renem :) Słoneczny słonecznik > Nie martw się, moja dzidzia jest prawie o 2 tyg mniejsza niż wkazują tygodnie, miałam mieć usg 3d robione 6.12 a lekarz kazał mi przesunąć o tydzień, żeby więcej było widać. Więc czekam z niecierpliwością na ten wymarzony wtorek kiedy się dowiem coż za szalejący non stop dzidziuś we mnie jest :)) I nie martw się, dzidzia jeszcze podrośnie !! :) Pozdrawiam, P.S. Dopiszecie mnie do tabelki ? Jedynie z płcią i imieniem będzie trzeba sie do wtorku wstrzymać. Martusia_mala, 16.04.2012, ?, ?, 1, Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
aa i wiek jeszcze dopisać 21 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK, TERMIN P., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.........22........1.04....M.....Filip.............1 .........Zakopane Blanka6.......29.......06.04..K......Karina...........1.. .......ok Warszawy alexiasz...... 25......10.04...M.....Aleksander......I..........Krosno anni00........29.......14.04.. M.....Jakub............1.........Tychy Kasiek81legnica..30..18.04...K.....Milena?..........2.... .....Legnica kika1603......35.......25.04...?......?.................2...........W-wa li_la_li.........29........29.04...?.....?............... ..2...........śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wpisze do tabelki jak wroce do domku bo narazie siedze na kafeter na telefonie;-) juz o 16 dzis wizyta;-) standardowo nie moge sie doczekac. jednak dzis maz wyjatkowo ze mna nie pojedzie bo do 4 pracuje...... ale przezyjemy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na tym badaniu obciązenia glukozą, dobrze że pojechałam wczesnie bo bym sie nie wyrobiła w czasie, jak robiłam badanie to 2 lata temu to trzeba bylo czekac tylko godzine na powtórne pobieranie krwi, a teraz byly 3 wkucia, na czczo, potem po godzinie po wypiciu glukozy i po 2 godzinach trzecie wkłucie. Glukozę dało sie wypić bez problemu, pielegniarka rozpuscila mi te 75 gr w 2 kubeczkach i dodatkowo po tym dala mi 3/4 wody do popicia,mialam tez cytryne oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia:) normalnie wiekiem i nickiem to instynkt macierzyński we mnie wyzwalasz;) Moja 1,5 roczna siostrzenica też Marta. Taa... małe moje Dziecko, ale coś też niezbyt ruchliwe, ja to ponoć moją mamę kopałam okropnie:P tym zaczynam sie martwić:( na szczęscie na usg daje znaki, że się rusza:) Na 3D to pójdę chyba w styczniu i to pod koniec, bardziej zobaczę dzidzię i będzie większa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
Moje dzidzi bardzo jest aktywne, aż czasami gwiazdki mi się pokazują jak zacznie świrować z wygibasami :) Ja ide teraz, bo po Nowym Roku uciekam do Niemiec, tam załatwiam ubezpieczenie i bede rodzić. A dzidzia uwierz, że zacznie się ruszać coraz bardziej aż będziesz chciała żebym przystopowała :) Wysokość macicy mam na 1cm ponad pępek a dzidzia cały czas lgnie ku górze, boje się, że będzie miała miejscówke później pod żebrami i tam zaczną się bolesne kopniaki ;)) hehe no i siedzi prawie cały czas po prawej stronie :) Caluje gorąco !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja Wam tak zazdroszcze,ze juz znacie plec swojego dziecka. Mnie lekarz kazal wrocic na polowkowe dopiero za 6 tygodni ,a to wypada dopiero na poczatek stycznia :( Wiadomo, oby byo zdrowe ,ale fajnie jest wiedziec czy to chlopiec czy dziewczynka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
Kafka 28 > to gdzie ty bedziesz mieszkac w Niemczech ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkroczyłam w 24tc. i zostały mi tylko 3tyg. 2 trymesrtu-bardzo się z tego cieszę,że to tak leci:) Ja wizyte mam dopiero 12stego. Uleczka-czekamy na wieści;) A powiedzcie dziewczynki jak u was jest w nocy z kopniakami? Bo mój mały w nocy sie mi wcale nie rusza-raz tylko wojował jak nie nie mogłam spać do 1. ale tak to wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
Słonecznik :) Myśle, że na dłuższy czas, mój narzeczony ma tam prace, teraz na nastepny tydzien bedzie juz wynajmował dla nas mieszkanie :) zobaczymy jak to będzie tam :) jak bedzie źle :) to uciekniemy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko, jak pisałam, jest bardzo spokojne... aż mnie to martwi, a może ja nie czuję, bo takie małe? ja już w brzuchu u mojej mamy kopałam, wierciłam się i tak mi zostało:P Zawsze w ruchu, zawsze coś musze robić, coś załatwić, pomóc. Teraz się męczę, bo od poniedziałku leżę w łóżku z zapaleniem gardła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie różnie z ruchami dziecka - czasem bardziej "coś czuję",szczególnie przed południem, jak siedzę w pracy no i pod wieczór a ostatnie dni jak kładę się spać czuję jakieś ruchy,ale jakieś mocne kopniaki to nie są. Dziś na przykład praktycznie nie czuję nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję córeczek. :) NICK..........WIEK, TERMIN P., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.........22........1.04....M.....Filip.............1...........Zakopane Hannelka.....26........5.04....M.....Kamil?...........1..........ok Bydgoszczy Blanka6.......29.......06.04..K......Karina...........1..........ok Warszawy alexiasz...... 25......10.04...M.....Aleksander......I...........Krosno anni00........29.......14.04.. M.....Jakub............1...........Tychy Kasiek81legnica..30..18.04...K.....Milena?..........2.... .......Legnica kika1603......35.......25.04...?......?.................2 ...........W-wa li_la_li.........29........29.04...?.....?............... ..2............śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, jakie ja mam tutaj zaległości;)przeczytałam co prawda pobieżnie ale widzę że nasz wątek się rozwija;). U mnie wszystko w porządku tyle,że żelaza mam mało i muszę przyjmować lek (nie pamiętam nazwy). Dziewczynka rozwija się jak najbardziej prawidłowo:)Bolą mnie za to strasznie nogi...pochodzę trochę, na chwilkę usiądę a już mi trudno wstać. A ogólnie brzuszek rośnie, mój mężu mówi do niego czule, co mnie rozczula niesamowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK, TERMIN P., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua........22.........1.04....M.....Filip.............1 ...........Zakopane Hannelka.....26.....5.04....M.....Kamil?.......1.. ........ok Bydgoszczy Blanka6.....29....06.04..K......Karina...........1.. ........ok Warszawy alexiasz...... .......25........10.04...M.....Aleksander......I...........Krosno anni00................29.......14.04..M.....Jakub............1...........Tychy Kasiek81legnica.....30.......18.04...K.....Milena?..........2.... .......Legnica uleczka90..21.....21.04......M......Piotr....1......ok. Bielska Białej kika1603......35.......25.04...?......?.................2 ...........W-wa li_la_li.........29........29.04...?.....?............... ..2............śląsk jade dziewczynki do lekarza i dam znac co potem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
Słonecznik > ja mam zapalenie krtani i infekcje, mam antybiotyk i nie ruszam sie z domu, jedynie dzisiaj byłam po odbiór wyników HIV. Leże w wyrze i non stop sie zajadam, poza tym kaszel, katar , 2 dni temu jedynie szeptem mogłam sie dogadać z kimś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wspolczuje choroby!jedzcie duzo czosnku!!!!!profilaktycznie sobie zapodawalam i juz mam lekki wstret do czosnku ale wazne ze dziala macie juz wyniki glukozy????ja mialam 50g naczczo 71 a po godzinie glukozy 103,nie wiem czy to dobry wynik,pewnie zalezy tez od laboratorium,doczytalam sie tylko ze norma naczczo to 60-99 ale nie wiem jak po glukozie ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam wasze brzuszki?mój strasznie urosł przez 2 ostatnie tygodnie. Słoneczniku moje dziecko tez jest bardzo delikatne i czuje slabe ruchy. tez sie tym martwię jutro wizyta wiec popytam czy może byc tak do końca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczny słonecznik, ja miałam badania prenatalne te pierwsze do 14tc i lekarz powiedział że jest wszystko w jaknajlepszym porządku i nie kazał mi się juz męczyć na tym teście potrójnym, nie denerwuj się brakiem ruchów, mnie zaczęło Maleństwo ruszać sie 2tygodnie temu i to było naprawdę bardzo delikatne dopiero od wczoraj mocniej, ale regularnie od 6-7, 21-23 mniej więcej. Powiem tak, jesli lekarz mówi ze jest dobrze to musimy mu zaufać, po prostu musimy, nerwy nie przyniosą tu nic pozytywnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
S.U.R.I. ja własnie sie najpierw leczyłam dwa dni czosnkiem z mlekime, cebulą z cukrem , syropami dla kobiet w ciąży i nic.... nie mogłam gadać, wiec poszłam w pon do lekarza i przepisał mi antybiotyk... A dzidzia zacznie sie ruszać spokojnie :) !! Potem będziecie miały dosyc :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy to moja dzidzia albo śpi bo się nie rusza albo ja śpię mocno i nie czuję jak się rusza. Ale z pierwszym dzieckiem też tak miałam. Jeśli nie spałam to z innych powodów. Dobrze, że coraz więcej dziewczynek przybywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×