Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAKA_JEDNA :)

30latka samotna!

Polecane posty

Gość to kogo ty chcesz w końscu
papierowy? :D jak dziewczyna na poważnie to ty w nogi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 30 lat też bedzie
prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
nie szukam juz przygod, moze dlatego ona chciala na powaznie to ja zdezerterowalem sam sobie przeczysz ciężko zrozumieć w kocu czego/kogo poszukujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
prawie będzie jeszcze dłuugo:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie zakochac onnn
to chyba bylo jednostronne , dobrze , jak facet wie czego chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehhh
3stka nie rozumie mysli ze wystaczy jak jedno kocha:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
ja wszystko rozumiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
jak to?? nbapisałeś ze nie chcesz już przygód a ona chciała coś na poważnie! ale to Cię spłoszyło skoro spłoszyło to znaczy, że na poważnie się boisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSCRACOVIA
:)))))))))))))))))) Ddobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jataka ewa
hej dziewczyny! Znalazłam ten temat i przeczytałam cały:) chociaż wiem ,że pisałyście rok temu i raczej mała szansa, ze tu zajrzycie....ale jestem ciekawa jak wasze życie, coś się zmieniło w kwestii samotności?:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...dzisiaj wzięłam się za szukanie kogoś dla taty..Nie mówię od razu o związku..ale o przyjaźni..żeby z kimś mógł pogadać, pójść na kawę...może tutaj znajdę? Mój tata jest samotnym ojcem..ma 38 lat..jego życie jest szare..dom,dzieci praca i tak w kółko..muszę mu je pokolorować:) któraś by mi pomogła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2olala
nic na siłę , nie napinaj się bo nigdy nikogo nie znajdziesz, jak kogoś poznasz nie myśl od razu o ślubie , nie naciskaj bo nic z tego nie wyjdzie na razie dla samotnych polecam http://komdax.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokia83
Wlasnie przeczytalam caly temat, ciekawa czy ktos jeszcze tu zaglada? Dziewczyny jestescie jeszcze? bo chcialam sie do was wbic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili007
Zajęte są pewnie szukaniem fajnych facetów w terenie więc tu nie zaglądają ;) Autorka już pewnie z drugą połową gdzieś tam szczęśliwa, a Wy tu wypisujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara75
Ja mam 38 lat, jestem atrakcyjną kobietą, rozstałam się z moim partnerem pomimo że był dobrze sytuowanym facetem ale niestety był dyktatorski, często się kłócilismy. mam juz dziewiecioletnie dziecko dziewczynkę.jestem bardzo atrakcyjna faceci sie czesto za mna ogladają. Wczesniej miałam kompleksy bo miałam mały biust. Zdecydowałam sie na implanty i teraz jestem z tego dumna, ale zastanawiam się czy faceci nie odbiorą tego żle. chciała bym takze mieć faceta przystojnego no i zeby był w stanie mnie utrzymac . mój były ma bardzo dobry kontakt z moją córką czasami zastanawiam sie czy nie lepszy ostatnio niż ja , bo ona obwinia mnie ze pozbyłam sie tatusia. moj były partner daje mi na mnie i na corkę 4 tys zlotych a biorac pod uwagę koszty utrzymania gaz , woda itp to jest niewiele . Nie mam dobrej pracy cos tam dorabiam i przez to noie ma mie calymi dniami w domu i mała siedzi sama bo nie stac mnie na opiekunkę a rodzicow mam daleko. zastanawiam się jaką mam szansę na znalezienie dobrego wartościowego partera? czy nie bedzie mu przeszkadzalo ze ojciec biologiczny ma dobry kontakt z dzieckiem. Ojciec jest ostatnio bardzo znerwicowany bo pozwalam mu opiekowac sie dzieckiem w zasadzie tylko wtedy gdy chce gdzies wyjsc żeby kogoś poznać. denerwują mnie jego czułe pozegnania z dzieckiem . Ostatnio nawet byl tak beszczelny , że pozwolił sobie zadzwonic do dziecka i gdy mała zapytała czy może przyjechac jaą odwiedzić powiedzial jej zeby zapytała sie mamy czy pozwoli. ja nie chciałam pozwolic i wyszlo ze to ja jestem ta niedobra matką, on poprostu manipuluje moim dzieckiem . ostatnio powiedzial że bedzie tylko dawal na dziecko za ta beszczelnosc zastanawiam sie czy nie ograniczyc mu kontaktów z dzieckiem . on mi poprostu utrudnia ppoznanie kogoś wartosciowego . Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooo
Chcesz być utrzymanką? To trochę lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare pudło z silikonowymi cycami szuka kogoś wartościowego... śmiech na sali. A ty jesteś wartościowa stara pudernico z protezami zamiast cyców? Lepiej na chore głodne dzieci być dała te pieniądze, zamiast wstawiać sobie cycki, za 50 lat i tak już będziesz gryzła kwiatki od spodu, więc na co ci te cyce i co dobrego zrobiłaś w życiu dla kogoś? Pusta egoistko dla której liczą się tylko cycki i która ma o siebie mniemanie, że ho ho. Puk puk, masz 40chę, pora dorosnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara75
No nie jest ze mna tak źle zainteresowal się mna przystojny 50 latek który jest wlasnie w trakcie rozwodu , ma swoja firme , jeździ motorem ,ucieszyl się ze mam ładna córeczkę i mam nadzieje ze pomoze mi otworzyć wlasny zakład kosmetyczny, żebym była niezalezna. Uwaza że jestem bardzo atrakcyjna i seksowna a jego zona miała trochę po 40ce ale była niezbyt ładna. mysle , że sobie w końcu uloze zycie. tylko ten mój były biologiczny ojciec mojej córeczki pewnie będzie mi przeszkadzal bo moja coreczka wprost swiata za nim nie widzi i bardzo tęskni za nim. . Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×