Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

Dzień dobry :) Skoro twierdzisz że szkoda że nie znasz mnie to jesteś masochistą :) Uwierz doprowadziłabym Cię do szału samą sobą :) Suczi co słychać? :) Ostatni wpis mistrzostwo 🌻 Buziale i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Anastillle, dowartosciowujesz sie jak cholera..piszac, ze zbok bedzie toba podniecony na sam widok..owszem, jesli jest tak brzydki jak wiekszosc na forach.. ;) co do sterty papierow, kochana..doartosciowuj sie dalej;))) Wez leviemu wyslij jakies foty niech sie podnieci a nie tylko mu obiecujesz.. Wlasnie tylko brzydkie sie dowartosciowuja tekstami, jakie to sa piekne...i tylko takie szukaja facetow do rzniecia..do ladnych sami przychodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się. Ładne kobiety, w dodatku pewne siebie, czasami bardzo onieśmielają facetów. Zwłaszcza takie kobiety, które mają nietypowe pragnienia:-P Żyjemy w XXI w., to nic dziwnego, że wiele par wszelkiego typu relacji odnajduje się właśnie w necie.:-) Anastlle - zaglądaj czasami na "Kochanków..." Suczi - blog ekstra:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ja biedna nieszczęśliwa i brzydka do tego jeszcze :D Shame on me :D Missima właśnie myślę czy nie zmienić miejsca zameldowania bo zaczyna się tu śmietnik robić :) Artemido pozdrawiam Cię i życzę słonecznej niedzieli ;) Jad zachowaj w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Ladne kobiety oniesmielaja..wlasnie..i dlatego takie nie szukaja panow, bo po co im...ale tego nie zrozumie Anastille. Ale kapelusz z glowy, bo zna angielski ;) czyli chcociaz inteligencja nadrabia...;) Cale szczescie.. Co do tematu..zrobil sie zmietnikowy przez dyskusje anastille, ktora nic nie wnosi poza zdhwalaniem, jaka to ona piekna jest. A moze cos o swoich praktykach opowiesz, bo jak narazie to widac, ze wielka marzycielka z ciebie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam ci odrobonke racji- ladne czy nawet i piekne kobiety potrafia oniesmielic ale to zalerzy od tego na jaki typ mezczyzny trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego ty nasz maly robaczku nie zrozumiales? :-? Bo ja po wczorajszej imprezie moge pisac po chinsku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Do biest Widzisz, wlasnie w momencie kiedy oniesmielaja facetow, zaden nie jest w stanie wymagac od nich praktyk sado/maso. Kiedys rozmawialam z ludzmi, kotrzy lecza sie z uzaleznienia od seksu i wiekszosci "praktykowali" z naprawde brzydkimi..ewentualnie "glupimi kozami" - tak je nazywali. Pieknych i inteligentnych nie byli w stanie okaleczac nawet spankingiem. Z reguly piekne sa dominami, niestety..albo stety dla facetow uleglych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Ponawiam apel o powrotu do dyskusji o praktykach.. Chetnie podziele sie swoimi z bycia dominą. Czasem nie moge sie powstrzymac i takie wpier..spuszczam facetowi, ze pewnie przez kilka dni twarz go piecze..to cudowne uczucie.. Czasem zgadzam sie na udzial suki..to ciekawe doswiadczenie, raczej jednak wole sam na sam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Kto stosowal igielki? I jaki efekt? Nigdy nie wychodze poza soft bdsm, ale chcialabym pojsc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy piesek
Artemida25 a stosowałaś obcasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Oczywiscie. Uwielbiam jak szpilka wchodzi w tylek faceta..a do tego jak sobie pojeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Na poczatek zawsze sa szpilki na plecach..czasem wchodze na faceta i wbijam mu sie w plecy..potem schodze nizej..na posladki..jak juz widze, ze ma dosc..wkladam po malu koncowke obcasa..a potem gwaltownie cala szpilke.. Gdy ulegly robi mi minetke tez mu wbijam obcasy w ramiona..brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy piesek
Artemida25 fajnie się bawisz z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
A wy jakie macie fantazje panowie..? Co udalo wam sie zrealizowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotroo
ja mam podobne fantazje i jakoś nie mogę ich zrealizować uwielbiam sprawiać przyjemnośc kobiecie i chciałbym sie spotkać z dominujaca Lady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakut
Mam 27lat wychowywałam się w bidulu mój mąż 37lat,poznaliśmy się gdy miałam 18lat.Od początku naszej miłości on mną rządził,gdy zostawałam na noc mówił rano jak wychodził do pracy miałam zostawałam w jego domu i miałam się nie ubierc.Wychodziliśmy gdzieś (zakupy,impreza)wybierał co mam ubrac i zawsze byłam bez bielizny.Kocham go że cały czas jak wychodzę z domu to on wybiera co mam ubrac.Dziś przygotował mi : -sweter ażurowy -stringi -dżinsy7/8 -czółenka -kurtka skórzana Jadę najpierw do koleżanki a potem mam przyjechac do jego pracy i mamy jechac do obi.Jeśli kogoś zainteresuje moja wypowiedź to chętnie opisze jakie jeszcze miewam zadania,przez te lata razem uzbierało się tych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Kasiu, o jakiej ty mowisz milosci? To zwykle bdsm? Odpowiada ci to? Mnie w normalnym zyciu chyba by nie odpowiedalo... Maz, ktory mi mowi co mam robic..jak sie ubrac? A gdzie twoj nastroj w stroju? A gdzie dobry gust- przeciez faceci nie maja gustu, wlasnie stad jest ten azurowy sweterek i kurtka jeansowa..bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakut
Artemido może i to jest bdsm ale my naprawdę się kochamy mi odpowiada taki układ mąż jest czuły a mi gdy kilka razy zostawiał mi wolny wybór to zastanawiałam się czy jeszcze mnie kocha.Pewnie ze mną jest coś nie tak,może wina leży w tym że moi rodzice zginęli gdy miałam 4 lata i moja jedyna babcia oddała mnie do domu dziecka i nigdy nawet mnie nie odwiedzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Widze, że mnie troszke nie było i sie mały bałaganik zrobił. Zgadzam się ze stwierdzeniem Massima i Anastlle...... co ma uroda do preferencji. Artemido cos Ci sie pomieszało, a Twoje wołanie o tym jaka to jestes wspaniała domina????? Skowyt psiaka..... Prawdziwa/y Domin/a, prawdziwa suczka czy piesek nigdy nie krzycza wszystkim wokoło jacy sa fantastyczni. Wybacz, ale Twój słowotok kojarzy mi sie z ogłaszaniem wszem i wobec samobójcy, że chce skończyć swoje życie. Nie odróżniasz ironii od realizmu. No ale to już twój problem. Anastlle i Missima bardzo dziekuję za słowa uznania. To tylko zwykła pisanina, nic nadzwyczajnego. Ciut sie zaczerwieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Widze, że mnie troszke nie było i sie mały bałaganik zrobił. Zgadzam się ze stwierdzeniem Massima i Anastlle...... co ma uroda do preferencji. Artemido cos Ci sie pomieszało, a Twoje wołanie o tym jaka to jestes wspaniała domina????? Skowyt psiaka..... Prawdziwa/y Domin/a, prawdziwa suczka czy piesek nigdy nie krzycza wszystkim wokoło jacy sa fantastyczni. Wybacz, ale Twój słowotok kojarzy mi sie z ogłaszaniem wszem i wobec samobójcy, że chce skończyć swoje życie. Nie odróżniasz ironii od realizmu. No ale to już twój problem. Anastlle i Missima bardzo dziekuję za słowa uznania. To tylko zwykła pisanina, nic nadzwyczajnego. Ciut sie zaczerwieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×