Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. m2428m - ja tez wlasnie nie chce faszerowac sie nadmiernie, na razie nie biore no-spy. Moze jakos wytrzymamy:) Fasoleczka24 - ja mam na imie Lidia i powiem Ci, ze jestem bardzo zadowolona z imienia, bo zawsze bylam tylko jedna. W szkole, na studiach, wsrod znajomych - takze takie imie ma zalety, tak mi sie wydaje. Mnie natomiast podoba sie Milena oraz Gabriel. Trzymajcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasoleczka24 żartujesz? :D:D:D:D Dobre, ale powiedz tak szczerze, podoba Ci się to jego imię czy chcesz nadać synkowi z sentymentu? :P Bo mi naprawdę podoba się imię, chociaż nie wiem czy otoczenie by mi uwierzyło.... Mi też się podoba Gabriel ale nie Gabryś, a mężowi wcale się nie podoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe imię dla córki Fasoleczka :-) ja wczoraj umierałam. weszłam z mamą na chwilę do supermarketu i juz musiałam szukać łazienki. Potem w domu czułam się jakbym miała grypę, bolały mnie wszystkie kości. masakra. ja mam na imię Ola i uważam że jest to najwspanialsze imię na świecie :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena tak jak napisalam wczesniej Błażej lub ARTUR i to wlasnie to 2 imie :) tak wiec podoba mi sie moim zdaniem nie jest oklepane a bardzo łade i tez moze dlatego ze czesto mysle o tym i mam sentyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena, fasoleczka - nie wiem jak Wy dziewczyny, ale my z mężem jak już pisałam wcześniej najprawdopodobniej właśnie chłopcu damy na imię Gabriel Jakub (bo muszą być dwa koniecznie,tak sobie mój M zażyczył) bardzo nam się podoba to imię dla chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi również podoba sie imię Marcel, ale mój mąż nie chce nawet słuchać o tym imieniu, stwierdził że i tak to on pójdzie zapisać dziecko do Urzędu więc na pewno nie będzie to Marcel, więc udało nam się dojść w końcu do kompromisu i wybraliśmy wspólnie Gabriel Jakub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! to i ja coś i imionach napiszę ;), mi się długo podobało imię Dawid, ostatnio już jakoś mniej, nie wiem czemu ;)... podoba mi się Marcel, Wilhelm, ale to już nie wiem, czy nie za bardzo wydumane, a dla dziewczynki, to Łucja, ale trudne imię i nie ma ładnego zdrobnienia, więc raczej to odpada, teraz obstawiam Marysię :). Lubię proste, dość tradycyjne imiona, ale nie bardzo popularne, także żadne Zuzie, Julki i Bartusie, Kubusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m24, no właśnie mi też podoba się imię Marcel, ale właśnie tak w teorii, chyba jednak bym tak nie nazwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się Migotka z Tobą, z tymi imionami bardzo szybko się zmieniają upodobania. U mnie zawsze w głowie były Weronika i Bartek, teraz już nie bardzo:) Jeszcze trochę i znów mi się zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m24, mi Dawid bardzo długo podobało to imię, ale niedawno mi przeszło :D, teraz bardziej Janek :). A jak byłam dzieciakiem, to uwielbiałam imię Tomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z Nas ma pewnie z imionami różne skojarzenia z innymi osobami dlatego jedne bardziej nam pasują a od drugich można powiedzieć że nas odrzuca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiem jedno, na pewno nie chciałabym aby dziecko moje miało takie samo imię jak ja lub jak mój mąż, bo dla mnie bez sensu. Ale wsród moich znajomych są dwa takie przypadki, tak głupio to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m24, ja też nie wyobrażam sobie takich samym imion dla dzieci, jak ich rodzice...ja nie znam takiego przypadku, w każdym razie w tym momencie sobie nie przypominam...fakt że kiedyś była taka tradycja, że np. pierwszy syn nazywał się tak, jak ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i uważam że nie ma co komplikować, najlepiej żeby imię było proste i dla obcokrajowców do wymówienia, takie uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz znów wróciła moda na Anie, ale się dziwię że nie na Agnieszki i Kasie, choć Kasie jakby się powoli znów przebijają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka u mojego M w rodzinie jest 8 Kas i u mnie tez troche jego siostra i w karzdej rodzinie kuzynka :/ to Kasia masakra ja chcialam dawno dla corki Nadia i od dziecka mi sie marzylo ale jak urodzilam to bylo rocznikowo i dalam Amelka bo nie bylo ani jednej a teraz wysyp co slysze to Amelka i Nadia wiec chcialam Emilka zeby pasowalo Amelka i Emilka ale chyba tez oklepane wiec zostaje mi Lidia Liliana Milenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dawania na imie po rodzicach fakt podoba mi sie bardzo NATALIA ale bez przesady zeby tak samo nazwac coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelek i Nadii też trochę jest, ale chyba i tak mniej niż Zuź i Gabryś ;), choć to ładne imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz też zaczyna się faza na imię Michał, Wojtek to już nawet wcześniej, no i Małgosie też trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w otoczeniu to same Nadie i Amelki Zuzinki sa ale malo z rocznika mojej malej nie znam nikogo u nas w dzienniku zachodnim w piatki sa zdjecia urodzonych dzieci i obserwuje imiona jakie daja moja kumpela miesiac temu nazwala syna Edmund :/ dla mnie straszne ale po swoim ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba imię Edmund :), a mi sie jakoś trafiają Zuzie, często o jakieś słyszę, czy tuż po urodzeniu, czy 5, czy 10 lat..A i Franek to też popularne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na prawdę, to mało ważne jest imię :), tylko mocno udziwnione dla dziecka może być utrapieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mało piszę ale czytam was codziennie. Co do imienia dla dziecka to to było tak, że w pierwszej ciąży od samego poczęcia mówiliśmy na maleństwo Jasiu bo byliśmy przekonani, że będzie chłopiec no i urodził się Jasiu :) a teraz mówimy na szkraba Julka bo też czujemy, że tym razem będzie to dziewczynka :) Podobało mi się też Zosia (po mojej babci), ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że będzie Julia, nawet nasz synek całując mnie w brzuch mówi "ceść Lula". Imienia dla chłopca nie wybraliśmy bo tak jak już napisałam wcześniej czujemy, że będzie to dziewczynka. Wizytę mam 14.09 więc już na pewno będzie biło serduszko, a później to już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×