Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

dzięki za pomoc z wózkiem, chyba będę myślała do samego kwietnia ;) gratuluje córeczek, fajnie mieć w domu dziewczynkę, moja jest cudna, choć łobuzuje jak prawdziwy chłopak :) ja jeszcze nie znam płci, w pierwszej ciąży nie wiedziałam do samego końca, nie było widać, albo siedziała ze skrzyżowanymi nóżkami albo pępowina zasłaniała, potem była już za duża i mocno ściskała razem nóżki. mam nadzieję że teraz dowiem się szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja bylam wczoraj na wizycie na nfz i moje badanie wygladalo tak, ze polozylam sie na tym lozka a lekarka pomacala mnie po brzuchu i stwierdzila ciaza rosnie..... hehehe ja pierdole dobrze ze poszlam teraz tez do 2 lekarza bo ona mnie zalamuje, bede tam chodzic dalej ale tylko ze wzglady na darmowe badania i zwolnienie l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joachimka
Dziewczyny,co u Krisii?? Podczytywałam Was jakiś czas i ciekawi mnie,co u Krisii - czy wszystko ok? Czy nie udzielacie odpowiedzi pomarańczom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaOliwka
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co u krissi. moze przeniosla sie na inne forum bo dziewczyny sie wyniosly z kafeterii. ja zostalam bo na tamtym forum nie nadazalam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) :) :) najszczersze gratulacje z powodu Dziewczynek dla Kasiek i Malutkiej, wiem że to nie ładnie ale bardzo, bardzo Wam zazdroszczę, z tym że w pozytywnym znaczeniu oczywiście, ja dowiem się (o ile będę miała to szczęście) we wtorek i tak bardzo chciałabym napisać to samo co Wy :) jesli chodzi o Krystii to faktycznie nie pojawia się na kafe, na pewno się do nas odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) ja po wczorajszym usg upewniona jestem jeszcze bardziej, że będzie chłopczyk:-D siedział ze ściśniętymi rączkami i nóżkami ale potem lekko rozszerzył no i ginekolog powiedział że synek;-) waży 450 gram- duży chłopak! A co do reszty to wszytko w porządku, polip, od którego miałam plamienia miesiąc temu się zmniejsza, dostałam skierowanie na glukozę 75, mówił, że można pić ją z cytryną:-) z usg wyszłedł zblizony termin porodu jak na początku ciązy wyszło, bo 10 kwietnia, a w karcie ciąży mam wpisane 14 kwiecień;-) Pozdrawiam!!! I gratuluję dziewczynek dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Oj powiem wam, że nie dość że od jakiegoś czasu mam głupie sny, budze się w nocy i nie śpię po 2 godz to jeszcze mój nastrój ostatnio jest do ..... Szczerze mówiąc to mam wrażenie że całe moje życie jest jak papier toaletowy - szare, długie i do dupy :( Aż jestem zła sama na siebie za taki nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja też miałam ostatnio takie nastroje dołowe cały czas płakałam i użalałam się nad sobą, że sobie rady nie daję a najgorsze że się denerwowałam że się denerwuję. A dzisiejszej nocy, chyba z wrażenia że jednak upragniona dziewczynka, spać nie mogłam zasnęłam dopiero po 3 a rano wstałam o 6:30. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Hej dziewczyny. Mój synek waży 330g a termin z Usg mam na 14,04,2012-ona jakiś malutki :) w porównaniu z waszymi chłopakami . Tak to poza tym to wszystko w porządku.Już nie muszę brać luteiny na podtrzymanie to jest ok. Dziewczyny powiedźcie w którym tygodniu robi się te badanie cukru obciążone glukozą. I nie wiem czy dobrze zrozumiałam że badanie robi się tak .Pobierają nadczo krew, później pijesz glukozę, po 2 godz znowu Ci pobierają.Tak jest ? Napiszcie mi. W poprzedniej ciąży tego nie robiłam bo miałam niski poziom cukru i lekarz mi nie kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita - wygląda to tak jak pisałaś. niektórzy kieruja na badanie glukozy 50 g. jeśli coś wyjdzie nie tak, to dopiero wtedy 75 g. Ja miałam od razu 75 gr i miałam to juz w 20 tygodniu. Lekarz dał mi skierowanie a ja zamiast zaczekac to poszłam od razu. Powinno być robione nieco później, chyba ok 24 tygodnia, ale powiedział, że spoko, gdyby coś miało byc nie tak, to już by było widac. Wyniki wyszły w normie więc tym się nie martwię. Mój prawdopodobnie chłopczyk tez ważył ostatnio 330 g. na początku miałam termin na 10 kwietnia, teraz lekarz zmienił na 13 kwietnia. Więc mała róźnica. A jak pozostałe parametry Twojego dzidziusia, bo widzę, że jestesmy w identycznym czasie ciąży? obwód głowki, kośc udowa? u mnie jest róźnica 2 tygodni, ale lekarz mówi, że to w normie, więc tym razem sie niepotrzebnie nie zamartwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) A czy na USG połówkowym pokazywałyście lekarzowi poprzednie badania usg? Na stronie gabinetu gdzie idę na 3/4d jest zaznaczone by je zabrać w celu "uzyskania dodatkowych danych do diagnozy przez lekarza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka jeśli usg 3d połówkowe robiłaś nie u swojego lekarza to lepiej mu pokarz. On sobie sprawdzi wszystkie dane. To jest Twój lekarz prowadzący i powinien wiedzieć o wszystkich badaniach i wynikach jakie robisz nawet jak Cię na nie nie kieruje. No chyba, że on też Ci robił połówkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek Właśnie lekarz prowadzący kieruje mnie do innego gabinetu na usg 3/4d bo tam jest lepszy sprzęt (oczywiście wyniki badania dam mu do konsultacji). Chodzi o to, że na stronie gabinetu jest napisane by mieć ze sobą wszystkie poprzednie usg bo będą potrzebne dane z nich. Miała tak któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te badania robilam u swojego lekarza prowadzacego mimo ze byly w innym gabinecie wiec nic nie donosilam. generalnie uwazam ze kiedykolwiek by sie szlo do innego lekarza niz prowadzacy ciaze to warto miec swoja karte ciazy i wszystkie badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też jestem dzisiaj po usg połówkowym:) i bede mieć drugą dziewczynkę:):):) widziałam co ma między nóżkami także pomyłki nie powinno być hihi:) mamy z wizyty nagrany cały filmik także mamy i płeć nagraną jak lekarz pokazywał:) super jestem zadowolona dopuszczalna masa płodu 361 mam wyniki z badania dla siebie i lekarza prowadzącego na glukozę lekarz da mi skierowanie tak żeby zrobić po 24tc bo już ostatnio z rozpędu chciał mi wypisać ale powiedział żebym po połówkowym przyszła bo jest ciekawy wyników ja tam na swojego lekarza z nfz nie narzekam chodzilam do niego w 1 ciazy i tez tak jak teraz prywatnie robilam usg Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joachimka
Dzięki za odp. odnośnie Krisi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.U.R.I., Nadia, Alexiasz, Sylvia - Dzięki:* Ja o Was myślę i cieszę się, że Wy macie zawsze dobre wieści:) Póki co skupiam się na pracy, nie chcę mieć ciśnienia, chociaż miło by było się zaskoczyć :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Podczytuję Was cały czas,u mnie tez będzie dziewczynka:)Będę miała parkę:)Mała ważyła tydz temu 380 gr,rośnie i wszystko ok:)Anemii nie mam na szczęscie,ale żelazo biorę nadal;powoli zaczynam zakupy,choć dużo rzeczy mam po synku no i mam mamę w Irlandii,więc ubranek też dużo nie muszę kupować:) Pozdrawiam wszystkie i cały czas jestem na bieżąco z wpisami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita__85 Gratulacje córeczki. Super, że będzie parka. Ja też chciałabym, aby druga była córeczka, ale na razie czekamy na synusia. ;) Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
czesc dziewczyny! u mnie w domu znow remont olaboga ja nie wiem jak to przetrwam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Co tam u Was nowego? Pogoda taka, że aż nie chce się wychodzić z domu. Oglądam więc na allegro wyprawki, kupowałyście już? Ile body, pajacyków itp? Czy jak kupię po 2 szt z rozmiaru 56 i po 5 z rozmianru 62 to wystarczy na początek? A poza bielizną czy warto kupować jakieś "bardziej dorosłe ubranka" typu dresik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
wg mnie na zakupy jest jeszcze stanowczo za wczesnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Blanka-możesz kupić jakiś dresik ale w większym rozm np.62 lub 68 ale więcej ubranek bardziej dorosłych lub takich wyjściowych to raczej na początek dla maluszka nie trzeba.Dresik Ci się przyda na spacer,do lekarza. Ja też planuje zakup taki zrobić ale poczekam z tym do stycznia,bo dla mnie trochę za wcześnie a też wtedy zaczną się wyprzedaże w sklepach .Ale rozumiem Cię że nie możesz już się powstrzymać przed zakupami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja tez najwczesniej w styczniu zaczne zakupy, teraz nie wiem nawet czy dla chlopca czy dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zrobić zakupy jeszcze w grudniu ze względu na podwyżkę vatu na ubranka niemowlęce. Zreszta dużo lżej finansowo nam będzie jak wyprawkę rozłożymy na te parę miesięcy. I tak: - grudzień : podstawowe ubranka - styczeń: akcesoria typu wanienka, przewijak, butelki, pieluchy - luty: kosmetyki, rzeczy dla mnie do szpitala - marzec: wózek A na początku kwietnia rodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja rodze na koniec kwietnia tj.30-go sama tez mialm sie urodzic tego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×