Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mangomix

5kg w 10 dni mi się juz raz udało zapraszam od 27.07.11 razem raźniej :):)

Polecane posty

Gość MARLENKAAA2
A ja używm np. przyprawe carry do kurczaka bo nie przękłabym takiego mdłego ;P I pomidorka też sobie bede doprawić, a co mi tam! :) A wzrostu mam 172 i waże 65,4 kg, a Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
haha... o wlansie 5 kg w 10 dni ! łał !:D :O naprawde na tej diecie same owoce sie je ?:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Mango na pierwszej stronie wkleiła swój jadłospis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
koleżanka mi kiedys poleciła jak wpiszesz w internecie google : 5 kg w 10 dni to wyskoczy Ci ta dieta :) ja ją zastosowałam w maju 1 maja zaczynałam i 10 kończyłam te 10 dni nie robiłam wsyztskiego tak jak tam np 3 dnia tego serka nie jadłam ani płatków kukurydzianych wolałam wybrać coś bardziej wartościowego itd no i zaczynając wązyłam 87 z kawałkeim ale drobnym chyba 87,3 a kończyłam mając równe 80 kg :) dzień na owocach jest smaczny !:) robisz wielką sałatke i jesz cały dzien da się przezyć :) a jak nie lubisz wody możesz dodac do niej mięte lód cała cytrynę i w dzbanku miec sam wygląd zachęca do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
Ja tez doprawiam udko z kurczaka . Własnie teraz sie ważyłam to waze rowno 57 kg ,a wzrost 168-169 . Ja w sumie zaczełam sie odchudzac... bo mam grube nogi :( , brzuch mam chudy ...ale nogi masakraa... a ty czemu sie odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
Marlenka to dobrze ,ze przyprawiasz nie wiem jak na kopenhaskiej ( czy sa dozwolone) ale zioła przyspieszają przemiane materii a niektóre jak np chilli zmniejszają apetyt :) więc samo zdrowie !:P Panierko ciesze sie ,że masz chwilkę by do nas napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
Ja wlasnie przyprawiam chilli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
No to świetnie !:) zresztą przyprawa można całkowicie zmienić smak potrawy ja jak 2 lata temu byłam w Norwegii na takim kursie gotowania u Chińczyków - świetny kucharz to az nie mogłam uwierzyc jak można kurczaka albo wołowine zmienić tylko przyprawa - pychotka :) Panierko z chęcią bym Ci pomogła w tych obowiązkach aby troche Ci ulżyc !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
Marlenko jak dieta można zaoszczędzić :D:D nie trzeba kolejnych par spodni sobie fundować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Ale tak na poprawe humoru powiem wam moje miłe sentencje mojej mamy ''NIC KOBIETY BARDZIEJ NIE UPIĘKSZA JAK SAMARA CORAZ WIĘKSZA" :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
może napiszemy swoje wymiary dziewczyny co ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
:) hehehe :) aż nie wiem co napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Oooo ja to się długo nie mierzyłam i wole tego nie robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
Szyja 35Biceps 29 Piersi 90 Talia 73 Brzuch 88 Biodra 99 Udo 58 Łydka 39 Oto moje wymiary z poniedziałku ważyłam wtedy 69 kg ... dzisiaj waga pokazała 68,3 ale wymiary sie na bank nie zmieniły więc wklejam te :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panierka dobra jest:)
Mango...ja chocbym sobie kwiatkow nawrzucala do tej wody to i tak nie polubiie:( wy kobitki przed trzydziestka to wasz metabolizm jeszcze ggra i szybciej wam to pojdzie a z moich obserwacji wynika ze latwiej zejsc z 80 w dol niz np. z 60 kurcze ja jak sie odchudzalam po ciazy i tak mi przez pewien czas waga ladnie szla w dol,a potem im blizej mety tym gorzej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi1982
dziewczyny, ja tez marze o 5 z przodu..... chciałabym schudnac po ciaży, ale jeszcze karmie piersią. Czy macie jakies wypróbowane diety dla matek karmiacych? Ja waże 72 i mam 172cm wzrostu. Dodam, że przed ciąża ważyłam 63 i o tym teraz marzę.... czekam na podpowiedzi, bo już nie daję rady z tymi extra kilosami. Gubią mnie słodycze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panierka dobra jest:)
a ja sie nie mierze:p moim najlepszym centymetrem sa spodnie i inne ciuchy,jak po prostu widze ze luzniej czy ciasniej to wiem co napsocilam:) nawet miarki nie mam, tylko waha stoi w konciku i czeka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panierka dobra jest:)
domi...karmisz i slodycze jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
Najgorzej moim zdaniem zrzucić z ud :( ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
Panierko tutaj z ta wage się zgodze łatwiej na poczatku z dużej wagi leci potem coraz gorzej dlatego zobaczymy czy to drugie podejście będzie też takie owocne :) No my to jeszcze troche do 30 mamy więc też metabolizm inny ale mozna go przyspieszyc sportem a jak nie masz możliwości bo bobas to możesz nosic -cały dzień pas neopronowy , on rozgrzewa nasze narządy i to przyspiesza też , a zawsze bieganie za bobasem też cos tam daje ja porównałabym to do biegu przełajowego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Panierko moim wyznacznikem też są ciuchy :P Mango a Ty ważysz się codziennie? B o ja tak :) Codzienne spadki wagi są motywujące do dalszych działań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Lalala też mi sie tak wydaje :( Na uda to chyba w dużej mierze ćwiczenia co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
domi ja mogę zaproponować jeśli karmisz to mniej jeść i zastosowac zamienniki o których z pewnościa wiesz brązowy ryz , ciemny chleb , ciemny makaron , jogurt naturalny zamiast smietany ziemniaki bez sosu mięso bez tłuszczu robić , włączyc do diety otręby więcej warzy ...:) ruch jeśli jest niemożliwy to chociaz spacer bardziej intensywny z wózkiem i sie uda !! najwazniejsze to wierzyc w siebie i sie nie poddawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
lala , marlenka moją zmora tez są uda i tez uważam ,ze bardzo ciężko sie ich pozbyć !!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panierka dobra jest:)
wtedy jak bylam na diecie nie uprawialam zadnego sportu poniewaz bylam po cesarskim cieciu, mam duze szycie bo moje dziecko bylo duze 4,400- tak wiec 4 mies wszystko mnie "tam"bolalo dopiero gdzies po roku zaczelam cwiczyc brzuszki i takie tam a co do wagi to nie powinno sie wazyc codziennie...choc wiem ze kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mogę się dołączyć? Jestem od dzisiaj na ostrzejszej diecie, i planuje najpierw przez tydzień na niej być, a później chyba spróbuje polecaną przez Was 10dniową, bo wygląda całkiem całkiem. Mam 160 cm i ważę jakieś 64 kg, masakra jakaś, że tak mogłam się doprowadzić. rok temu było 53 i było dobrze, więc chcę ogolnie zrzucić ok 10 kg. Ćwiczycie jakoś, czy głównie chcecie zrzucić dzięki dietce? Podam jeszcze moje wymiary, dążę do wymiarów w nawiasach: Wzrost-160 cm Waga - ok. 64 (53) Biust - 90 cm Talia- 73 cm (66) Biodra- 95 cm (89) Ramię- 28 cm (26) Udo- 56-57 cm :/ (52)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
ja powiem tak jak jestem na diecie takiej jak teraz ( 10 dni) i zakładam ,że schudne minimum 5 kg w tym czasie to ważę się codziennie i mnie to baardzo motywuje ale jak jestem na 1200 kcal to ważę się co piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomix
angelik pewnie ,ze możesz bardzo sie ciesze ,że zainteresowałas sie naszym topikiem :) A ostrzejsza dieta to jaka w Twoim przypadku i pewnie ,że jak skonczysz swój plan odchudzania możesz przejśc na diete podana powyżej !!:) ja staram się jak najwięcej sie ruszać bo efekty wtedy wiadomo i szybsze i bardziej widoczne !!:) Panierko 4,400 podziwiam ja nie urodziłam i naprawde mam duzy szacunek dla kobiet które urodziły bobasa i teraz walczą o lepsza siebie bo wiadomo w czasie ciąży sie tyje ameryki nie odkryłam jedni więcej inni mniej ale każdy tyje więc dziewczyny dacie rade !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panierka dobra jest:)
Mango- no tycie w ciazy jest nieuniknione,bo i dzidzius rosnie i smaki przerozne sa i to i tamto ale potem trzeba sie brac za siebie jak najszybciej a nie jak niektore moje kolezanki mowia,,,aaaa po ciazy mi zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Mango a po diecie bikini co zamierzasz robić?:) Bo ja chyba przejde na tysiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×