Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego powiedzcie mi

dlaczego tak piętnujecie KAŻDĄ drugą partnerkę danego mężczyzny, który kiedyś

Polecane posty

Gość sama ze soba hanaja
w dalszym ciagu rozmawiasz sama ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
alvia nie zrozumiałas mnie.ja nie do ciebie tylko do kafetryjnych bluzgaczy. Głupio wyszło, bo pisze sie i nie patrzy kto co napisał, wskakuje i mozna odnieść wrazenie ze to do nas. sorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
oj no widzisz - miało do aval, jeszcze raz sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
he he smiesznie sie robi.zabawne czlowieki;) tak pisze sama ze soba bo jestem SFLUSTROWANA;) zyciem, i mi sie nudzi;) pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
hanaja nic dodac nic ująć, tak trzymaj:-) o kurde czyzby znikneły czy czekaja w ukryciu:-D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aval
oj tam oj tam przeprosiny przyjęte Rozumiem że przeskoczyło Uważam że nie potrzebne są takie słowa które nic nie wnoszą do sprawy a psuję tylko obraz problemu Wiem że świat składa się z wariatów wariatek i reszty czyli frustratów hahha ..to był taki żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a ja zerknęłam na twoją pierwszą wypowiedź i już myślałam, że piszę tak nieskładnie, że nie można mnie zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
wracajac do tematu lady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
no to żeśmy sie dogadały:-), i właśnie wracajac do tematu, bo ciekawy. I cos mi sie wydjae ze w dzisiejszych czasach bardzo na czasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
dlaczego tak piętnujecie KAŻDĄ drugą partnerkę danego mężczyzny, który kiedyś dla przypomnienia, taki temat mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
no własnie. Dlaczego pietnuje sie druga zonę. Ja wiem że bez względu na to czy była przyczyna czy nie. A kto piętnuje??? to chyba ciekawsze pytanie. Mogę sie mylić, ale sądze ,ze ci którzy nie potrafia radzic sobie z własnym zyciem bez wzgledu na to jakie ono jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
a wczym te pierwsze sa lepsze?pietnuja bo czesto same juz nie ukladaja sobie zycia...taaa przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
w czym mialo byc, zeby nie bylo, pogoda i zmeczenie... ;)albo glupia zem i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
witam! imperatyw moralny nie podlega dyskusji, dlaczego próbujecie wszystkim wmówić, że zdrada jest dobra a dopiero drugie małżeństwo jest szczęśliwe. są na forum ludzie, którzy żyją uczciwie i mam wrażenie, że zależy wam na tym, żeby to ich właśnie ośmieszyć.... kochanki, drugie, trzecie żony żyjcie jak wam pasuje, ale nie podważajcie rangi normalnej szczęśliwej rodziny tylko dlatego, że wam po prostu nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
blad!mi wyszlo!blad!jestesm szcesliwa!blad!nie mowie ze zdrada jest super!blad! daje po prostu ludziom szanse jesli chca zalozyc druga trzecia piecdziesiata rodzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
i nie zamierzam oceniach tych co "zle sie prowadza, zyja" itp;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
hanaja są wakacje a ty pewnie jestes nauczycielka ze wytykasz wszystkim błędy, co kobieta robi w domu o 11.49, na urlopie naprawdę jest wiele ciekawszych zajęć niż forum. a swoją drogą cieszę się że nie pochwalasz nieetycznych zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
hanaja skoro nie zamierzasz oceniać to po co w ogóle wchodzisz na forum? w twoich wypowiedziach jest wiele ocen... poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
siedze bo mam zlamana noge, to moj pierwszy raz ;) wybacz zew smialam sie odezwac;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
oceniac a dyskutowac na jakis temat to roznica, a tu wiekszosc ocenia;)he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
do hanaja to prawda co piszesz 'nie zamierzam oceniach tych co "zle sie prowadza, bo łatwiej Ci oceniac tych, którzy żyja uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
boshe!w dupie mam czy sie pusczasz czy nie.czy masz zone meza dzieci i czy twoja tesciowa to jedza czy lizesz jej dupe czy ona tobie, mam prawo sobie pogadac tak czy siak ;) nie jestem swieta ty tez masz za uszami(kazdy ma) wiec darujmu sobie moralnosc pani dulskiej,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&amp
przeczytałam twoje wypowiedzi i są one z marginesu , naprawde trudno uwierzyć że w realu wypowiadasz się pięknie i sensownie, moze byloby lepiej gdybyś złamała rekę niż nogę.... zazdroszczę Ci szcześliwej rodziny i poziomu na jakim żyjecie, nie wiem jaki męzczyna chciałby być z taka prostaczką? żegnam czule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
ale ja nie zaprzeczam ze jestem suka(jest mi z tym dobrze)poza tym praca taka a nie inna wiec wymaga tez tego ode mnie;) a ten prostak chodzi na spotkania z takimi klientami biznesowymi glownie zagranicznymi ze pewenie kopara by ci opadla, ale fakt po pracy lajza jestesm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
wspieram niemoralnosc, baby badzcie kochanicami?powiedzialam cos takiego?nie wiec o co chodzi?he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nas malo obchodzi
z kim ty hanaja chodzisz na spotkania biznesowe .Tylko nie wyjezdzaj tu zaraz z lista wynagrodzen bo chyba na zawal zejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×