Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Nie na pewno dobrze bo nawet mi to rozpisal :) Migotka OM 7 faktycznie :) nie doczytalam ale ja uwazam ze lekarze powinni robic te usg na pierwszej wizycie chocby z tego powodu zeby uspokoic mamusie ;) chociaz po moim doswiadczeniu z pierwszym usg wcale taka uspokojona nie bylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bierzesz 8 dziennie? ;) ci, mam takie same doświadczenia z USG, niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość i te minimum 3 tygodnie, a najlepiej więcej od okresu ostatniego odczekać...czasem to że nic nie widać stresuje bardziej niż czekanie na USG... ci, a Twoja rodzinka już wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z gardlem lepiej,ale pisze do Was z prosba o wsparcie. Wczoraj wieczorem cos mnie podkusilo i przy podcieraniu w toalecie, ze tak powiem zaglebilam sie do srodka i ze zgroza zobaczylam troche krwi. Przeplakalam pol nocy. Krew nie wydostaje sie na zewnatrz. Jest jej niewiele ale jest. Jestem na 20 umowiona do gina. Brzuch nie boli, tylko ta krew i ogromny stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka nie biore 8 :) stwierdzilam ze to jakas pomylka ;) U mnie wie moja mama i dwojka moich najblizszych przyjaciol nie wliczajac przelozonej w pracy :) A co do nocnego pocenia sie...ja tez tak mam strasznie mi zimno i trzesie mnie zanim poloze sie spac ale w ciagu nocy przebudzam sie cala przepocona...nie wiem o co z tym chodzi ale podobno to tez jest jeden z objawow ciazy...nie wiem nie znam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria nie stresuj sie ...wiem ze latwo jest mowic...i wiem ile roznych mysli przychodzi Ci do glowy..ale badz spokojna to wcale nie musi oznaczac czegos zlego....poczekaj na wizyte u lekarza...on na pewno Cie uspokoi Trzymaj sie i daj znac jak juz sie czegos dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria, spokojnie :), to na pewno nie to co myślisz, to jakby tak miało być, to szczerze mówiąc już by pewnie było po, albo plamienie by było ciągłe i brzuch mocno by bolał...spokojnie, a tym bardziej, że jesteś umówiona do lekarza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka sorki ale musze to powiedziec... Ciesze sie ze Ty tez tak masz ;) ( i to nie ze zlosliwosci sie ciesze ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale naskrobalyscie ze teraz nie wiem co napisac i do kogo sie odniesc ja teraz z NFZ nie mialam usg bo w gabinecie nie mam mam umowione na 6 wrzesnia a na 19 wrzesnia kolejna wizyte tylko u ginki dostalam skierowanie na mocz morfologie i cukier ale mam zrobic jeszcze bete i grupe krwi bo oni musza miec papier z laboru nie wiecie ile gr krwi kosztuje?? a tak czuje sie nadal ok tylko coraz bardziej bola mnie sutki tak jak przy karmieniu co mnie mala pogryzla :D co do tycia moja waga stoi a chetnie bym przytyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasoleczka, a który masz teraz tydzień? nie wiem ile grupa krwi kosztuje, ale chyba nie jaki majątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Potrzebuje glosu optymizmu. Teraz akurat nic nie ma na papierze. Moze to po wczorajszym seksie cos tam sie uszkodzilo,albo moze to od nadmiernej wit c. Mam nadzieje. Co do pocenia sie to mialam dwie noce takie ze musialam sie przebierac bo bylam cala mokra. A w dzien jest mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria, napisałam szczerze, nic się nie martw, a możliwe że to po seksie, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z OM wychodzi mi jakos 8tc ale ginka mowi ze z tego co ona widzi to nie jest to 8 a bardzo wczesna ciaza czyli 4-max 5tc ale zobaczymy po USG mamy czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria ja tez mialam po przytulanku takie plamienie moze nie brazowe ale wydzielina miala zabarwiony kolorek i teraz sie boje fikac z mezem bo chce zeby bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to byla krew, nie brazowy plamienie. Zobaczymy. Musze czekac do 20. Maz zabiera mnie do kina co bym oderwala mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie nie stresowac i myslec pozytywnie ciaza jest wiec ok a co dalej kwestia czasu problem mam tylko ze corcia czesto kopie mnie po brzuchu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te pierwsze tygodnie, to można tylko czekać i wierzyć, że będzie ok, bo tu nawet wizyty mało pomogą albo wcale, lekarz w tak wczesnej ciąży nic nie jest w stanie zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria z doswiadczenia wiem ze krew to zla oznaka i zawsze powinno sie to skonsultowac z lekarzem na poczatku ciazy moze to byc zagniezdzanie sie jajeczka ale nigdy nic nie wiadomo ja Cie nie chce straszyc ale ja bym to jakos skonsultowala z ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejd ziewczyny :) moja kuzynka znala plec dziecka w 12-13 tygodniu bo robila badania usg chyba 4D o ile sie nie myle. konkretnie chodzi o to ze bylo to usg pod kontem genetycznym, czy dziecko nie bedzie chore na zespol downa itp. jak myslicie warto robic takie badania?? to znaczy inaczej powiem. kusi mnie zeby je zrobic ale moj maz sie boi ze cos wyjdzie. w sumie strach jest naturalny ale czy nie lepiej wiedziec wczesniej ze np wszystko jest ok ? i dziecko bedzie zdrowe? jak myslicie? bedziecie robic takie usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasoleczka ja dzis robilam toxoplazmoze, grupe krwi, cukier, morfologie i cos tam jeszcze...hmmm i zaplacilam 81 zl. ale nie pytalam co ile z osobna kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza, tak jak myślałam owulacja się przesunęła, ponieważ z kalkulatora wychodzi 7,2 tydz, a na USG 6,2 tydz, ale widać było nie tylko pęcherzyk, ale też dzidzie:) Ma 5,2 mm:) i jest juz akcja serca!:D Jestem taka szczęśliwa...:) Dostałam skierowanie na badania i teraz mam iść 26 września z wynikami założyć kartę ciąży:) Maria nie denerwuj się, macica oraz szyjka jest teraz bardziej ukrwiona i czytałam w książce, że po stosunku może być delikatne krwawienie... Miłego dnia dziewczyny! Idę coś schrupać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. uleczka to badanie wykrywające, czy dziecko jest chore czy nie ma robione każda kobieta w ciąży (badają przezierność -tak chyba się nazywa), ja przy pierwszej ciąży też już około 12-13 tygodnia znałam płeć dziecka - właśnie po tym badaniu. Poczytałam sobie trochę Was dziewczyny, wstałam na chwilę i znowu mam zawroty głowy (to są moje objawy). Jestem w 7,3 tyg. i 1 września idę na USG i gin. powiedział że już prawdopodobnie będzie widać serduszko. Maria nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowka gratuluje, cieszę sie razem z Tobą. Mam nadzieje że ja jutro też będe miała dobre wieści po wizycie, też mam na 10 i również tak jak Ty idę do zaufanego lekarza przez NFZ. Cieszę się z tym USG, bo mam nadzieje że też mi zrobi. JUtro będzie u mnie od OM 7 tydzień i 5 dni:) Fasoleczka prawdopodobnie jeśli masz skierowanie na te badania z przychodni, a nie z gabinetu prywatnego to masz wszystko za darmo. Mama mi mówiła bo pracuje w szpitalu. Mój mąż robiąc sobie grupę 3 miesiące temu (bez skierowania) zapłacił 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja szmer slyszalam ze po 35 roku zycia to jest za darmo robione a tak to 200 zl. to znaczy czytaam chyba w gazecie. z reszta moja kuzynka placila za to... to ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na skierowaniu mam tylko morfologie mocz i cukier a reszty nie :/ ale jak pujde na usg to poprosze po co mam placic :P czy macie ochote juz cos kupic dzidziusiowi bo mie skreca ale dla dziewczynki z ubran raczej wszystko mam a dla chlopca nic ale narazie nie wiem co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Szukalam takiego tematu, poniewaz mam takze termin na kwiecien 2012. W tamtym roku dwa razy poronilam, pierwsza ciaze w 6 tyg, a druga w 7 tyg. Dzis zaczelam 9 tydzien i mam nadzieje,ze tym razem bedzie wszystko dobrze... Na wszelki wypadek biore Luteine 2x1. Poniewaz wczesniejsze ciaze roniłam,z powodu niedomogi Lutealnej, czyli niedoboru progesteronu. Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do swojego grona... Od ponad 2 lat udzielam sie na innym Forum o staraniach o ciaze, poniewaz sami dlugo staralismy sie o pierwsza ciaze, bo prawie 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dużo pisałyście,nie zdązyłam wszystkiego poczytać:) Fajnie,że widzicie juz serduszka:)Ja nie mogę doczekać sie wizyty w przyszłym tyg:) Mam mdłości i zawroty głowy,czuję zmeczenie,jednym słowem objawy nasilają się:) Maria napisz po wizycie:) Co do pocenia,to ja od zawsze spę bez ubrania,i bez kołdry,więc temperatura dla mnie jest akurat:) Fasolka nie masz grupy krwi z poprzedniej ciązy? Mnie jeszcze czekają badania:) Co do badań szczegołowych ,zgadzam się,ze kazda z nas będzie miała takie robione,na usg lekarz mi wszystko pokazywał,mierzył przeziernośc,wielkość brzuszka i inne;usg 3d i 4d to super "bajer" widać na nim wszystko;mój lekarz takiego nie ma,robiłam dodatkowa,ale tylko dlatego,ze tak chcieliśmy;normalne usg połówkowe połączone ze szczególowym badanie dziecka jest obowiązkowe;dodatkowe sa badania genetyczne,ale po co?Kierowane są na nie kobiety po 35 roku życia(chyba),albo jak jest podejżenie wady,lub ma się chore jedno dziecko,a tak to bezsęsu je robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×