Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAKA_JEDNA :)

30latka samotna!

Polecane posty

Gość atyp1
samotna przestan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika 3434
Taka Jedna ;) Ktoś się Tobą zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e uspokojcie sie cieszcie sie ze jestescie zdrowe macie dzieci .... i chcecie konczyc ze soba zal mi takich ludzi ---- Biura Nieruchomości Rzeszów, www.iangroup.net, Mieszkania Rzeszów - www.iangroup.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika 3434
Samotna mamo, nie łam się. Popatrz,ja nawet nie mam dziecka,więc jestem w gorszej sytuacji.Społecznie napiętnowana rozwodem,bezdzietna,eh.Cóż zrobić,żyć trzeba. Dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakA _JEDNA;)
Od dwóch dni mnie tutaj nie było, przepraszam jakoś ostatnio zabiegana jestem:) Arnika 34 własnie zauważyłam adoratora, prędko musze napisac heheh!a wiadomo może to moje przeznaczenie;);) Dzisiaj miałam miec randke niestety wymyśliłam kolejny powód by sie nie spotkac! Najgorsze jest to, że z jednej strony chce go spotkac a z drugiej uciekam przed prawdziwym uczuciem!Cała ja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakA _JEDNA;)
zmykam spac. do jutra kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty się biedna kobiecino uchowałaś na tym świcie skoro bez pomocy innych nie potrafisz jednego dnia przeżyć. Najważniejsze to mieć faceta prawda, bez niego to świat nie ma sensu i jest dno. Czy ty jesteś tak pusta, niezaradna czy może po prostu wygodnicka? I wiesz takie własnie sroki jak ty, z parciem na "byle był" mają największe szanse na bycie wykorzystaną a potem ciśniętą w kąt. Bo w swoim chciejstwie stajesz się bezkrytyczna i każdy burak dla ciebie będzie się jawił jako książęca jego mać zaradności. Zamiast liczyć na siebie, być samowystarczalną, nabrać dystansu do ludzi wśród których podłości jest tyle co robaków na martwym ośle ty wolisz zaspokoić w sobie wyrobioną dawno potrzebę, która wcale ani nie gwarantuje szczęścia a działa na niekorzyść. Czego się boisz głupia :/ I pisze to facet nie jakaś skrzywdzona przez "te świnie facety" kobiecina z urazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Do Mellygion! Panie X........ od tego trzeba zacząc, że każdy człowiek stworzony jest by życ z kimś a nie sam! przykro mi skoro ty jestes samowystarczajacy to już twój problem!wspołczuje.......po drugie nie lecę na każdego m, który okaże mi jakiekolwiek zainteresowanie. O nie to nie ja! mam swoje wymagania, swoje wartosci przy których przystaje!nie nzasz mnie więc się nie wypowiadaj! po trzecie nie jestem pustakiem jak to "ładnie określiłes" i nie zamierzam odbijac piłeczki!nie zniżam się do twojego poziomu! Owszem bywam wygodna!a czemu byłoby inaczej........nigdy nie wkorzystywałam m!a szkoda, powinnam bynajmniej teraz tak uważam! pewnych rzeczy kobiecie nie wypada!jednym słowem olewam twoje PUSTE słowa! tak tez myślałam, że znajdzie się jakiś.........tymczaem serdecznie pozdrawiam:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka-Jedna:)
czyźby temat zakonczony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika 3434
Mam nadzieję,że nie ,bo przecież nie jesteśmy same.Liczę na dołączenie innych kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Arnika 34 miło cię widziec, fajnie, że jestes! ;) :)JA także liczę na dalszą kontynuację! Fajnie, że dzisiaj już się rozpoczyna weekend!Trzeba ruszyc w miasto;)heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja 32
32-latka samotna od miedawna po zakończeniu kilkuletniej znajomośći, która mnie od pewnego czasu męczyła. Mam nadzieje, że znajdę jeszcze miłość mego życia i głęboko w to wierze. ŻYcze szczęśćia i wam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30++++
jak po wekeendzie dziewczyny widze wyludnienie dziś na foeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31latka singiel
Niestety i ja stałam sie singielka po zakoczonym 7 letnim zwiazku:-( Gdyby to było wtedy co miałabym 25-27 lat nie byłabym załamana bo wtedy miałam wielu wielbicieli i propozycji na wypad na kawę. Teraz już niestety ale wszytscy pozajmowani i propozycji brakuje a randki na necie okazują się totalna klapą. Tam siedza jacys albo desperaci albo zaliczacze panienek po prostu tragedia. Najsmiszkanejsze ejst to ze jestem jeszcze mloda atrakcyjna dziewczyną a czuję sie jak stara baba bo w polsce tak juz jest ze czlowiek jak juz sobie nie ulozy zycia przed 30 to jest skończony:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ty masz rację
TAK Jak sama zauważyłaś - wszyscy sensowni są już zajęci. Zostali dziwacy, brzydale, popaprańcy, geje, desperaci, rolnicy albo żonaci zaliczacze. Ewentualnie życiowi połamańcy z alimentami na karku, którym nie udało się z pierwszą żoną. Takie jest prawo natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31latka singiel
no niestety taka prawda. Ja jak chodze tearz na randki z netu to idzie sie załamać: albo jacys chorzy psychicznie, albo tacy co szukaja szybkiego seksu, albo desperaci ktorzy chcą się szybko ochajtac i spłodzic dzieci z byle kim, albo staruchy ok 50 letni ktorzy szukaja młodej dziewczyny:-( Niestety zdaje sobie sprawe ze najlepsze lata mieneły i teraz albo przymknę oko na pewne cechy albo nie ułoże sobie nigdy zycia. Juz nie można tak przebierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak sama zauważyłaś - wszyscy sensowni są już zajęci. Zostali dziwacy, brzydale, popaprańcy, geje, desperaci, rolnicy albo żonaci zaliczacze. Ewentualnie życiowi połamańcy z alimentami na karku, którym nie udało się z pierwszą żoną. Takie jest prawo natury. " Po co w ogóle szukacie i na co liczycie - skoro już na starcie wydajecie wyroki - przecież to jest jakaś bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie traćcie nadzei
w totolotka też czesem niektórzy wygrywają trzeba jednak grać i nie tracić nadzei (choć szanse mizerne) trzeba też więc umawiać się z popaprańcami i brzydalami (i potem odbierać telefon że coś się wydarzyło i trzeba kończyć randkę) albo bzykać się z zaliczaczami i liczyć że któregoś dnia się uda i ktoś przyzwoity się trafi bo jak tu żyć inaczej ??? :( ewentualnie można żyć zamkniętą w swojej wieży i marzyć o księciu (zwiększając z roku na rok wymagania, bo skoro się tyle czekało to teraz musi być to ktoś niesamowity) ewentualnie chodzić do kina na romantyczne komedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika 3434
A ja bym nie miała nic przeciwko związkowi z rozwodnikiem,bo wiem,że pierwsze związki nie zawsze są udane.Sama jestem tego żywym dowodem.Ważne jest,żeby z tej bolesnej życiowej lekcji wyciągnąć naukę na przyszłość. A co do randek interenetowych,to jestem w trakcie testowania tychże portali.Niestety,faceci chyba nie wiedzą ,czego chcą,szukają chyba sex-bomby z doktoratem ;) Jakiś czas temu poznałam super faceta,ale był starsznie zdesperowany na małżeństwo i gromadkę dzieci.Już i teraz. Wymiękłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka21132
Najsmiszkanejsze ejst to ze jestem jeszcze mloda atrakcyjna dziewczyną a czuję sie jak stara baba bo w polsce tak juz jest ze czlowiek jak juz sobie nie ulozy zycia przed 30 to jest skończony - a to zagranica jest inaczej?? tam rowniez 30 sa juz inaczej trakowane. to skad niby wziely sie filmy typu: seks w wielkim miescie, pamietnik brigite j...., broken english itp. tak jest tak samo!!! tylko ze mniej to kogo obchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka21132
"Jak sama zauważyłaś - wszyscy sensowni są już zajęci. Zostali dziwacy, brzydale, popaprańcy, geje, desperaci, rolnicy albo żonaci zaliczacze. Ewentualnie życiowi połamańcy z alimentami na karku, którym nie udało się z pierwszą żoną. Takie jest prawo natury. " - gdyby tak bylo to..... a jednak ludzie po 30 rowniez ukladaja sobie zycie z normalnymi partnerrami/partnerkami. baa! zwiazki zawierane po 30 sa trwalsze. kazdy ma jakies wady, kazdy posiada coc co nam w nim nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez męża, bez dzieci, bez sens
owszem, w totka też ludzie czasem wygrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Ja co prawda nie jestem po 30, ale zbliżam się do tego wieku wielkimi krokami ;) Też po rozstaniu, jakoś nie mam ochoty na nowy związek póki co, choć minęło już 8 miesięcy. Nigdy nie miałam też jakiegoś parcia na rychły ślub i gromadkę dzieci. Być może jeszcze do tego nie dojrzałam. Jestem sama, ale nie samotna i jak na razie całkiem mi z tym dobrze :) Jedynym "problemem" są podróże, które uwielbiam i czasami brak mi towarzysza. Nie ma co załamywać rąk, tylko zająć się sobą, robić to co się lubi i cieszyć się wolnością :) A miłość ? Jak to moja babcia mówi "siedź w kącie, a znajdą cię" ;) Bo najpiękniejsze są te chwile, których jeszcze nie znamy... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwqww
"siedź w kącie, a znajdą cię" - taaa. z takim nastawieniem na pewno znajdziesz!! zwlaszcza w wieku +25.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to tak widzę
doczekasz w tym kącie emerytury ale na emeryturze ma się więcej czasu, więc wtedy można zacząć się za kimś rozglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surkiatka
rzeczywiście babcia może być śmiało autorytetem co do doradzania jak znaleźć partnera w 2-giej dekadzie XXI wieku, w końcu świat tak wiele się nie zmienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam wcześniej, nie mam parcia na związek, bo ja "muszę" kogoś znaleźć. A jak nie znajdę to co ? Mam popaść w depresję czy od razu wskoczyć pod pociąg ? No ludzie, nie dajmy się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwqww
pogadamy jak juz bedziesz miala te 30lat i bedziesz sama!! jak mialam 25-26lat to myslalam tak jak ty. zobaczysz i poczujesz to dopiero jak znajomi sie beda "wykruszac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"doczekasz w tym kącie emerytury" I też płakać nie będę :) Zapiszę się do klubu seniora i zwiedzę wszystkie sanatoria w Polsce i zagranicą :D ;) Ale póki co, trza się skupić na dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×