Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

Witam wszystkich... Widze, że mnie troszke nie było i sie mały bałaganik zrobił. Zgadzam się ze stwierdzeniem Massima i Anastlle...... co ma uroda do preferencji. Artemido cos Ci sie pomieszało, a Twoje wołanie o tym jaka to jestes wspaniała domina????? Skowyt psiaka..... Prawdziwa/y Domin/a, prawdziwa suczka czy piesek nigdy nie krzycza wszystkim wokoło jacy sa fantastyczni. Wybacz, ale Twój słowotok kojarzy mi sie z ogłaszaniem wszem i wobec samobójcy, że chce skończyć swoje życie. Nie odróżniasz ironii od realizmu. No ale to już twój problem. Anastlle i Missima bardzo dziekuję za słowa uznania. To tylko zwykła pisanina, nic nadzwyczajnego. Ciut sie zaczerwieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Za potrójny chyba chciałaś przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
*Ogłoszenie* Poszukiwana samica o gabarytach: wzrost 175-195 cm waga szczupła, figura modelki ładna twarz mądra istotną cechą która ma posiadać, to cierpliwość rola suki: stół pod moją szklankę Sprawdzian składa się z 3 etapów. Pierwszy etap zależny od ilości zainteresowanych odbędzie się 10 grudnia 2012. Wyrażenie chęci wzięcia udziału odbywa się poprzez ten temat. Dziękuję za uwagę i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
suczi38@za dużo o jedną kropkę napisałaś. Co się z Tobą dzieje?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Co ma mi przeszkadzać? Nic nie przeszkadza. Wychodzisz na głupiutką, a to już Twoja sprawa. I nie pyskuj. A do sedna. Poproszę żebyś podała swój wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza gwiazda
Suczki, skowyt to od ciebie slychac..bo suki tylko skamlą;) Widac, ze sie nie dogadamy, ale nigdy domina nie potraktuje suki partnersko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczi38 Zwykła pisanina może być tutaj, a Twój blog jest naprawdę przejmujący. Ludzki przedmiocie Coś Ci się popaprało na umyśle z takim tekstem. Stolik to sobie w sklepie kup. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25- bdsm
Do suczi38- blog wspanialy..? Zalezy dla kogo? Ja tam widze desperatke..byc na zawolanie faceta, o ktorym sie mysli, pragnie go a on przyjezdza zerznac szmate? Nie myslalas o tym, zeby choc raz sprbowac dominacji? Wiesz jakie to rzyjemne wjabac facetowi a nie sie koic przed nim? Zal mi was suk, naprawde.. Co do wspanialosci, ktora mi zarzucasz..hmm... Ja nie chwale sie, ze jestem wspaniala, ty za to tak..;) wiec suko, otworz lepiej paszcze i czekaj az sperma ci tam splynie ;) nie wypowiadaj sie do kogos, kto jest ponad toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artemida25 - coś mi się tak widzi, że Ty to taka bdsm'owa misia-fantastka jesteś. "byc na zawolanie faceta, o ktorym sie mysli, pragnie go a on przyjezdza zerznac szmate?" A zatem jeśli Ty dominujesz, to dominujesz nad desperatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25 bdsm
Ja ich nie rzne..a jesli ty nie rozumiesz podstaw, to mnie sie nie chce tobie tlumaczyc. W kazdym badz razie jest roznica miedzy suka 38 ktora wlasciwie daje dupy i nic wiecej a prawdziwym bdsm. Kto nie rozumie, ten baran;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do
Artemida25 bdsm a zdeptałaś kiedyś męskie ego vel klejnoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aretemiduś, dziewczynko. Jak mi prawisz o "prawdziwym bdsm" to mi się wszyscy "prawdziwi Polacy", "prawdziwi patrioci", "prawdziwa wiara" i inne tego typu pierdoły przypominają. Takie słowo wytrych, na brak argumentów metoda "ale moje zdanie to prawdziwe coś tam coś tam". Prawdziwe pierdoły. Ma racja najmojsza. Twa racja najtwojsza. Jak ktoś się zabawia we dwójkę (czy jaką tam inną konfigurację chce), jest mu przyjemnie i zastanawia się "ojejku! czy to aby prawdziwe bdsm?!" to wtedy jest baran. Z tym słowem na niedzielę, choć dziś piątkowe popołudnie Cię zostawiam. Posyp głowę popiołem, węgla dołóż do pieca i krzew "prawdziwy bdsm" ku chwale naszej i waszej prawdziwej rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25 bdsm
Esatamente yo Hahhaa, usmialam sie..nie zrozumilaes nic z wypowiedzi..za trudne dla ...como te. ;) sesso vaniliove i owszem..do kosciolka nie chodze, bo marze o dominacji nad ksiedzem;) a co do " prawdziwosci"- no, coz..jesłi dla ciebie posuwanie panienki to bdsm to tez baran jestes. Bdsm to sztuka, nie rzniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jaki Ty troll jestes :) A Wy dajecie sie wciagnac w ten skowyt Wielkiej Znawczyni bdsm :) trolle sie ignoruje nie podsyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Anastlle za miłe przywitanie:) Alez ta zima mnie nastraja, choc zmarźluch jestem, ale jednak pochasałabym w lesie po śniegu. Kto dolącza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za lepieniem bałwanów :D Śniegu od rana nasypało że ho ho :) Rozumiem że to bieganie w pełnym umundurowaniu ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście.......moro, plecak, menażka, niezbędnik........a nie, to nie tu:) Ale za to jakiś fajny domek....kominek...... Ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25 bdsm
Znawczynie bdsm oisza o chasaniu po sniegu:d Ja proponuje : wiazanie do jakiegos slupa, zawiazanie oczu i pozostawienie na sniegu ok. Godziny. Po godzinie dla rozgrzewki ostre lanie skorzanym pasem..polozenie na sniegu i wsadzenie wibratora w dupe. Nastepnie obcasik pani posuwajacy dziure..i lizanie go przez suke.. Cd..niech sobie suki dopowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że nawiąże i zacytuję do Ciebie exactamente yo: "Jak ktoś się zabawia we dwójkę (czy jaką tam inną konfigurację chce), jest mu przyjemnie i zastanawia się "ojejku! czy to aby prawdziwe bdsm?!" to wtedy jest baran. " takie mam wrażenie, im głębsza szpilka w doopie tym większa znawczyni bdsm. Tylko że sa różne odmiany, chyba tego ta Paniusia nie doczytała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25 bdsm
Anastille, wlasnie swoje zwykle, najzwyklejsze rzniecie podpinasz pod bdsm, bo wstyd ci, ze jestes po prostu dziwka, ktora otrzebuje od czasu do czsu ( albo czessciej) byc zerznieta. To kochana zadne bdsm. Bdsm jest sztuka, ale widac tobie daleko do sztuki, bo zbyt prosta glowka, niestety..dlatego jestes ulegla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×