Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego powiedzcie mi

dlaczego tak piętnujecie KAŻDĄ drugą partnerkę danego mężczyzny, który kiedyś

Polecane posty

Gość do hanaja
bo widzisz w szczesliwym małzenstwie szklanki same sie myją. mój maz ma swoje hobby, zreszta bardzo interesujace. ja ma dzisiaj labę czyli przepraszam bo 40 stce nie wypada czas wolny miało byc:-) czy wam do głowy nie moze przyjśc ze ludzie potrafia byc szczesliwi ot tak bez zadnych podtekstów???czemu sie ciagle doszukujecie drugiego dna, jesli go nie ma!! tyle złosci i jadu tutaj nawpuszczano. To jest jakis fenomen tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
zlepku literek- a gdzie twój maz sie teraz podziewa, jesli go masz oczywiscie. Bo moze jestes panna?/!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&amp
co to za hobby o 21.30, masturbacja, burdel czy inne dewiacje, a dziecko gdzie? może ma hobby z nowym tatusiem? oczywiscie w szcześliwym malżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
ale o którego męża pytasz o pierwszego czy drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
widzisz .... i ciagle wymijajaco odpowiadasz ,wcale nie jestes taka cudna jak myslisz.Mialas nadzieje ze twoja historyjka nas wzruszy??!13 lat sie meczylas??oj biedactwo Ja i cudna??????????? no co ty kobieto!!!!!!moja historia ma kogos wzruszyc?, przeciez ty wy chcecie poznac moja historie, a ja sie wzbraniam, bo w końcu nie mam obowiazku sie tłumaczyc jedynie cos opisac jesli zechce oczywiscie. nie jestem biedactwem, ani nikgo nie zbiedziłam:-D zastanawiam sie własnie skoro ta moja historia tak was oburza to dlaczego tak usilnie ciagniecie mnie za jezyk. o co tu chodzi? czyzby tylko i wylacznie o to tytulowe napietnowanie??? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
cfwe& powtarzam jestes dziecko szurnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
kobieto spójrz prawdzie w oczy, oszukujesz się ze stworzyłaś szczęsliwy związek, a to bzdury1 widac głupota jest zaraźliwa, bo twoje wypowiedzi prowokują mnie do takiego poziomu, poza tym, mam wrażenie ze rozumiesz tylko takie prostackie i wulgarne sformułowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
Musze cie zmartwic twoje chcenie nic nie znaczy. walisz na oslep, chcesz sprowokować, bo oto chodzi- zgnoic, zdeptac i z usmiechem na twarzy pójśc lulu- dzisiaj sie nie uda, sen bedzie kiepski. inna ma sie lepiej! dobranoc mimo wszystko zycze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
a i dalej twierdze ze jestes szurnieta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
na tym wlaśnie polega Twój problem, myslisz że tak wyglada życie i rodzina a to bzdury i ze zycie z cudzym meżem to taka frajda! mylisz się! ale spij w poczuciu spełnienia,okłamuj się dalej, tak łatwiej żyć! "ta co według ciebie ma gorzej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do hanaja
a ja się zastanawiam: lepiej być szurniętą ale uczciwą, czy skurwioną jak ty. Jednak wolę szurniętą. Idź gachowi zrób loda, bo jak ty się nie sprawdzisz, to uważaj na córkę, takiemu facetowi wszystko jedno czy matka czy córka. Szkoda mi twoich dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie
umiesz czytac ze zrozumieniem a ciagle wszystkich tu o to prosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
'szurnieta' , 'walisz' i inne to poziom chamskiej 16 latki ja się tylko próbuję dostosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa kobiety ktore
wola miec byle jakiego faceta przy sobie po to tylko zeby nie byc samotna.Dlatego ta pani zyla z mezem "zlym"przez tyle lat a teraz zamienila go na nastepnego idiote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
tylko żeby ten idiota nie zamienił jej na nastepną idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
o matkooooooooooooooooooo zlepku liter- jaki obcy mąż kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest mój mąż!!!!!!!!!!!!teraz sie czepisz slubów koscielnych czy jak????daj sobie juz spokój. chciałas to sie popisałas, uwazasz sie za madrzejsza !!! no i niech ci bedzie!!!to twój problem nie mój. Nie potrafisz normalnie dyskutowac. To po co tu wlazlas , po kiego czorta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
ale z was zmije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stresuj sie
bo zmarszczek dostaniesz i zylka ci peknie!!!! do meza tez sie zwracasz zlepku liter ?zalosna jestes idz spac albo idz szukaj swojego cudownego mezusia bo pewnie juz kreci sie kolo jakiejs mlodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
zlepku liter najlepiej bedzie jesli teraz przez pół godziny bedziesz udawadniac ze jestem 16 tką w dodatku bardzo głupia i w ogóle to jest jakas prowokacja. Wyjdziesz z twarza i sen wróci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do hanaja
dalej się zastanawiam. Twoja córka dorośnie, wyjdzie za mąż. I kiedyś też jakaś szmata wskoczy do łóżka jej mężowi. Co wtedy powiesz swojej córce? Że była złą żoną i że każdy ma prawo żyć jak chce i właściwie to jej wina? A może córka w pysk ci napluje, że to przez ciebie spotkało ją to nieszczęście? Widzisz, życie nie jest takie proste, jak ty sobie wyobrażasz, a los lubi się mścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
'do czorta"- kolejne słowo z lamusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
no mlode przeciez to wam zyłki popękały. zmarszczki mam na swoim miejscu:-D bez obawy. to wy nie macie dystnansu do siebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
a tak szczerze: naprawde jestes taka dumna ze swojego postepowania z powazaniem szurnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
no cóz ,zadna to nowina ,ze ludzie najchetniej zycza sobie tego co najgorsze, zwłaszcza jak nie moga nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w przciwienstwie
Jestes pewna ze on jest twoim mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy pyatają mnie
jest mnóstwo kobie, ludzi, którzy nie potępiają kolejnyc żon czy partnerek. Oczywiście nagłośniej wrzeszcza frustraci i nieszczęśliwcy, którzy nawet nie wiedzą, czego chcą dla samych siebie, oczywiście najbardziej zbawiają swiat i wszystkich dookoła. Jetsem był ązona i bardzo lubię kolejna partnerkę byłego mężą. Rozwód z jego winy. Wyglądają na zgrana parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stresuj sie
Moja zylka jest w calosci a twoja?sprawdz tez u meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&amp
do hanaja nie opuszczaj nas, bo na pewno nie znajdzie sie nasladowca takiego kwiecistego stylu, jakim ty sie posługujesz, trudno też bedzie odtworzyc twój nader logiczny tok myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanaja
hmmm, a co ma do tego duma. dla ciebie zycie jest czarno-biale widze . no i zycze ci zeby tak zostało. miej tylko swiadomość,ze na niewiele spraw masz wpływ. I wbrew pozorom , siebie tez do końca nie znasz. Jest takie powiedzenie ,ze znamy sie na tyle na ile nas sprawdzono. Niczego bym w swoim zyciu nie zmieniła, bo wszystko ma swoja ciaglość. i wbrew temu co myslisz , ja sie nie wybielam, gdybym chciała sie wybielac napisalabym ze poznałam faceta po rozwodzie. I to byłby fałsz, który od razy byłby wyczuwalny, nawet przez neta. Chcewz wiedzie czy mam wyrzuty sumienia lub je miałam.Oczywiscie ze miałam. A ty nie miewasz wyrzutow sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stresuj sie
kurde szkoda mi takich kobiet jak -do hanaja-,naprawde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×