Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego powiedzcie mi

dlaczego tak piętnujecie KAŻDĄ drugą partnerkę danego mężczyzny, który kiedyś

Polecane posty

Gość oj tam oj tam oj tam
Aval tak jest brawo!! lepiej tego nie mona było ujać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
oj tam oj tam oj tam czyli jest jakas garstka myslacych ludzi na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
hehehe, ja tam wiem ,ze jak ktos gada lub pisze w sensie "panna bylam, dziecko miałam, ale co to to nie" to znaczy ze własnie było odwrotnie.To taki przytyk do tej QQQQQ123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
a szkoda slow, szkoda nerwow posmiac sie jedynie mozna, taka pobozna cala polska i w ogole same dobre zony;)skad zatem rozwody? aaa przepraszam znam odpowiedz przez szmate , dzifke ktora zabrala meza, bezszczelana suka jak smiala on nie chcial blagal plakal tlumaczyl ze ma zona a ta szmata...oj biedy on biedn aona, dyskusja ta do nieczego nowego nas nie doprwoadzi a jak zykle niektorym sie ostro oberwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
wiesz co hanaja to trudno ogarnac taki wylew jadu.Ci ludzie sa cholernie nieszczęsliwi i chcą zarazic innych tym swoim nieszczęsciem. Mi sie pododba ,ze babka miała odwage napisac co nie co.Mało jest teraz ludzi odważnych. Dal mnie osobiście takie jazdy to oznaka strachu. I napewno chciała podyskutować, ale z kim? i kuźwa było widąc ze ma do siebie dystans. Nie zebym zaraz ja chwaliła,ale nie miałam bym nic przeciwko zeby ją poznać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy myslicie ze
nie ma zwyklych szczesliwych malzenstw ,bez zdrad ,bez 2zon,mezow ?.Plytkie jestescie.Najlepiej omijajaco nazywac kurestwo.A zdradzajacych mezow bronia tylko glupie kobitki ktore pomimo zdrady tkwia w malzenstwie np.13lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aval
Hej czy w tej grupie zaświeciło słoneczko rozsądku O to wspaniale Bo tylko ludzie którzy bez względy na czyny słuchają adwersarza odrzucając emocje mogą dojść do konsensusu Czy kobieta nie ma prawa zdradzić faceta jeśli on robił to od wieków i ubierał w szaty hipokryzji Ma Bo to już jest jej osobista sprawa i sprawa jej sumienia Nikt nie pomstuje na faceta że skoczył gdzieś na boczek A przecież on też krzywdzi wiele osób Może przestańmy osądzać a bardziej skupmy się na tym jak zaradzic naturze która nas nie przystosowała do monogamii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
zawsze i wszedzie znajdzie sie menda, powyzywac(a swoja droga z punktu socjologiczego to bardzo ciekawe)ciagle tymi samymi epitetami i juz czlowiek lepszym sie czuje;) to forum to taka troche terapia, prawda? a wy mamuski przykladne zoneczki rozczarowane , zgorzkniale, pogadajcie z kolezanka o problemach a nie ludzia dowalicie co takz automatu sie lepiej czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do do ciebie hanaja
przeciez ty tez jestes super zona ktora ma super rodzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICK 7244
Bo hanaja i do hanaja to ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICK 7244
I szkoda czasu na dyskusje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
pewnie ze sa szczesliwe małzenstwa i pierwsze i drugie a czasami nawet dopiero piąte. Co ktos moze wiedziec o małżenstwie dwojga ludzi, skoro nie nie wie, tyle ze z jakiegos wpisu. Czy w pierwszych małzenstwach nie ma kłótni, zwarć. kazda taka święta, że nie pomyslała po jakiejs kłotni- boże za kogo ja wyszłam. tak samo sie dzieje w każdym innym młażeństwie. Gdzie tu ktokolwiek z nas gloryfikuje to słynne kurestwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
ale nie rozumiem dlaczego wyzywacie inne laski mimo ichj wyborow;)tak jestem happy;) i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
nie hanaja TO JA;) a do hanaja to kto inny,to tez bylo napisane ale po co czytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
a niektórzy to juz sami nie wiedza dlaczego drą te swoje buźki. Drą bo inni drą i jakos leci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
bo automat jest prosty, nie trzeba myslec, wystarczy pobluzgać i zlatuje sie całe stado bluzgaczy. Tak do momentu wpisu tej "do hanaja" był spokój, nikt sie jakos nie wystawił, wystatrczyło, ze napisała o tym,ze poznała faceta i się zaczęło, w sumie i tak długo wytrzymała, hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
przeloza swa flustracje za nie za bardzo udane zycie, czas w robocie jakos leci i jest super.tak tez mozemy sobie pogadac;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flustracje
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
co w tym smiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
a moze byc i flustracje, kto madry nie wytknie a kto głupi............ zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
hanaja, spoko, teraz bedzie dostawac baty za gramatyke lub ortografię, to tez argument kafeteryjny, bardzo częsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
oj tam oj tam, nie bede sie chwalic jakie studia skonczylam i jaka prace mam;) a bledy jak widac popelnia kazdy?a za to tez mi sie dostanie od dzifek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
No i widzisz hanaja i aval i boszeeeeeeeeeeeee juz zadna bluzgaczka nie chce byc nawet w necie postrzegana za prostaka. ale spoko zaraz sie jakas wyrwie, a może ktos sie jeszcze odwazy i pociagnie temat na swoim przykładzie. Chyba bedzie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
hanaja hahahahaha, masz rację:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
przepraszam wszystkich jesli urazilam ich flustracja, blagam o wybaczeniem nie nazywajcie mnie dzifka bez szkoly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama ze soba hanaja
rozmawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, jak mozna zbluzgać obcą sobie osobę, która jej w niczym nie zawiniła. I jeszcze pisać o sobie, że jest uczciwa i jest z tego dumna. Jeżeli uczciwość ma polegać tylko na niezdradzaniu męża, to ja już wolę osoby nieuczciwe. :o Życzę tym wszystkim osobom, które tak innych wyzywają i bluzgają, a same myślą, że są święte, aby zawsze zachowały się odpowiednio. Bo fajnie jest być takim, kiedy się wszystko układa, ale czasami życie da człowiekowi kopa w tyłek i trzeba dokonywać trudnych wyborów. Wyborów, które często są złe, których się żałuje i z których człowiek nie jest dumny. Ale tego paniusie siedzące przed komputerem nie sa już w stanie pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
I tak jest z każdym podobnym tematem. Nie da sie pogadać, nie da sie czegokolwiek dowiedzieć, może wysnuć jakieś wnioski dla siebie. Albo tak normalnie na spokojnie pogadać klawiaturą. czy nie lepiej wejść na swój temat np. sposoby zdradzonych zon na uczuciowym. Tam przynajmniej musiałyby trzymać fason, bo kobiety od razu gonią jak psa wścieklego z takim słwonictwem. Albo założyc swój własny temat, no tak tylko chciałby wejść gdzie az śmierdzi od wyrazowego gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aval
Hej oj tam oj tam nie czytasz dokładnie co jest napisane Bo ja nigdzie nie użyłam nie cenzuralnego słowa I bluz jakaś tam w moim przypadku jest nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
alvia bo to sa paniusie, to co napisałam "panna byłam dziecko miałam, ale co to to nie", tylko czy sens zrozumieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×