Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Kornelia nie martw sie kochana na zapas...musisz przeczekac ten tydzien...wiem ze latwiej mowic niz zrobic ale nic wiecej nie poradzisz na to ....postaraj sie nie stresowac i zajac mysli czyms innym.Jestem pewna ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja w koncu jutro mam wizte:) juz nie moge sie doczekac:P mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok według moich obliczen od ostatnierj wizyty teraz 9tydz i 2 dni okaze sie jutro i pewnie jak wszytsko bedzie dobrze zalozy ksiazeczke ciazowa korbelia_28 6 tydz to raczej za wczesnie na bijace serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buteleczka85 widzę że mamy zarówno podobne terminy porodu, jak i tygodnie ciąży. Z tego co mi lekarka wyliczyła 30.08 na wizycie to dokładnie wczoraj minęło mi 9 tyg od OM, którą miałam od 06.07. A Ty kiedy miałaś ostatnio OM? Korbelia_28 naprawdę musisz być dobrej myśli, również z tego co już niejednokrotnie słyszałam to w 6tc nie słychać jeszcze serduszka, tym bardziej w Twoim przypadku gdy masz długie cykle. Nie martw się napewno będzie wszystko OK. 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KORBELIA ja byłam u lekarza jak sie okazalo w 5tygodniu i 5 dniu (myslałam ze jestem o tydzien dalej), tez nie bylo serca ani zarodka tylko pęcherzyk 3,2mm (mylisz mm) i wszystko jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam że długo nie pisałam ale miałam kocioł w pracy bo zaczął się sezon i teraz będzie pracy na maxa.... Ja od wczoraj mam gorsze wymioty i źle mi okropnie:( Jedyne co lepsze, to nie mam już tych okropnych napadów wilczego głodu i kilka nocy przespałam bez jedzenia! Muszę zrobić w koncu wszystkie badania ale wkurzam się bo ciągle boli mnie gardło i czuję się lekko przeziębiona a nie wiem czy w takim stanie można robić badania?? BUZIACZKI DLA WAS:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbelia_28
dzięki dziewczyny za dobre słowo:) kurcze mam nadzieje że bedzie wszystko ok bo taka jestem nastawiona na dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie:-)Przygarniecie???Ja też mam nadzieję będę kwietniową mamą,( termin na 22) jeśli Bozia da:-)Jakoś tak raźniej człowiekowi, gdy czyta te Wasze ciążowe wywody, tym bardziej, że nie mam żadnego doświadczenia jak niektóre z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katkade.........28.......6...................22.04.. (1)....Chorzów krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........10..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32........9..............03.04.... .....(1).....W-wa Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........28.........9.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........8..............05.04.... .....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........9..............09.04...... ....(2)...Cz-wa pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24..........8................11.04..... .......1...Starachowice buteleczka85............26.........6................12.04 .. .......(2)....Gliwice annaDH...................29.........7................13.0 4.... .....(1)....Szczecin kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28........7..............15.04 .......... (1) kornelia_28..............28........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stocho wa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)wrocław Zysiolinka................24...........5...........28.04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Witam kolejne mamusie:) Tutaj link do taniej Musteli,sama zamawiałam http://allegro.pl/mustela-krem-na-rozstepy-150ml-apteka-centrum-i1791460003.html. Piszecie o oliwkach,ja jednak pozostaje przy sprawdzonym kremie,w oprzedniej ciąży używałam i rozstępw zero,wolę dmuchać na zimne:)Może troszkę drogo,ale warto:) kornela wg mnie też jeszcze wszystko możliwe;pisałam ,że w poprzedniej ciąży też byłam ok 6 tyg i serduszka nie było,lekarz nie panikował,tylko kazał przyjść za 3 tyg i wszystko było ok;poczekaj jeszcze tydz albo dwa,zrobisz usg,wszystko będzie dobrze:) buteleczka powodzenia na wizycie,kartę też napewno Ci założy:) mój mały śpi,ja chyba tez skorzystam z okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde..zawsze kiedy mysle ze mdlosci mam juz za soba ,one wracaja...najgorsze jest to ze nie bardzo chce mi sie jesc a najdziwniejsze to to ze tyje.. tzn brzuch mi juz rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam non stop wrażenie, że bebzon już większy, chociaż wiem, że to niemożlwe:) Zazdroszczę tym, które już po wizycie, ja czekam jeszcze tydzień i ta potworna krew przede mną:( Nienawidzę pobierania ale cóż, trzeba się poświęcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominoo10
hej dziewczyny! jestem tutaj nowa i prosze o przygarniecie:P :) OM 6.07.2011 a TP 13,04,2012 (aaaa laski to jest 13-w piątek hehe ) pozdr dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katkade.........28.......6...................22.04.. (1)....Chorzów krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........10..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32........9..............03.04.... .....(1).....W-wa Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........28.........9.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........9..............09.04...... ....(2)...Cz-wa pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24..........8................11.04..... .......1...Starachowice buteleczka85............26.........6................12.04 .. .......(2)....Gliwice annaDH...................29.........7................13.0 4.... .....(1)....Szczecin kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28........7..............15.04 .......... (1) kornelia_28..............28........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stocho wa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)wrocław Zysiolinka................24...........5...........28.04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) Aktualizuje tabelke :) U mnie juz 10 tyydz leci , dzisiaj bardzo czuje macice chyba rosnie i rosnie :) brzuch mi wysadzilo od wczoraj ... ale ponoc przy 2 dziecku szybciej widac :) Dzisiaj jestem słaba i senna to ta pogoda chyba ... pada i pada ... Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominoo10
katkade.........28.......6...................22.04.. (1)....Chorzów krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........10..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32........9..............03.04.... .....(1).....W-wa Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........28.........9.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........9..............09.04...... ....(2)...Cz-wa pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24..........8................11.04..... .......1...Starachowice buteleczka85............26.........6................12.04 .. .......(2)....Gliwice annaDH...................29.........7................13.0 4.... .....(1)....Szczecin kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28........7..............15.04 .......... (1) kornelia_28..............28........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stocho wa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)wrocław Zysiolinka................24...........5...........28.04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) dominoo10................24.........9.............13,04,.......(1) Śląsk Dopisuje sie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eleno.OM miałam 17 lipca.Liczę, liczę i doliczyć sie nie mogę.Wychodzi na to, że do poczęcia doszło w naszym szale nocy poślubnych.Z poświęconego szybciej poszło;-p Zresztą, nieważne kiedy to sie stało, ważne , by szczęsliwie dotrzymać końca, a gdzie tam kwiecień. DUUUUUUŻO ZDRÓWKA MAMUSIE I JAK NAJMNIEJ PRZYKRYCH DOLEGLIWOŚCI! Ja także miałam dzisiaj ze 3 podejścia do zrobienia obiadu.O bogosławiony stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za pogoda, pewnie połowa Was śpi. Ja spałam ale niestety zawsze po godzince odzywa sie mój pecherz! W nocy wstaje już 2 razy, Wy tez tak macie? Jesli chodzi o sex to w ostatniej ciąży miałam non stop ochote, nawet w dzień wymykalismy sie do sypialni, mój mąz był chyba w raju! A teraz, już nie jest tak ciekawie , ochota srednia no i męza czesto nie ma w nocy-praca, aaa no i jeszcze mamy 3 letnią córkę która z nami spi. Troche jak stare małżeństwo i to mnie przeraża. Dziewczyny wiem ze to za wczesnie ale macie już jakies propozycje imieniowe dla swoich bobasów. Pochwalcie sie! Za mną chodzi: Lena i Jasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katkade a ja 15.07 :) Dobrosia ja też wstaję w nocy siusiu najczęsciej 4 razy :( Dziś to w ogole całą noc nie spałam :( POZDRÓWECZKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominoo10
oj jak ja zazdroszcze dziewczynom ktore spia w dzien i w nocy rowniez mnie od tyg meczy totalna bezsennosc wrrr wieczorem zasypiam ale po polnocy budze sie i kompletnie nie moge spac i maz sie wkurza bo ja nic tylko sie wierce czy ktos ma lub mial tak jak ja?? czy to minie?? bo zwarjuje aaaa a co do imion to do chlopca mamy juz wybrane bedzie Wiktor ale jesli bedzie dziewczynka to nie mam pojeciaaaaa pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominoo10 ja jeszcze niedawno spałam jak zabita, zasypiałam ok 20 mimo iż dawniej chodziłam spać ok 24... a od kilku dni totalna BEZSENNOŚĆ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, tak ja tez piłam na początku ciąży- to był nasz miesiąc miodowy, który prawie cały spędziłam w basenie popijając wino czerwone lub konsumując małżeństwo, a już od 4 dni byłam w ciąży. Dzisiaj o dziwo dzień miną mi bez dolegliwości ciążowych- tylko z rana zwymiotowałam potem było w miarę dobrze. Oczywiście żeby nie było zbyt wesoło zaczęłam się martwić ze może dzidzia przestała się rozwijać skoro czuje sie dobrze- ale myślę ze to już wariactwo. Straszna mnie ochota naszła na wszystkie ohydztwa świata- zjadłam zupkę chińską, kilka chipsów i trochę czekolady. Wczoraj specjalnie wieczorem namówiłam męża żebyśmy zrobili klopsy w sosie- to znaczy on robił a ja mówiłam co z czym itd, a dzisiaj nawet ich nie ruszyłam. Korbelia 28 mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. Jak byłam u gin to wyznaczył mi 5/6 tydzień- też nie było słychać serduszka. Następna wizyta dopiero 21 09, już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka25 JA TEŻ MAM WIZYTĘ DRUGĄ 21 WRZEŚNIA, i też jak byłam w 5yg i 5dniu nie było jeszcze serduszka, mam nadzieję przeogromnioastą że teraz będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie, teraz juz zobaczycie bijące serduszko. ja swoja pierwsza wizyte miałam w 8 miesiącu. stwierdziłam, że jesli pójde za szybko i nie zobacze tego serduszka, to póxniej te nerwy mnie wykończą. w 8 tygodniu biło już jak szalone. w 5/6 tyg. czesto sie zdarza, ze jeszcze go nie widać. Indianka, 4dniowa ciąża - jesli liczymy od zapłodnienia, to baaaardzo wczesna. wtedy jeszcze nie doszło do zagnieżdzenia, więc nie ma mowy o zadnych uszkodzeniach z powodu alkoholu czy leków. po pary tygodniach juz sprawa wydaje mi sie, że wygląda nieco inaczej... czekam jeszcze na odp justy a koncem wrzesnia sama o wszystko tez dokladnie podpytam. ta pierwsza wizyta u gin, kiedy juz wiadomo o dziecku, miala byc dla mnie taka interesujaca, mialam sie tyle dowiedziec. a w ostatecznosci z wrazenia o wszystko zapomnialam zapytac :) widze, że niejedna ma dzisiaj taki okropny dzień, to hcyba przez ta pogode, najchetniej nie wychodziłabym z łózka.. a tu tyle obowiązków. i te mdłości zamiast ustepować robią się coraz bardziej nieznośne. trzymajcie sie dziewczyny :) buziaki dla Was :) jak fajnie ze tyle nas tu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominoo10
hej julia rowniez mam termin na 13.04 :) ja nastepna wizyte mam 15.09 juz sie doczekac nie moge gdyz olsnilo mnie ze moge miec blizniaki!!!! musze lekarza zapytac jakie jest prawdopodobieństwo gdyz ja mam brata blizniaka i rowniez mam mlodszych braci tez blizniakow hihi ale by bylo :D myslicie ze to mozliwe?? a w sumie jak bylam ostatnio juz bilo serducho jak szalone az sie wzruszylam gdy to uslyszalam:) ale z innej strony cos mi sie tam odkleja wiec juz jestem na tabletach brrr ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok pozdr i dobrej nocki mamuski :"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kurde tak Was czytam i naszła mnie jedna sprawa, czy ja czasem za rzadko nie odwiedzam gina:( Tzn. babka mi sama ustaliła terminy, ale czy co miesiąc to nie jest za późno? Wy tu już piszecie, że raz było serce, teraz już macie kolejną wizytę a ja tyle czekam i czekam :( A boję się strasznie, bo jeszcze nawet nie miałam kiedy sprawdzić, że bije serduszko :(:(:( buuu :( Ja dziś jestem po zwymiotowaniu śniadania po 3 kęsach :O Mąż chciał pojechać nad morze w niedzielę (2h jazdy) ale chyba nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i ja się dołączam do bezsenności :-). Zazwyczaj o 20 jestem już taka śpiąca, że mąż mnie wygania na górę do sypialni a jak już zaczyna się robić jaśniej budzę się i już nie śpię. Masakra - ale wiem od sąsiadki, która też jest w ciąży, tyle że bardziej zaawansowanej, że też tak miała. Ja byłam we środę u gina - trochę skorygował ciążę - jesteśmy w 10 tygodniu i 5 dniu! Widziałam na usg jak dzidzia machała łapkami !!! lekk policzył już wszystkie palce u rąk! Oczywiście nie widać było płci, ale powiedział że chłopaki lubią demonstrować swoje klejnoty i tak charakterystycznie leżeć a ta moja dzidzia właśnie tak leżała. Zaznaczył że 60% do 40% stawia na chłopaka! Mam infekcję pęcherza i dostałam globulki, saszetkę do picia i furagin. Cały czas nie gotuję, wczoraj chciałam przyrządzić gulasz wołowy, mięsko leżało na desce i czekało na pokrojenie, ale nie dałam rady - M musiał dokończyć. Mam ostatnio ochotę na tajskie jedzenie. Za zupę tajską z kurczakiem dałabym się pokroić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, 2 kolejne podejścia do zjedzenia czegokolwiek (by nie być na czczo bo wtedy mdłości większe i boli żołądek) zakończyły się mega wymiotami :O :( tak jeszcze nie miałam :( co robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×