Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnaOna18

czy oddac chlopakowi bluze?

Polecane posty

Pokłociłam sie z kolega z którym coś kreciłam , uwazał ze krece na 2 fronty oczywiscie to nie prawda. Nie odp mi na 2 sms ostatnio i to on zawsze mial jakies pretensje do mnie. Gadałam z nim moz 3 tyg temmu i mam jaego bluze z 2 miesc juz\ to ja powinnam napisac do niego zeby mu oddac czy on? bluza warta kolo 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skurwiłaś się za bluzę
to teraz nie unoś się honorem szmato :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhffjdhhj
Skocz z bloku dzifko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nieśmiałe pytanie :)
przyjmiesz moją pytę do ryja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naskoczyć ci
ojszczanym kroczem na pysk? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszesz tak
zagmatwanie, że nie można w pierwszej chwili załapać o co ci chodzi... Co do bluzy... Twoja sprawa, ja bym oddała. Czy to taki problem napisać sms: została u mnie twoja bluza, czy możesz ją sobie odebrać? Bez owijania w bawełnę, bez jakichś złośliwości... Po prostu zwykły, formalny sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjebać ci pytonem
w ryj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, napisz, że masz jego bluzę i czy przyjdzie ją odebrać i kiedy? A jak nie przyjdzie, to na kontener PCK :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce jego bluzy. Tylko chodzi o to, że mieliśmy sie spotkać i wgl a on zaczał coś odpierdalać , zgonił na mnie wszystko i mnie olał. Nie chce do niego pierwsza pisać. Myslalam ze to on sie upomnie.. I nie wyzywajcie mnie od szmat bo nawet mnie nie znacie a pierdolicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaa19
Jezus Maria ale problem, jak nie wyrzuciłaś, to mu ja oddaj, położ mu na skrzynce i najwyżej daj mu znać esem Ja wyrzuciłam bluzę byłego za 270 jakaś Pumy i pretensji nie miał, jak sobie nie dopilnował jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaa19
Po prostu on pod pretekstem tej bluzy chce się z tobą spotkać a robi cie w chuja, bo chce ci pokazać co straciłaś:), że ma niby wyjebane a tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi sie tak wydaje... hehe ale to jeszcze na początku mi ją dał ( na początku znajomości) nie mam problemu tak pisze bo jestem ciekawa co sądzicie na ten temat, a niech sobie poczeka za miesiąc mu ją oddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×