Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAKA_JEDNA :)

30latka samotna!

Polecane posty

Gość ale mnie ktos w konia zrobil
nie ma z kim bo tu sami podszywacze wiec mozna pisac ale czy piszac do kogos nie majac pewnosci ze ktos zaraz to wykorzysta!! Masakra albo gowniarz albo stary jakis zer czekajacy na padline tak o Tobie pisze Jakis tam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki - najpierw lepiej troche popisac. Mysle, ze sa tez osoby prawdomowne, nie kazdy przeciez klamie. A czesto piszac mozna sie sporo dowiedziec o danej osobie, prawda? ale mnie ktos w konia zrobil - co z Toba? Kurcze, wez sie w garsc i wyrazaj sie chociaz przyzwoicie, trzymaj poziom chlopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Fajnie by było, żeby poziom na forum się utrzymywał, ale niestety nie każdy ma ochotę wyrażac się poprawnie, bez przykrych słów dla innych, nie raniąc nikogo!Poprostu tak to już jest, ten X %tak już ma i nie mamy żadnego wpływu! Co u was kochani jak dzionek? Ja troszkę sie wynudziłam w pracy. Szkoda, że w tak piekny dzionek trzeba było pracowac- a taką ochotę miałam na opalanko!ach............. a i zapomniałam dodac, dostałam trzy wiadomości: 2a od operatora sieci:)wspaniale!!!heheh no i jedną od wczorajszego kolegi, który był strasznie beznadziejnie śmieszny.....to tyle!A jak wasze telefony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
tez w pracy nei miałam za wiele pracy no i fakt, że nie było szefowej ani koleżanki z pokoju dodatkowo potęgował moje lenistwo;) czas w pracy spędziłam więc w większości w sieci w tym na wideorozmowie z pewnym kimś, z kim sie kiedyś spotkałam i ostatnio sama odświeżyłam znajomość, bo sama ją w sumie parę miesięcy temu urwałam;) dziś mój tel też milczy, nie licząc dwukrotnego tel od koleżanki z którą chodzę na siłownie wczoraj natomiast cały dzień jeden amant nie dawał mi spokoju... i odezwał się tez pewien chłoptaś z którym też z 10 razy się spotkałam iiiii nbic mu nie odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Prawie 30-stka to do dzieła na co czekasz, nie ma co tracisz okazji, a może się okazac całkiem fajnym kolegą:) Co to jest kochane własnie przed chwilą dostalam dwa ski i to od dwóch róznych kolesi.Albo mój tel milczy albo odzywaja się wszyscy naraz heheh! Powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Prawie 30-stka to do dzieła na co czekasz, nie ma co tracisz okazji, a może się okazac całkiem fajnym kolegą:) Co to jest kochane własnie przed chwilą dostalam dwa ski i to od dwóch róznych kolesi.Albo mój tel milczy albo odzywaja się wszyscy naraz heheh! Powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
ale ja nie chcę go:) ja mam tak samo z tym telefonem jak milczy to milczy, a jak sie zaczną odzywac to wszyscy na raz głównie "duchy przeszłości";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
To nic!Ja stwierdziłam, ze nie ma co siedziec w domu, płakac i rozpamietywac!zaczynam randkowac, nie uda sie jedno spotkanie idę dalej...co mi tam!Na ogól traciłam dzien po pracy;trzeba to w koncu zmienic!zmienic cos w swoim życiu:) dosyc smutków!! Prawie 3dziestka:) umawiaj się póki masz okazję i czas, bo jak znajdzie sie mąż juz nie będzie tak łatwo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo. Kobiety co z wami.Takie młodziutkie i tyle pasma nieszczęść juz za wami.Czy trwanie w zwiazku partnerskim nie jest główna przyczyna tych niepowodzeń?Przeciez pokażcie mi faceta,który będzie brał odpowiedzialność za przyszłą rodzinę.Zwieje i nic nie będzie go obchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ktos w konia zrobil-- orange sam sobie tak wybrałeś .Dlaczego się nie zaczernisz!!!???Nie znasz stylu cafe,urodziłeś sie dziś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
ależ się umawiam i to bardzo dużo ale czasami musze odpocząć od tego nic na siłę w końcu bo inaczej umawianie sie stanię si czymś automatycznym, bezrefleksyjnym i pustym ja się nie smucę nie użalam jest mi zasadniczo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
No i tak 3maj, pełen luz! Oczywiście, że nic na siłe, ale dzieki nowym znajomosciom zawsze coś pozytywnego można wniesc w nasze życie!!Np. uśmiech na twarzy, który mało kiedy się pojawiał...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
pogadałam właśnie przez fona z facetem z którym ostatnio koresponduje;) tyle , że on jest o 18at starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Dosyc znaczna róznica, ale szczerze też wolę starszych...oby był tylko wolny;) to kiedy randka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
neistety oczywiście jest w trakcie rozwodu:D a chyba w przyszłym tyg odległość 180km ja teraz stawiam na starszych za jakieś 15 lat będą młodsi:D żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
00 moje:) dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
200 miało być pa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Domyśliłam się! Pamiętaj nie podchodz do tej znajomości emocjonalnie! z pewna rozwaga i dystansem!sorry za wskazowki, może nie powinnam się wypowiadac, bo przeciez "niby dlaczego"...poprostu ogólnie wiesz jacy moga byc "dojrzali faceci", zwłaszcza prosto po rozwodzie, wiesz czego moga szukac!Oby to nie była odskocznia! Wiesz bycie z kimś starszym ma swoje plusy, jednym z nich jest to, że zawsze będziesz dla niego młoda i atrakcyjna:)sama uwielbam starszych m, zwłaszcza przystojniaków w garniturach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
DOBRANOC WSZYSTKIM!Zmykam pod kołuderke, bo coś mi zimno się zrobiło;)**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
Taka jedna ależ oczywiście wiem o tym:) dziękuję Ci za wskazówki , które doceniam :) nie wiem , czy on chodzi w graniakach :O też takich lubię:P ten z którym wczoraj na Skype pisałam właśnie był pod krawatem i wyglądał super;) ale on mieszka jeszcze dalej no i raczej chodzi mu głównie o seks;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analizka
"no i raczej chodzi mu głównie o seks" Jak każdemu facetowi... Pytanie czy kończy się na seksie, czy może rodzi się coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
na niczym więcej raczej się nie kończy bo on nie potrzebuje kobiety do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 i 1/3
Sensowni faceci sa już przebrani, a młodsze pokolenie to już nie to (i nie gustuje w starszych damach). Zostaje odbijanie fajnych facetów wżenionych już gdzieś. Świat to dźungla, trzeba walczyć choćby czyimś kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
a podobno teraz trend "młodszy ze starszą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Jeśli chodxi jemu tylko o seks to niech spada na drzewo!hehe Ja jakoś nie mogłabym byc z kims młodszym, dziwnie bym się z tym czuła!No chyba, że z czystej przygody, którą całkiem niedawno doświadczyłam: On 24 ja 30 było na prawde super........ciacho jednym słowem! Poprostu taki mój mały kaprys by spróbowac czegoś "Młodszego" hehehhe;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to samo
która jest z Wielkopolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Mazowieckie wita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Pusto tutaj jakoś, czyźby każda pouciekała na randkę:);)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydzieści dwa i pół
witajcie pozwolicie że do was dołączę na chwilę? widzę, że tu optymistycznie, a ja taka zdołowana jestem... potrzebuję wsparcia i otuchy przytulicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×