Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takira:)

Spowiedź kochanków

Polecane posty

eeetam od razu świnie... nawet prosiaka da się wychowac, żeby do nogi przybiegał na gwizdnięcie. Ale trafiaja sie tez dzikie ogierki... rany, ale bym teraz takiego ogiera poujeżdżała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojego to szkoda słów.. nie ma co obgadywać jeszcze by czkawki dostał i cieszył się,że ktoś o nim myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrooomna eeetam od razu świnie... nawet prosiaka da się wychowac, żeby do nogi przybiegał na gwizdnięcie. Ale trafiaja sie tez dzikie ogierki... rany, ale bym teraz takiego ogiera poujeżdżała... pierdolisz, ze sie tak wyraze:P:P:P bez uczucie potrafisz:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takira:) na mojego to szkoda słów.. nie ma co obgadywać jeszcze by czkawki dostał i cieszył się,że ktoś o nim myśli :D:D:D de best:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrona, potrafie bez uczucia, ale szybko sie nudzi :) no ale musi mnie czyms zafascynowac of course.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zdarzylo sie tylko z jednym tak zupełnie bez fascynacji, w innych przypadkach sie powstrzymałam bo w gruncie rzeczy wolę kochac jak sie kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeby nie bylo, że z pierwszym lepszym, to znałam go troche czasu i miałam ochote pójśc z nim do wyrka. Nawet fajnie było, ale po kilku razach jakos się znudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na poczatku zawsze u mnie jest zauroczenie..i zakochanie...to silniejsze ode mnie..potem przechodzi ..albo w lubienie...albo przechodzi całkiem taka durna baba ze mnie:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam durna od razu :) To ja durna jestem, że propozycje seksu mam z kilku stron a je odrzucam z powodu, z którym widze sie raz na świety czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja odrzucam ale z całkiem innych powodów z powodu braku uczuć do tego co propozycje składa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko... naprawdę mało, raz na miesiąc, czasem dwa razy i to jeszcze na krotko... cóż ja poradze, że akurat tego pokochałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idź wrono pocieszymy cię nie ma tu co prawda męskich ramion..ale moze jaki kochanek się trafi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×