Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAKA_JEDNA :)

30latka samotna!

Polecane posty

ale nie przejmuj sie - jest duza szansa ze poznasz jeszcze swoja urocza polowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzy słowamiOna31
Webster, te wyjątki..to większość kobiet w wieku lat 30stu i 30 plus. Moim zdaniem niewiele kobiet czeka na księciunia z rumakiem;) Twardą stąpamy po ziemi i same się tego nauczyłyśmy, przez te nasze 30sci lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
przez ostatnie tyg stałąm sie strasznie cięta na płeć przeciwną! bo w sumie oni sobie na to zasłużyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
faceci są jednak przereklamowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia oczywiscie ze przereklamowani - moze postaraj sie ich bardziej zrozumiec i odrzuc ten caly feminizm ktory Ci mowi jacy to zli jestesmy :) Jezeli z niechecia podchodzisz do plci przeciwnej jakie masz szanse by sie zwiazac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzy słowamiOna31
..no tak są "przereklamowani", ale bywają tez ciekawi. Powiem jedno, nie przejechałam się na mężczyźnie, który od zawsze był "aż" kumplem, ale zdarzało mi się że facet w związku zawiódł. Reasumując może My spodziewamy się po nich zbyt wiele? (Panowie, bywalcy forum..nie o wszystkich tu mowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym jest co napisalas - zauwaz ze do kolegi sie zwracasz zupelnie inaczej jak Cie zdenerwuje to dasz mu tylko do zrozumienia a bedac z ta sama osoba w zwiazku zrobisz mu karczmiana awanture...... nie bardzo rozumiem - Ty szukasz kolegi na ktorym sie nie przejedziesz czy mezczyzny z ktorym stworzysz zwiazek , niestety z wzlotami i upadkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzy słowamiOna31
Webster, a może szukam kolegi..który stanie się kumplem i moim mężczyzną jednocześnie?:) Ojej, przyznam Ci się, że słowo szukanie już chyba jest nadwyrężeniem. Staram się nie szukać, niech się dzieje co chce. Z resztą Twoich słów-pełna zgoda z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
a ja kolegi nei szukam waśnie dziś jednego takiego co to chcia być moim kolegą pożegnałam chcę się przy facecie poczuć kobietą kolegów mam już jakichś tam poza tym koledzy są mi nie potrzebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila32
No to moze ja dołączę. Jestem po rozwodzie, 32 lata i dwójka dzieci. Więc moje szanse na poznanie kogoś jeszcze mniejsze. Ale nie załuje, poniewaz nie czuje sie przez to samotna, jestem im bardzo potrzebna i to mnie podtrzymuje na duchu. Oczywiscie, ze brakuje tej połówki, ale nic na siłę. Na portalach jeszcze nie zaczełam szukać, bo z tego co piszecie to chyba nie warto. Zreszta zawsze tak jest ze jak sie szuka to sie nie znajdzie. Więc kobitki nie szukajmy, cieszmy sie z tego co przyniesie dzien, cieszmy sie ze jestesmy zdrowe. A swoja drogą to dlaczego szczęście wiązemy tylko z miłością (oczywiscie odwzajmnioną), nie mozemy byc szczesliwe same ze sobą ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Witajcie! Już jestem po spotkaniu z płcią przeciwną i powiem tak , że nie było najlepiej!Typowy mami synek, miał dosyc "ironiczne"poczucie humoru. Stwierdził, że mało się uśmiecham, chciał na siłę mnie rozbawic, ale jakoś jemu nie wychodziło! Odprowadził mnie do przystanku i na tym sie skonczyło! Zaczoł jeszcze mi deptac po nogach, poklepywac dosłownie jak dziecko!chciał, żebym dała buziaka na pożegnanie, odkręciłam się podziękowałam za miły wieczór i na tym sie skonczyło..Jakoś randkowanie mi nie najlepiej ostatnio wychodzi , zaliczyłam już trzy spotkania w tym tyg i jakoś nie jestem zadowolona! Czy bym się z nim jeszcze raz chciała spotkac?-o nie! Bardziej mnie zmeczył niż rozbawił!!! Chyba przez tydz dam sobie spokój!Jednak ładna obudowa = charakter beznadziejny!to prawda...może nie w każdym przypadku,ale w 90%to prawda hihi;)nie obrażając nikogo! Fakt -ja też nie bywam łatwa, raczej b.skomplikowana może dlatego tak sie układa jak.... Fajnie, że jesteście drogie koleżanki.........:) I pamiętajcie nie ma co szukac przyjaźni w M, prędzej czy później zakonczyc może się to miłością, badz też rozczarowaniem.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
I pamiętajcie nie ma co szukac przyjaźni w M, prędzej czy później zakonczyc może się to miłością, badz też rozczarowaniem. trochę dziwne stwierdzenie chyba o miłość chodzi?? więc to, źle, że może się miłością skończyć?? chyba , że se miałaś na myśli masz rację autorko potrzebujesz przerwy w bruzdkowaniu znam o z autopsji dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
heheh faktycznie chyba musze odpocząc! chciałam napisac, że może to się skonczyc nie odwzajemniona miłością .......a zreszto jak zwal tak zwał, każdy wie o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
do jutra kochani!zmykam spac, jestem troszkę wymęczona aaaaaa słodkich snów wszystkim;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
to ja otwieram;) jak poranne nastroje?? jak się wstawało:?;) u mnei słoneczko świeci humorek mam całkiem oki ;) siedzę w pracce ale będę do Was zaglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka rad od faceta
"czesc, co u ciebie, a 2 lub 3 pytanie to: masz meza?, albo ich zdanie: wychodze za maz/mam meza. nikt sie nie pyta co robie po pracy, czy gadka na jakis inny temat tylko czy kogos mam! moja matka sie mnie juz wstydzi. ciagle mi powtarza, ze inne w moim wieku maja meza, dzieci a ja jestem DZIECINNA " Bo co byś nie osiągnęła, co byś nie robiła, w tym wieku pozycja kobiety zależy od jej stanu matrymonialnego. Odpowidnio, w pozycji społecznej mamy: 1) mężatkę z dziećmi (najlepiej więcej niż 1, wzór to 2 by mogła byś spełniona) 2) mężatkę bez dzieci (jeszcze, bo co innego mężatki w wieku zaawansowanym bez dzieci -> bezpłodne, choć moga liczyć na współczucie) 3) wdowa z dziećmi 4) rozwódka z dziećmi 5) samotna z dzieckiem (bez historii małżeńskiej) 6) stara panna Jak widać, staran panna to najniższy status. Samotną z dzieckiem ktoś chciał (zrobił dziecko), ale potem zrobił ją w konia (albo sama wybrała). Rozwódce nie powiodło się w małżeństwie, a wdowę dotknął zły los. Starej panny nikt nie chciał, na dodatek nikt nie chciał zrobić jej dziecka. Taka wstyd przynosi rodzinie. Na dodtek dla dzieciatych koleżanek jest niedożała i nieżyciowa, bo nie zna zmartwień i radości jakie dają dzieci. Zupełnie nie ma co z nią gadać, na wakacje też nie ma sensu jechać (bo jeździ się z rodzinami które mają dzieci w podobnym wieku), ogólnie - nie zna taka życia. A najgorsza to stara panna w podeszłym wieku. To tylko obiekt do drwin. Choć może być jeszcze gorzej, bo poniżej starej panny - nr 7 - to, o zgrozo - stara dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Dosłownie żal mi przedmówcy! A może niektóre maja głowę na karku i wiedzą z kim chca być i jak chcą życ!Nie każdy się wiąże zbyle kim", z kimś kto zwraca na mnie uwagę czy też z pierwszym lepszym! Ja jakoś pomimo swojego wieku nie uważam się za stara panne, niechcianą i nie mająco powodzenia! Poprostu pewna znajomośc, pewien etaop w moim życiu się zakończył-idę dalej! Może spotkam księcia z bajki, kto wie;);)heheh i nie rozpaczam po kątach. A tak na marginesie wolałabym miec pełną rodzinę, niżeli robic sobie dziecko i życ sama i miec to przekonanie, że ktos CHCIAŁ MNIE I ZROBIŁ MNIE W KONIA;)HEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka rad od faceta
Tu chodzi nie o moją opinię, tylko o powszechną opinię w społeczeństwie. Powszechny odbiór, postrzeganie starych panien. Mniej więcej takie jest uszeregowanie kobiet wg pozycji w społeczeństwie. Stąd te zdziwienia znajomych i naciski rodziny. W oczach niektórych matek córka stara panna to coś prawie jakby bezdomna, alkoholiczka, lub inny wstyd. Rodzicom jeszcze podpowiada takie traktowanie chęć przedłużenia genów (tj. gdzie te wnuki?). Znam nawet zawodowo kobiety na wysokich stanowiskach - stare panny - z których wszyscy się za ich plecami nabijają. I nic im ta kariera prestiżu spoleczengo nie dodaje (choć pewnie lepiej niż gdyby były bezrobotne, przynajmniej mogą kasą zasypać dziurę po braku rodziny). I za bardzo już szans na męża nie mają. W firmach powszechnie też takie powinny decydować się na relokację (nawet za granicę), na dyżuty w święta, nadgodziny, itp. Bo przecież nie mają poważnych obowiązków i dysponują mnóstwem wolnego czasu. Taka opinia jest również. I pewnie jest wygodniej być bezdzietną starą panną niż rozwódką z dwojgiem dzieci, ale postrzeganie w społeczeństwie jest jakie jest. Stara panna jest godna współczucia, albo pogardy. Oczywiście póki jeszcze jest w wieku rozrodczym, ma szanse odmienić swój stan matrymonialny, więc społeczeństwo daje jej jeszcze szanse. Ale po czterdziestce czy pięćdziesiątce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
bez komentarza nie chce mi się strzępic języka! Wolę porozmawiac na bardziej przyjemniejsze tematy! Jednym słowem ckliwe jest to co Pan pisze.....Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z punktu widzenia faceta
Społeczeństwo żonate/dzieciate odbiera nieżonatych/niedzieciatych jako obcych. A że w wieku +30 większość stanowią ci pierwsi, ci drudzie są w tym momencie na statusie mniejszości. Trochę jak geje, niepełnosprawni, murzyni, itp. W wieku +40 to jeszcze bardziej narasta. Plus do tego dochodzi tradycyjne pojmowanie roli kobiety. No owszem, jesteśmy w UE, owszem nawet przegłosowano parytety, owszem ma prawo robić karierę (niech im tam będzie), ale niech nie zapominają jaka jest ich podstawowa rola - żon i matek. I co? Nie chcą tej roli wypełniać? Darmozjady, pasożyty... A, nie mogą z jakiegoś powodu (nikt ich nie chce na przykład). Hmmm... to chyba tacy jacyś niepełnosprawni. Współczuć należy. Troche to przejaskrawione, ale coś w tym jest. I jeszcze jeden stereotyp: Samotny facet +30 czy +40 to chyba gej lub ksiądz (albo jedno i drugie). A samotna stara panna... Niepełnosprawna jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Ciekawa jestem KIM TY JESTEŚ? Gejem czy księdzem???? Chyba się b.nudzisz, też lubię prowokować..................:) powoli się oddalam, miło było poznac heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
witam Taka_Jedna:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
Wze ze panowie nie lechca Twojej wyobrazni :) Moze zmienimy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka 30 latek
Tak bardzo mi smutno od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
A co takiego sie zdazylo wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka 30 latek
Wiesz, w zasadzie nic, ale jak codziennie wchodzisz do pustego mieszkania, to ma się czasem dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
No wiem ja tez tak mam i wiesz co ja juz chyba zbaranialem bo chcialbym na sile miec kolo siebie partnerke zeby nieczuc sie samotny ale za to kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stworek Niestworzony
Kup jakies meble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
ale ktos jest dowciapny Stworek Niestworzony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
a jak dlugo jestes singielka singielka 30 latek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×