Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego powiedzcie mi

dlaczego tak piętnujecie KAŻDĄ drugą partnerkę danego mężczyzny, który kiedyś

Polecane posty

Gość do do hanaja
rozbawiłaś mnie ty "kiedy pyatają mnie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do hanaja
a jakoś nie umiesz odpowiedzieć na moje pytania odnośnie twojej córki. Swoim postępowaniem i tak ją skrzywdziłaś i skazałaś na przydomek "córka łajdaczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
cytat Jerzego Lieberta , ciesze sie, że znasz jeszcze coś oprócz szurnieta, walisz itp. może i nie jestes taka głupia ale naprawdę momentami mówisz jak 16- latka, nikt oczywiscie o zdrowych zmysłach nie śni o takim zyciu, jakie ty masz, ludzie popełniają błędy, ponoszą porażki, najwazniejsze żeby wyciągnac z tego wnioski. ty tez masz prawo do błędów. ale "wyrzekaj sie dumy niepotrzebnej", bo nie ma sie czym chwalic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
pozdrawiam i życze wiecej samokrytyki, szurnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy pyatają mnie
do tej rozbawionej- wolno czytac, ale pisałam dla autorki, bo nie chce mi sie uczestniczyć w jazdach, jakie tu się dzieją, kiedy wpanie NOWA ZDOBYCZ :) frustratki !!!!!! Boże, jakie to smutne !!!!!! Forum i dyskusja to rzecz do wymiany poglądów, pytań i odpowiedzi, a nie pisania TY... ty.... chyba,z ę to tez cię rozbawiło- przepraszam, nie zwróciłam uwagi na twój pseudonim :) zdrowia życze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICK 7244
Matko kochana a czego zazdroscic pustej babie ktora siedziala tyle lat z jakims chamem?? Masz dzieci kobieto??Cos niesamowitego jakie kobiety potrafia byc niedorozwiniete.Trzebabylo odejsc a nie jakbys malo klopotow miala jeszcze wlazlas zonatemu do wyra.zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
szkoda słów do hanaja ma swoja racje i swoja moralność, nie krytykujcie jej, bo ona jest z siebie bardzo dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfwe&
pewnie rodzice wrócili i do hanaja poszła spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
prosze nie mylcie mojego nicku z "do hanaja"! a wy jak zwykle, wlasnie zlepku liter poprawilas sobie humor w momencie publiczego wybielania sie swietoszku? ja napisalam ze pewnie nie weszl.a bym w zwiazek z zonatym, poniewaz mam raczej konserwatywne poglady aczkolwiek "nigdy nie mow nigdy"... dajcie juz dziewczynie"do hanaja" spokoj, kazdy ma prawo byc szczesliwy, jak tkwila w zwiazku 13 lat, i sie w nim dusila to byla doba kobieta?bo dzieci, bo kredyt, bo wlasny samochod miala?bo walczyc trzeba?zycie ma sie jedno!dlaczego ma w nim cierpiec? ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedzi takiej "jcfwe&" sa najlepszą odpowiedzią na pytanie zadane przez autorkę. Bo takie pseudomoralne osoby, mające się za świętobliwe i ach i och mają swoje prawdy i wszystko wiedzą najlepiej, bez względu, co się im nie napisze. Do tego ta zakłamana moralność i wyrzucanie innym relatywizmu moralnego... Az nasuwa się cytat o źdzble i belce w oku. Jak normalna kobieta może pisac coś takiego i jeszcze być z siebie dumna, bo jest uczciwa? Weź, kobieto, przeczytaj na spokojnie co napisałaś i odpowiedz czy dalej jesteś z siebie dumna. Bo ja bym nie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
ulzyło wam wszytskim jak sobie troszke podobryzalescie?super taka jest kolej inetrnetowego forum, kochane zdradzone pierwsze, szmaty drugie, kretynki 16latki itp;))) smieszne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miala prawo byc
Alez wy jestescie .......albo udajecie takie tepe albo naprawde jestescie. Oczywiscie ze nie miala obowiazku siedziec z chamem ktoregy uprzykrzal jej zycie.Tylko dlaczego nie rozwiodla sie ?dlaczego najpierw nie uporzadkowala tego wszystkiego tylko w trakcie malzenstwa sypiala z (na dodatek)zonatym panem.No dlaczego nie umiecie tego wyjasniec?tylko czepiacie sie jakis tam popierdolek ,czytania ze zrozumieniem idt.Brak slow !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeee
bo tak jest łatwiej odejść!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
równie dobrze mogłabys zarzucic temu panu, dlaczego najpierw nie rozwiódł sie z zoną. Czy moze panowie maja wieksze prawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4ol3wa
Zachowanie taniej dupodajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten pan
jest takim samych kurwiarzem jak ona a nawet moze gorszym kretynem i odpadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
a może faktycznie tak było jak napisała. jej były mąż wyrządził jej krzywdę,założe sie że zdradził ją( pisała o dziecku , które o mało nie straciła). Dawała mu szansę, a potem pękła. Żadna nowość!!ani hanaja ani alvia nie czepiają sie popierdółek. Widać ,ze rozwazaja rózne opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwazalalalala
Nic nie rozwazaly .Skoro tkwie w gowno wartym malzenstwie to cos ze mna nie tak.Dobrowolnie godzila sie na takie traktowanie. A to ze maz ja zdradzil-zadne wytlumaczenie. Najpierw sie rozwodze pozniej zaczynam nowy zwiazek. bez komentarza p.s fajnie dzieci wychowala w rodzinnym klimacie-tatus sie dyma na boku a pozniej mamusia ......i dziwic sie ze takich ******* jest coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeee
nie oceniajcie tak łatwo.Na to że ktoś nie umie zdecydowac sie odejść od partnera i zaczac nowe zycie wpływa wiele czynników. może ten kochanek pokazał im ze można życ inaczej może się bały ze sobie nie poradza może dla dobra dzieci może jeszcze mimo wszystko kochały może żyły nadzieją ze sie cos zmieni moze myslały że tak ma być i to ich krzyż do poniesienia może nie jest taki zły mogłam trafic gorzej może im tak łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
na tym forum widze nie ma sprawiedliwosci ani zadnego szacunku jad wylewa sie z kazdej dziurki monitora... czy tam czego chcecie jak laska zdradza kurfa, jak facet zdradza szmaciaz, jak oboje sie zdradzaja debile, jak ona kogos ma kurfa, jak on kogos ma to na pewno przez inna dziwke, ludzie zycie rozne scenariusze pisze, a wy same nie wiecie co bedzie za 5-10 la, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQ123
Tłumaczcie sobie jak chcecie swoje kurestwo. Zyjcie tym kurewskim życiem i bądźcie szczęśliwe. Szkoda tylko tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
ja nie zdradzilam wiec nie zycze sobie takich epitetów. masz takie czysciutkie sumienie? a twoj tata?mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQ123
hahaha zalosna jestes,twoi sie zdradzali i taki model rodziny masz wpojony.Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
ja czegos takiego nie pisalam;)!dlaczego zalosna to ty nie odpowiedzialas na pytanie, a model rodziny mam idealny!zazdroscisz?wiesz ze atak jest przejawem nieumiejetnosci dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQ123
moja mama nie dawala dupy moj tato nie dymal zadnej pani na boku ja nie mam kochanka moj maz nie ma kochanki moja corka nie ma kochanka jestesmy szczesliwa rodzinka ,nie zdradzamy sie ,kochamy i szanujemy. wystarczy zalosna jestes wiesz o tym prawda? i uprzedzajac twoje teksty .....nie wierz,nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeee
masakra jakaś te wyzwiska. macie prawo do swojego zdania,ale bez wyzwisk od ku..hu..zdzir itp Ja tez nie popieram takiego obrotu sprawy.Trzeba cos skończyć pozamykać drzwi i otwierac nowe,ale sama nie wiem jak bym sie w danej czy innej sytuacji zachowała.zycie jest czasami brutalne,ludziom w zyciu sie róznie układa i rózne decyzje podejmują,dlatego nigdy nie osądzam i nie wyzywam.Moge czegoś nie popierac ale bez obelg. WAM TEZ TAK RADZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
moja mama nie dawala d**y moj tato nie dymal zadnej pani na boku ja nie mam kochanka moj maz nie ma kochanki moja corka nie ma kochanka jestesmy szczesliwa rodzinka ,nie zdradzamy sie ,kochamy i szanujemy. wystarczy u mnie to samo!!! wiec nie rozumiem dlaczego pijesz do mnie z wyzwiskami? czekam na przeprosiny;) boszeeeeeeeeee w 100%masz racje;)brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aval
Tu chyba nie chodzi o konstruktywna dyskusje z poszanowaniem opinii adwersarza a o pyskówkę i wylewanie pomyj na siebie wzajemnie To takie Polskie i bazarowe zaścianek i dulszczyzna Od dawna były zdrady rozpady małżeństw i wszelkie niesnaski Ale czy to powód żeby tak się szmacić słownie Chyba że ja czegoś nie rozumiem A do Pana który uważa że kobiety nie maja prawa stanowić o sobie i mieć inne zdanie niż On SZANOWNY Panie Jeśli Pan przegapił czas to informuje że Era Jaskiń skończyła się już bardzo dawno temu Czas skorygować sądy i postawę nawet w sytuacji kiedy został Pan poturbowany przez wyemancypowana kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
Aval , no brawo;)!madra babka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
a ja własnie wsadze kij w mrowisko. Bo rozumiem kobitkę i rozumiem was, chociaz nie te wyzywiska z rynsztoka. To akurat nie świadczy ani o poziomie, ani tym bardziej o inteligencji. jasna sparwa, ze kobita powinna załatwic sprawe z mezem a dopiero brac sie za drugi zwiazek. nie zrobiła tak, to jej wybór, ona sie z tym męczyła. ale tez i dobrze zrobiła ,ze wszystkiego wam nie napisała- bardzo dobrze. Moim zdaniem wyczuła,ze czekacie tylko na moment żeby polała sie kafeteryjna krew.Przeczytalam dokładnie jej wpisy i nie miałam problemu z ogarnieciem kiedy pisze ona, kiedy ktos robi podszyw, a kiedy ją mylicie z hanaja. Ona odpisała"do hanaja".\ widac ,ze niektorzy nie maja zadnego doswiadczenia w zadnej formie dsykusji. Takie teksty to najczesciej słychac wsród prostaków którzy swoje oburzenie potrafią tylko wyrazic jednym znanym im słwnictwem- kurwa, dziwka, pizda, szmata,puszczalska. Troche sledze to forum i odnosze wrazenie ,ze widziałam wpis tej kobiety , która podpisuje sie takim dziwnym nickiem (zbiór literek) na innym temacie. No i teraz chyba juz wiem skad ta wsciekłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×