Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mangomix

5kg w 10 dni mi się juz raz udało zapraszam od 27.07.11 razem raźniej :):)

Polecane posty

Gość MARLENKAAA2
Witam wszystkie lasencje! :) :* Mango jestem od ciebie lepsza bo u mnie na wadze 0,7kg mniej :P :p JUUUUUUUUUUUUUUHUUUUUUUU :D Ale nie wiem czy wytrwam do końca :( Na śniadanko tylko kawa :( A mango mi tu bezczelnie wypisuje o smakołykach jakie dziś zjadło ;P :p Angelique podziwiam Cie kochana! 45-60 min na orbitreku? :) Rewelacja! Ja pare dni temu kupiłam sobie stepper i po 5 minutach serce wali mi jak głupie.. Też bym chciała móc tak intensywnie poćwiczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
Cześć laski ;* kurde mam zła wiadomosc... nie wytzrymałam zjadlam 3 lyzki lodów :( ... nie wiem co mam zrobic , nic nie jesc dzis ? , rower ? codziennie jezdze rowerem... moze jakos to spalic... . Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Lalala nie przesadzaj! nic nie jeść?! No co Ty. Zachowuj sie tak jakby sie nic nie stało i dalej trzymaj diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
TAK ? ojej dzieki ! :) ... normalnie juz sily nie mam na tej diecie ;p ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Poćwicz dodatkowo jeszcze :) I więcej tak nie rób! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala -na ścięcie - oszalałaś kochana NIC NIE JEŚC TY tak powaznie ? trudno stało się idziesz dalej teraz juz trzymasz sie nie dołujesz zapominasz - za kare 50 przysiadów i koniec a nie tu jakies nic nie jeść ...głupku jeden!!:) Marlena -wow gratulacje !!:) bardzo sie ciesze!!:):):):) ja dzisiaj ide do apteki i jutro wiesz(wiecie) co !!:D chyba ,że spękam :P Basiu zazdroszcze Ci tych spacerków też bym chciała mieć taka małą istotkę ale to za dwa lata !:) Marcepankowa super śniadanie białko i warzywa ekstra i pewnie sie najadłaś bo jajko zapycha :):) Aha a Ty Marlenko moja Panno nie myśl o przerywaniu diety kto to widział najpierw pisze ,że ma - 0,7!!! :) a potem ,że nie wytrzyma przeciez to wcale do siebie nie pasuje !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Ale Ty dziś 5 dzien tak? :) Jaki wynik jak na razie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
poćwicze ! zaraz zabieraam sie za cwiczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
tak 5 dzien i nadal 3kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzymajcie mnie !:) tylko 3 kg kochana / przeciez to jest super wynik słoneczko ja widze ,że tutaj słabniecie mi kochane więc kopas w tyłek na dzień dobry ja tu z czułościa a Wy mi takie przykrości sprawiacie , no wiecie co Basia , Panierka i Marcepankowa też na Was nakrzycza jak przyjdą zobaczycie !:) złe kobiety z Was !!:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
hahah ! ;d no ja cos juz słabne z ta dieta... nie mam motywacji ... Pomóż ! ;D;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Mango nie taki diabeł zły jak go pisza :p Może wyjdzie Ci ten zabieg na dobrze :p A w jakim celu wybierasz się dziś do kosmetyczki?:) Baśka ja też Ci zazdroszcze takiej małej słodkiej istotki :) Ja dopiero za pare lat sie o dzidzie będe starać bo musze studia skończyć najpierw i prace dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.google.pl/imgres?q=figura+gruszka&um=1&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbnid=zHK75KgQ34sBDM:&imgrefurl=http://demotywatory.pl/638790/Figura-Gruszki&docid=DGN72Hf5-o37zM&w=500&h=610&ei=cG0yTvbUDc7Lsgaa_63pBg&zoom=1&iact=hc&vpx=490&vpy=172&dur=6&hovh=248&hovw=203&tx=74&ty=153&page=5&tbnh=142&tbnw=140&start=62&ndsp=15&ved=1t:429,r:2,s:62&biw=1024&bih=604 Skupiuj to i wrzuć w google !!:) i Marlenkę też zapraszam !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
3 KG I TO JEST ŻLE ?! GRZESZYSZ LALALA :) Zważywszy na to, ze to dopiero 5 dzień i schudniesz napewno drugie tyle jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
coś nie chce mi sie wyszukac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
HAHAHAHAHAHA OD RAZU LEPIEJ CZŁOWIEKOWI NA DUSZY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
;O:O:O oo mam ::O dobra motywacja ! ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to brak motywacji? Mnie motywuje każdy minus na wadze, któej teraz nie mam, dzis się zważe na siłowni, ale nie lubie ważyć sie w ciągu dnia po ćwiczeniu, w ćwicząc na orbitreku wypijam ok 05-1l wody wiec waga jest zakłamana.. Wyobraź sobie siebie za kolejny miesiąc lżejszą o jakieś 6-7 kg :) Jak na jesienną zmianę garderoby będziesz szukała mniejszych ciuszków. Wiecie co Wam dziewczyny powiem? Zauwazyłam, że jak często chodziłam na zakupy, tzn pozwalałam sobie przeznaczyć miesięcznie 100-150 zł na jakieś ubranie to bardziej pilnowałam się z jedzeniem i na bieżąco wiedziałam jak z moim rozmiarem. A w tym roku na wiosne jakoś tyle mialam wydatków, że nie chodziłam na zakupy ze 4 miesiące, i w końcu musiałam pójśc i co sie okazało? Że jak ostatnio kupowłam spodnie to w rozmiarze 26-27/32 a teraz? 28/32 są przyciasne :(. Postanowiłam, że będę sobie pozwalała na 100 zł na swoje potrzeby ubraniowe w miesiącu. W końcu z życia cos trzeba mieć, a nie po to zarabiam, żeby tylko płacić rachunki i na jedzenie mieć. I tak więc planuję rzucić rozmiar "M" i wrócić do swojego XS/S :) Wiekszy wybór ubrań jest takich mniejszych tak swoją drogą. Marlenkaa powiem Ci, że na poczatku też miałam duże problemy z bieganiem/chodzeniem na bieżni i wystarczyło 10 min i byłam mokra jak szczur, a teraz i kondycja lepsza i podbiec do autobusu mogę nie bedąc zaraz burakiem na twarzy. A teraz 45 min to nic, tylko sie nudzi troche samej na siłowni, bez telewizora. Chciałabym mieć orgitreka w domu, może kiedyś :). Ale wszystkie zachęcam do sportu, jak sie troche poćwiczy to ma się też większą samokontrolę, bo widze, że snickersa ktorego sie je 2-3 minuty spala sie w prawie 30 min, a to juz nie jest takie fajne. Za pół godzinki drugie śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam na tapecie na prywatnym laptopie !:) daje kopa !!:D:D a ,że mam figurę gruszki to mnie to bezpośrednio dotyczy ...:) ktoś tu mówił ,że nie wytrwa w diecie ?:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochana zapomniałam o Tobie przepraszam :* co do sportu to jestes naszym wzorem - guru do naśladowania :) też bym chciała byc taka zmotywowana do regularnej aktywności fizycznej ale cos ciężko mi to idzie a to deszcz a to słońce jakies wymówki głupie ale koniec z tym dzisiaj ide na rower !!:) Najważniejsze to znaleźc swój słaby "punkt" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
Dobra dziewczyny bierzemy sie do roboty ! nie ma obijania ! ;D ja dzis zgrzeszyłam i to moj ostatni grzech !:D bierzemy sie za siebie ! :) nooo potrzebowalam tego ! dzieki dziewczyny ;*;*;*;* bo juz dzis mialam zamiar, takie mysli zeby zakonczyc diete ! ale dzieki wam ! jest lepiej :** buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) My też pewnie będziemy potrzebowały kopa więc się odwdzięczysz !:) Co ja jadłam -zakochałam się - DO WSYZTSKICH SMAOKOSZY - KUPIŁAM WCZORAJ W NETTO TAKI MAŁY KUBEK MROŻONYCH TRUSKAWEK 100 G nazwany jaki mus 85 % owoców dzisiaj przed chwilka zjadłam jego częśc na drugie sniadanie ......normalnie czekolada sie nie umywa jest przepyszny polecam !!:) w 100 gramach jest 70 kcal ! pyszny jako przekąska albo do jogurtu mniam !! po zakończeniu diet określonych możecie spróbować -pyszność słodki delikatny mniam !! ale juz koniec bo nie ułatwiam !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ale tylko 70 kcal.. chyba się musi znaleźć zapas w mojej zamrażarce :) lepsze to jak lody, a myślę, że wiem o czym mówisz. Jeśli to ten mus truskawkowy to jest naprawde godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelique - ja z pewnościa pójde po zapasik ,,,kosztuje to około 1,5 ale jest pyszne i w chwili pokusy będe miała po co sięgnąć wszystkim polecam !:) A jak tam dzisiaj dietka co w planach ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest cieplutko we Wrocławiu, więc sie nie chce jeść nic treściwego. Ale tak myślę o fasolce szparagowej i piersi z kurczaka pieczonej w ziołach. To zjem i ja i mój facet, a kompromisów muszę szukać. Myślę, że taki obiadek powinien mieć w sobie 300-350 kcal chyba max. A później na kolację myślałam o czymś białkowym twaróg chudy z rzodkiewką może i kromka chrupkiego chlebka.. A u Ciebie? jakie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie kromka chleba razowego 80 kcal + 2 plastry szynki drobiowe 35 kcal + 2 rzodkiewki 4 kcal 2 śniadanie suszona śliwka 19 kcal+ 50 gram musu 35kcal podwieczorek 150 g jogurtu nat ekologicznego 84 kcal + 2 łyżki otrąb 22 kcal +50 g musu 35 kcal obiad omlet ( jajko , 3 pieczarki , papryka, pomidor) 256 kcal kolacja kromka chleba razowego z pomidorem ogórkiem kiszonym i plastrem żółtego sera 214 kcal razem wychodzi około 850 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) widze ze dietujecie na calego:) ja tez dzis na sniadanie chleb razowy,ale ja to taki niedobry mam z Lidla(mieszkam w Anglii i nie mam dostepu do takich produktow jak wy) teraz wcinam borowki amerykanskie czy jak im tam,na obiad zaplanowalam lososia z warzywami brokulem kalafiorem-a dalej to nie wim co narazie pokombinuje cos swojego,a moze od poniedz sprobuje diety mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×