Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mangomix

5kg w 10 dni mi się juz raz udało zapraszam od 27.07.11 razem raźniej :):)

Polecane posty

Panierko ja uzywam strony ileważy.pl do liczenia kalorii jest super wejdź sobie i zerknij jeśli masz ochotę ...:) Ty tez pięknie chlebek rybka owoc super !!:) na kolacje możesz zjeśc resztę tej ryby jak zostanie albo cos z naiału chudy twaróg , albo serek wiejski , możesz też ugotowac jajko sobie np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Mango :) czesc babo:) no nie wim co mi z tego wyjdzie,ale rybki to juz mi napewno nie zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) taka zdolna kucharka jesteś kochana ?:) no no chętnie zjadłabym sobie takiego łososia:) cieszę się ,że jesz tak jak napisałaś ...a co piłaś ?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od obiadu do kolacji juz niiic???? :( nie wytrzymam:p musze sobie wyznaczyc jaies pory posilkow,tylko jakie...hmmm a te salatki owocowe co robisz,to musza byc koniecznie salatki czy mzna sobie po prostu te owoce same jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 male kawy,czasem pije czerwona herbe-ale nie lubie tu herbaty bo woda jest niedobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty panierko 5 posiłków dziennie sniadanie 2 śniadanie obiad podwieczorek kolacja Owoce możesz jeść w osamotnieniu ale jeżeli chodzi o dietę bikini to musi byc ich 1000 kcal więc łatwiej mi było obliczyć to w sałatce:) Masz w lodówce jakis jogurt albo kisiel taki co w garnku robisz ? jeśli tak to możesz jogurt z bananem np albo kisiel miseczke ze startym jabłkiem pycha i super jako podwieczorek tez mozesz jablko pieczone z lyzeczką miodu takie slodkie i smaczne ze hoho :) a kolacje fajnie by bylo jakby to bylo coś wartosciowego :) aha ja kawe zaminilam na zbozowa z mlekiem 0,5 ale kawe pij tylko nie więcej niz 2 a najlepiej to 1 z rana na przemiane materii :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pór jeśli wstajesz regularnie zawsze o tej samej godzinie to nie ma problemu pierwszy posiłek max 45 min po przebudeniu i potem co 3 godziny kolejny ostatni 3 godziny przed snem chyba ,że to jest białko to 2 godziny moga byc ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i odnośnie wody pamiętam ,że ni elubisz więc możesz póki sie nie nauczysz !:) kupic (fajnie ,że masz lidla) jest tam taki sok do rozcieńczenia słodzony fruktozą jak nie znajdziesz u siebie to pojade do lidla i powiem Ci o nim cos więcej no i wtedy możesz do 1,5 l butelki wlać pół kieliszka tego syropu i będziesz miała słodki ale nie taki morderczy (jak red bull) napój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kochana-kobieto ile ty wiesz:) ja bedac wtedy na diecie nie mialam pojecia o kalorycznosci dan,jadlam to co tam mialam napisane,jak mi cos nie pasowalo to zmienialam wg wlasnego uznania i jakos szlo,ale teraz juz zapomnialam wiele z tej diety i sama sobie cos narazie prubuje wymyslac ooo i bardzo jeszcze lubie jablka i nie moge bez nich zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w firmie taty ...zajmuje sie sprzedaza internetową i obsługą klienta :D dlatego jest mnie tutaj tak dużo , często i intensywnie !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano to tak, bo normalnie to szef chyba bylby nieprzychylny zeby siedziec na forum:) a tak korzystaj kobieto z tatusiowej posady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie masz nigdzie napisane co jadłaś itd ? to by Ci bardzo ułatwiło zadanie :) Ja z Bikini no to tez nie jem tak jak widzisz co tam "zalecają" bo dla mnie "woda po ugotowanej fasolce" to przepraszam bardzo nie jest jedzenie:D dlatego zamieniam ale liczę , a jak byłam po Bikini na 1200 to przez pierwsze dwa tygodnie liczyłam wszystko pisałam i potem było mi dużo łatwiej bo tylko zamieniałam kombinowałam no i szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak gdzies 2 i 2 rozyczki kalafiora i brokuly i ryba wielkosci ja wiem...kromki chleba malej kalafiry i spolke ugotowalam a rybsko upieklam na patelni teflonowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pije paskudna czerwona herbate-ktora zakupilam jeszcze w polsce jak bylam na urlopie niedlugo moje dziecko sie obudzi wiec pojde na spacer,chyba sie jeszcze "dopcham"jablkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłas dać więcej warzyw albo więcej kalafiora i brokuła albo innych co tam masz w lodówce i rybe polać sosem - łyżka jogurtu nat + łyżeczka musztardy i tym polać rybę taką jeszcze gorąca i posypac ziołami . a bardzo jestes głodna teraz czy wytrzymasz do podwieczorku ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a mialam cie jeszcze zapytac co sadzisz o platkach z mlekiem,ale nie takich kukurydzianych-raczej ciemnych z jakimis orzechami i owocami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro juz teraz jestes głodna to dopchaj sie tym jabłkiem nic sie nie stanie :) a podwieczorek tez musi byc jakis sensowny(treściwy)proponuje jogrut naturalny ze świezym ogórekiem taka jakby mizeria + koper sól pieprz i do tego 2 plastry szynki chudej :) albo serek wiejski z 2 pomidorami z cebulką albo zrób sobie sernik na zimno !! :) jogutr naturalny albo serek homogenizowany + żelatyna i jakaś galaretka bez cukru i jaki pyszny deser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatkach ciemnych to są owsiane jakieś wieloziarniste? jeżeli taka gotowa mieszanka musli z orzechami i rodzynkami to ja roponuje samemu zrobic z otrębów owsianych i mieszanki orzechów ale jeżeli już masz i nie sa one w jakiejs polewie czekoladowej czy cos takiego - nie są słodzone to jedz ale nie jako przegryzkę midzy posiłkami tylko jeden odrębny posiłek najlepiej jak na noc odstawisz je z ciepłą wodą do napęcznienia jeżeli to otręby -bardziej zapchają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ten sernik mnie zainspirowalale nie ma tu serkow homo,ani zelatyny:( ale serek i pomidorek bardzo chetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie,to sa takie platki do mleka-takie ciemne jak w polsce macie nestle fitnes-czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz robic takie posiłki ,żebys się najadała , bo szybko Ci sie odechce jak będziesz chodziła głodna... :* buziaki:) Aha takie ...one sa sztucznie dosładzane,zupełnie niepotrzebne cukry no ale jak już je masz to nie róbmy z tego tragedii:) I tak juz duzy sukces pamiętając wypowiedzi o redbulach :) i "panierce" :P Bardzo ładnie sie trzymasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×