Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takira:)

Spowiedź kochanków

Polecane posty

i wkraczamy na niebezpieczny temat..że zdrada jest zła.. ale to,że jest 1000 jej powodów,to już tylko nieliczni mogą zrozumieć... i że czasem lepiej zdradzić,niż żyć z wiecznym poczuciem braku sensu zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja bym wolała...ale co zrobić..jak mąż nie chce o rozwodzie słyszeć.. bo dzieci...bo co ludzie powiedzą// i tak na pokaz małżeństwo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby wiem...i staram sie wierzyć w to co mówi...ale czasem ciężko mi się z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy robi tak, jak mu sumienie nakazuje. Ja nikogo nie potępiam. Zrobiłem tak, bo z różnych powodów uznałem to za jedyne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Androgen... jeśli chodzi tylko o dymanko na boku to może do burdelu lepiej? Z kochanką zawsze będzie coś więcej, bo takie są kobiety." Dlatego nie mam kochanki, bo nie potrzebuję wysłuchiwać mędzenia kolejnej kobiety. Mam taką, od której dostaję wszystko, czego mi trzeba. Jedyny mój brak, to ciągła chęć polowania. Ale z tym sobie radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ale on ,mam nadzieję,ze nie jest chory;) ale rozumiem....i postaram się już nie narzekać..nie marudzić...cierpliwa będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen.... z tym burdelem to... chciałem rzec o facetach, którym żona nie daje, ale dość często jak ktoś wspomniał nie tylko tego brakuje, więc... romans. Nie próbowałem Ciebie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia... ale nie kręciłabym...że praca...czasu brak kurcze-napisanie smsa,to raptem parę sekund zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :-) Każdy szuka poza związkiem tego, czego mu brakuje. Gdybym ja chciał dostać to, czego mi brakuje, to dmuchałbym wszystko, co zdołam upolować :-) Oczywiście skala trudności podnosi atrakcyjność ofiary, a jak każdy zdrowy facet, lubię atrakcyjne kobiety. Więc pewnie polowałbym na kobiety warte wysiłku. Tylko, że za taki jeden brak nie dam sobie rozwalić fajnego związku w którym teraz jestem i odpuszczę każdą okazję, bo poza tą jedną rzeczą niczego mi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ma inną..tego wiedzieć nie mogę wierzę,że jednak nie i jeśli coś takiego miejsce by miało,chciałabym ,żeby o tym jednak powiedział szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie,ten co w domu czeka mógłby spokojnie mieć i ze 3 baby..nie ruszyłoby mnie to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zazdrość, to jeszcze nie miałem powodu, ale jeśli zbliża się do niej jakiś samiec, to jestem blisko i warczę na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż... jest w tym gdzieś zazdrość o żonę..i życie rodzinne ale jakoś umiem z tym sobie radzić.. zresztą wyjaśniliśmy sobie to na początku... że nie wnikamy w swoje związki formalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewolucjo...oczywiście,że tak każdy ma prawo się przyłączyć..i swoją opinię wyrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×