Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

Levi, ja tam nikogo odganiac nie będę. Zawołam tylko swojego Pana i popatrzymy sobie z okienka przy palenisku:) Anastlle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już tam zaraz niedobre. Nie próbowałes, a już wybrzydzaj. Były tu lepsze. Mogłes bardziej skamleć, zobaczyłby Cię, ale olały:):). Więc ciesz się nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie do mnie się odezwij :P Levi powiem Ci tak jak mi moja Mamusia zawsze mówi" a wew upie ci się przewraca" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi my uległe jestesmy. Nie do nas te modły. Musisz szukać i szukać i szukać. Gdzieś czeka na Ciebie Twoja Domina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż sie tez z ładniejszej strony. To czasem się opłaca. Strona płaczka to nie wszystko....a gdzie godność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastlle, nie obrażaj bab, plisssss:) Levi może założysz firmę - płaczka pogrzebowa - tanio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo własnie będziesz jak żałobnica zawodził :D exactamente yo oj ciężko ciężko dotrzeć do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóż czarna chustkę, narysujemy Ci łezki, damy witki wierzbowe do okładania się i już, a no czarna szata, żebys głupio nago nie wyglądał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to widze oczami wyobraźni :) hahahaha :D ale szaty na ten mróz bym nie dała za głupie gadanie :P Niech marznie mu tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×