Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Aaaaaaq - No cola ponoć dobra na mdłości, ale taka wygazowana:) Jak mnie coś łapie lecę do kiosku po puszkę, otwieram, majtam i parę łyczków:) I o dziwo przechodzi:) Ponoć nie można bo gaz i barwniki, ale co artykuł to inne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam też troche sie nie odzywalam ale tak jakos czasu brakuje ech ja to mam ostatnio tez czasem dola załapie tak bym sobie pospala po poludniu po pracy ale niestety druga ciaza to juz nie jest tak lekko niestety trzeba sie pierwzym szkrabem zajmowac jeszcze cos w domu zrobic itp takze fasoleczka24 domyslalam sie co przezywasz i jak sie czujesz ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena ..widzialam Twoj topic na temat brzuszka...i nie przejmuj sie kochana mi tez juz urosl tzn nie tak zupelnie no ale spodnie robia sie ciasniejsze a dopiero 9tc .Brzuszek wyglada raczej na "dojedzony" bardziej niz ciazowy ale jakby nie bylo juz mi sie pojawil.Na pewno nie jest to kwestia posilkow,bo jem normalnie a powiedzialabym nawet ze zdrowiej bo w wiekszosci sa to owoce i waqrzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane!! ja w Polsce byłam wczoraj u gina, ale super przeżycie widziałam moje duże maleństwo. Ma 2,6 cm i ruszało rączkami, jak w boksie. Trwało to dosłownie kilka sekund, a potem chyba się zawstydziło i przestało!!! Lekarka mówiła że już ok9 tyg rusza dzidzia raczkami i nóżkami, ale przy tych maciupkich wymiarach jest to dla Nas niewyczuwalne :) A serce waliło z oszałamiającą prędkością. Także wszystko w porządku, a martwiłam się bo po locie samolotem bolało mnie podbrzusze, z powodu zmiany ciśnienie, nie wiedziałam ale niby przez to można nawet poronić. Także wracam za tydzień na Zieloną Wyspę i już się stamtąd nie ruszam!!!! Zresztą przyleciałam żeby załatwić banalną sprawę urzędową i okazało się że zajmie to 3 tyg!!! ta polska biurokracja mnie dobija!!!po co iść komuś na rękę jak głupie nazwisko można zmieniać 3 tygodnie, a jeszcze mi powiedzieli że w większych miastach czeka się i 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki jestem glodna jak wilka a nie mam pieczywa musze leciec do sklepu :/ o 12 USG tyrzymajcie kciuki a co do COLI pilam cala 1 ciaze i to litrami i teraz tez pije a kawe raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasoleczka - dzięki za info o coli :-) ja też czasami ja popijam. W niedzielę na festynie tak mi się zachciało piwa z sokiem, że M musiał sobie kupić małe piwko a ja pociągnęłam 3 łyki :-) Na razie o kawie nie mam co myśleć - odrzuca mnie na kilometr. W domu nie mogę nic gotować, bo takie własnoręcznie ugotowane mi nie smakuje :-( Ale dziś sama zrobiłam śniadanie! to już przełom chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej buteleczka a ile teraz ma Twoje starsze dziecko??? Moj skończył 15 msc :):) Podobno przy drugim dziecku syzbciej wyczuwalne sa ruchy . Ja z Kamilkiem poczułam w 19 tc :):) dziwne to było ( jakby od środka coś sie ruszało )a zarazem wspaniałe uczucie:):):) Na mdłości teraz moj gin mowił zebym brała prenatal ( bo zawiera imbir) a wczensije brałam feminatal . Która z was ma termin na 2 kweitnia???? :):):):) A może zrobimy tabelke ???czy za wcześnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mogę się doczekać kiedy znów napiję się coli ... teraz codziennie mam ochote na coś innego, zawsze mam wrażenie, że to właśnie toooo... ale niestety raz zjem, mdłości mega i już nie ruszę znów... już mi się pomysły kończą...gotować tez nie mogę bo mi się cofa wszystko jak czuję... gotowe jedzenie też wcale nie bardzo...aaahhh koniec świata, koleżanki, które maja dzieci mówią że juz niedługo i przejdzie...mam nadieję ;) zawsze sie trochę podśmiewałam z tych niby fanaberii ciążowych a to niestety PRAWDA!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzedniej ciąży nie miałam żadnych dolegliwość,super apetyt,nie było problemu z jedzeniem;teraz jest o wiele gorzej,ale zmuszam sie do jedzenia,żeby nie mieć mdłości,bo najgorzej jak żołądek jest pustyjem ,to co ugotuję bez większej chęci,oprócz zup;w domu mam synka i męza,więc obiady muszą być:) jeszcze 2 tyg i mam nadzieje,ze będzie lepiej,ale widać na moim przykładzie,ze każda ciąża jest inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jem tak co 2 godziny musze coś na ząb... najlepiej owoce i ja właśnie na zupy mam ochotę. Dziś się zawzięłam i zrobię pomidorówkę z ryżem...wiem że lepiej sie poczuję choć na chwilkę ;) ja na szczęście mogę robić nic... mąż się nie złości, najpierw patrzył na mnie podejżliwie, na te moje opowieści o mdłościach, pewnie myślał że tak sobie zmyślam trochę bo chce leniuchować, ale teraz jest na urlopie i jak sie napatrzył na rewolucje łazienkowe to teraz pomaga mi bardzo i wyręcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nieraz pozostaje przy samej zupie,ze względu na dziecko,my jedziemy coś zjeść na miasto,ale mały musi mieć coś odżywczego i zdrowego:) Mam strasznego lenia,a codziennie gdzieś wyjeżdzamy,z tym remontem jest tyle zamieszania,no ale nie mogę doczekać sie efektów:) Jutro jade na zakupy dla siebie,bo już nic na mnie nie pasuje,w żadnych spodniach sie nie doinam,muszę rozejżeć się za grubszymi dukienko-tunikami i zamówiłam sobie Mustele na rozstepy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się ;) mnie taka rewolucja budowlana czeka w następnym roku, nie moge się doczekać...tyle sie zapowiada na ten następny rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawianki - gdzie będziecie rodzić? Ja juz mam mętlik w głowie. Nie wiem, który szpital wybrać. Naczytałam się w necie opinii o szpitalach i już nic nie wiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim przyszłym mamą i tym które już mają dzieciaczki. Chciałabym sie do Waszego topiku przyłączyć. Mam termin na 9.kwietnia. jestem z Poznania i mam 3,5 letnią córeczke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita -> najwyrazniej nie zauważyłam :P:P:P nic nie wspominajcie o coli .. napiłabymsie takiej 0.25 z butelki mniam mniam .... ale mam chcice.... a ja ugotowąłam dziś zupke kalafiorowa dla nas ( na drugie miesko sie jeszcze rozmraza) a mały zjadł kotlecika i zupke swoja ... w sumei to nie wiem po co mu gotowałam inna .... u nas dziś pada .. nedzna pogoda i nic sienie chce robić bleeee Kurde dziewcyzny wy juz macie brzuszki?????? Ja jak naraziepłąska jak deska... z tym ze ja i tak mam troche prblemyz waga ....niemo wogóle przytyc:(:( badania sa ok .... a waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się napij coli! jak masz chcicę to po prostu sobie odpuść. Ja właśnie zamówiłam pizzę wegetariańską. Chodziła za mną od pół roku a teraz już szala się przechyliła na jej korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie schizuje... prócz surowych ryb i miesa i tego co dziwne ogólnie, jak mam chęć to jem i pije.. no prócz alkoholu, ale u mnie to nie problem ;) a cola napewno krzywdy nie zrobi ... przecież nie trzeba być w ciąży żeby wiedzieć że nie trzeba z niczym przesadzać... ja bym piła śmiało... jak mi tylko miną mdlości a chęć nie minie to ohhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaq moja mała ma teraz 2 lata i 3 miesiace takze wulkan energi:P u mnie samopoczucie nie co lepiej wczoraj chyba za aktywna bylam bo mniw na wieczór brzuch pobolewał:/ ktoś pisał o feminatal ja w 1 ciąży brałam teraz jest febion za to i cena febion natal II mnie rozwalila 66 zł w 2 aptece 61zł z gr posrało ich na maxa szczerze nie bede raczej ich brala poprosze w aptece o inne 35 a 66 zł to jednak jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sorki tam chyba jest 60 tablet musze sie dowiedziec dokonca to wtedy za 60 sie oplaca na 2 miesiace miec (teraz na stronce ogladam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrosia witamy w gronie przyszłych mam. mój termin, jak narazie, to 10 kwietnia, więc bardzo podobnie. jestem w 9 tygodniu ciązy. tzn ze to 9 tygodni i kilka dni, czy8 tygodni i kilka dni? ani do owulacji mi to nie pasuje, ani do terminu miesiaczki no ale lekarz na pewno wie co mowi :) odpukac, ale ja sie dzisiaj czuje rewelacyjnie wlansie wrocilam z pracy, zero mdlosci, zero zawirowań w głowie. ale brzuch rosnie. moze z jedzenia? chociaz watpie... ale tez juz mam problem ze spodniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuszek już widoczny,tak jak pisałam,muszę zaopatrzyć w nowe rzeczy:) Mój mały spał i pół godziny,a ja z nim ucięłam szybka drzemkę też dzisiaj mam zupę kalafiorową i kotlety:) Co do coli to ja ją piję,bo pomaga bardzo ,nie dużo,ale zawsze parę łyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja po wizycie i ewidentnie bedzie to maj i nawet mozliwe ze koniec bo na dzien dzisiejszy to 5 tydzien ginka mowi ze duza roznica niz z OM i na 19 mam USG kolejne i wizyte u niej i zobaczy czy wszystko ok bo jak narazie mowi ze ciaza mogla przestac sie rozwijac ale ze mi dopiero zaczely sie mdlosci to pewnie wszystko ok wiec zobaczymy czy za 2 tyg cos sie zmieni na USG wiec mimo tego ze urodze w maju moge pisac z wami ?? mam nadzieje ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, poniżej umieszczam tabelkę, bo w tej ze str. 47 zostało pominiętych dużo dziewczyn. Jeśli również kogoś pominęłam to z góry przepraszam, nowe dziewczynki wpisujcie się, najlepiej kopiując ostatnią tabelkę. Kolejność wg. terminu porodu:):):) Pozdrawiam:) nick............wiek.......tydzień......... TP ... (które dzidzi)....miasto krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........10..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32........9..............03.04.... .....(1).....W-wa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........28.........9.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........8..............05.04.... .....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........6/7..............09.04...... ....(2)...Cz-wa pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24..........8................11.04..... .......1...Starachowice buteleczka85............26.........6................12.04 .. .......(2)....Gliwice annaDH...................29.........7................13.0 4.... .....(1)....Szczecin kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28........7..............15.04 .......... (1) kornelia_28..............28........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stocho wa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)wrocław Zysiolinka................24...........5...........28.04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)nick............wiek.......tydzień......... TP ... (które dzidzi)....miasto krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........10..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32........9..............03.04.... .....(1).....W-wa Fenstarss...........32.......10.............03.04........(1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........28.........9.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........8..............05.04.... .....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........6/7..............09.04...... ....(2)...Cz-wa pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24..........8................11.04..... .......1...Starachowice buteleczka85............26.........6................12.04 .. .......(2)....Gliwice annaDH...................29.........7................13.0 4.... .....(1)....Szczecin kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28........7..............15.04 .......... (1) kornelia_28..............28........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stocho wa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)wrocław Zysiolinka................24...........5...........28.04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×