Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hihidfgfgdgd

Zespół na wesele ile płacicie??

Polecane posty

Gość gość
Największe doidła to domy weselne .WŁASCICIELE płacą obsłudze pożal się Boże a łoją klientów ile się da. Zepol z 4000 -5000 dostaje 300 -500 zł a są i takie które dostają 200zł od osoby Co prawda mają wypełniony grafik na cały rok i wyżywienie ale to jest typowy wyzysk i dorabianie się na kapeli i obsłudze domu weselnego. Lepiej brać kapele bezpośrednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziggy
Polecam Travelling Band - 3000-3500 facebook.com/Travelling-Band-180761662687/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloa90
Ja od siebie mogę polecić www.morton.pl Mają bardzo dobre nagłośnienie i świetną wokalistkę. Poza tym dbają także o to, by goście się nie nudzili – organizują konkursy, zabawy itp. Z tego co wiem, cieszą się pochlebnymi opiniami. Znajoma również była z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://kawkamusicband.pl - Ja osobiście wynająłem na ślub ten zespół weselny. Muszę powiedzieć, że nie miałem na co narzekać. Naprawdę dobra ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna gość
My mimo że jeszcze mamy prawie dwa lata do wesela mamy już zarezerwowany zespół (oczywiście na żywo). Mieliśmy zamiar szukać dopiero zespół w przyszłym roku ale byliśmy nie dawno na weselu gdzie grał zespół Atut z Jarocina i uparliśmy się koniecznie na nich, a że mają zarezerwowane terminy na 2 lata do przodu musieliśmy ich rezerwować już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W listopadzie tamtego roku na moim weselu zagrał zespół Fiesta. Mąż chciał, aby zespół zagwarantował klimat biesiadny, trochę Disco Polo zagrał i wiele innych rodzajów muzyki. Po prostu, aby możliwie najwięcej różnych utworów poleciało. Z kilkoma zespołami się kontaktowaliśmy, ale wiele z nich odmówiło zagrania Disco Polo :P Dopiero zespół Fiesta spełnił nasze oczekiwania cenowe i jakościowe. Zostawiam ci numer do pana Jarka 888 353 333. Porozmawiaj sobie i zobacz, czy zespół ci odpowiada. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4500 za nocke , 5500 za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wesele (nie przyjęcie weselne na 20-30osób) to oczywiście zespół "na żywo" i to z wypracowaną opinią. Cena około 4-5 tys. ale na pewno warto. Jak ktoś szuka pół środków i oszczędności to oczywiście Dj, bo po co brać 2-3 osoby "zespoły" które stoją jak kołki przy instrumentach i robią dokładnie to samo co D-j?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół FAVORYT Z Gdańska www.favoryt.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miarę dobre pieniądze bierze zespół Fiesta z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od zespołu- różnie się cenia. Na moim weselu grał Ekspert ze Świdnicy. I polecam. Cena według mnie w porządku, nie czuję, że przepłacilismy. Zwłaszcza że wesele było mega udane, zespol gral fajne kawalki, w sam raz do tanca. Pelna profeska- mozna sie z nimi dogadac, sa mili i wprowadzali pozytywna atmosfere :) az szkoda bylo schodzic z parkietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamiętam ile płaciliśmy , bo było to 3 lata temu, ale wiem, ze to była atrakcyjna cena jeśli chodzi o zespół muzyczny focus klimek z łukowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000 ZA WESELE I 200 ZA DOJAZD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAMY NAJLEPSZY ZESPUŁ W OKOLICY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zespół to bardzo polecamy z żoną zespół ''Wik'' z Pabianic. Uważamy że na wesele zespół a gdy idziemy na dyskotekę {a zdarza się to często} tylko DJ. Tak naprawdę pewnie nie kazdu DJ poradzi sobie z prowadzeniem wesela a play listę to chyba każdy umie sobie zrobić sam.Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoim weselu nie miałam tradycyjnego zespołu ponieważ chcieliśmy mieć różnego rodzaju muzykę. Wybraliśmy www.djpeel.pl i byliśmy bardzo zadowoleni. Świetny repertuar, wiele swoich pomysłów i bardzo dobre wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta893
Wszystko zależy od tego na jaki zespół się zdecydujemy. Wiadomo, że nowe zespoły w branży zawsze są tańsze. Ja jednak wolałabym stawiać na doświadczenie i mogę zapłacić wyższą cenę. Dla mnie najlepszych zespołem z okolic Warszawy jest NotoGramy, bo myślimy wspólnie już na kilku weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie na djmw.pl - polecam tego DJ bo korzystałem dwukrotnie z jego usług (impreza firmowa) i sprawdził się idealnie, wiem że gra na weselach, osiemnastkach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena8993
Ceny są różne, bo są zespoły, które dopiero zaczynają i wtedy są tańsze i są zespoły, a są zespoły takie jak NotoGramy z Warszawy, które są już ponad 20 lat na rynku i wtedy płaci się więcej, ale mamy wtedy pewność, że na pewno wszystko jest w porządku i że będzie mnóstwo atrakcji, które zaciekawią wiele osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam W dzisiejszych czasach cena około 5000zł za dobry zespół to standard. Jeśli oczekujecie jakości w samym wykonaniu oraz dobrego sprzętu w postaci nagłośnienia i oświetlenia to poniżej 4tys nawet nie ma co patrzeć :) Polecam zespół muzyczny który reprezentuje wysoki poziom i również występuje na weselach. Oferuje prowadzenie całego wesela łącznie z zabawami i innymi atrakcjami. Podaje link do zespołu - http://luxuryband.pl Jeśli szukacie profesjonalizmu i jakości to na pewno będziecie zadowoleni. Jedyną niewygodną kwestią (dla niektórych) jest bardzo mała ilość piosenek disco polo ... Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądajcie portale internetowe poświęcone tylko i wyłącznie temu co z weselem jest związane.Łatwo tam znaleźć zespoły muzyczne,próbki muzyki w ich wykonaniu:),a nawet spis repertuaru.I...i :)ceny.Warto przeglądać bo ceny są uzależnione od regionu naszego ukochanego Kraju.Płacimy różnie od prawie:)zera:) do nawet kilkunastu tysięcy PLN,np. za Zenka:)Warto zatem wybierać...a najlepiej z polecenia lub z własnych doznań i wcześniejszych obserwacji.Własne wesele nie jest z..dnia na dzień i to daje nam czas na szukanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie odpowiedniego zespołu na wesele to skontaktujcie się z firmą www.artmargot.pl Jest to agencja, która zrzesza wiele zespołów muzycznych i DJów. Dzięki nim będziecie mieli w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny zespół

Polecam: http://diamentowykolczyk.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×