Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAKA_JEDNA :)

30latka samotna!

Polecane posty

Gość qwqwqww
to fajnie. ale mysle, ze wczesniej czy pozniej na pewno bedziesz chciala miec kogos bliskiego. ale im pozniej tym trudniej jest spotkac "normalnego" faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia, lat 76
co Was opętało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
ej, dziewczyny, nie łamcie się :) ze swojego doświadczenia (spotkałam tego właściwego mając 33 lata:) ) - mogę powiedzieć, że warto, zamiast szukać na siłę randek - postawić na rozwijanie zainteresowań i przyjaźni; zawsze potrzebowałam ludzi w okół siebie i dlatego miałam sporo znajomych (głównie -dziewczyny, w bardzo różnym wieku); no i - raz, że nie zmarnowałam tego samotnego czasu na biadolenie (chociaż nieraz było mi strasznie ciężko), dużo fajnych rzeczy udało mi się zrobić, zobaczyłam wiele ciekawych miejsc - to w końcu znajoma umówiła mnie na randkę w ciemno - nie liczyłam, że cokolwiek z tego będzie, bo to taka znajoma, której zawsze było żal, że nie może się bzyknąć z tym, czy tamtym, bo sama jest z kimś :D i na ogół usiłowała mnie namówić, żebym to zrobiła - niejako w jej zastępstwie;) - no, ale akurat ten facet okazał się w porządku :) takie rzeczy się dzieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:38 [zgłoś do usunięcia] qwqwqww to fajnie. ale mysle, ze wczesniej czy pozniej na pewno bedziesz chciala miec kogos bliskiego. ale im pozniej tym trudniej jest spotkac "normalnego" faceta. Zgadzam się z Tobą, zapewne taki czas nastanie. Jednak wychodzę z założenia, że nic na siłę i nie za wszelką cenę. Co ma być, to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo.S
"od tego trzeba zacząc, że każdy człowiek stworzony jest by życ z kimś a nie sam!" - przepraszam ale uważam, że tak nie jest. I moje zdanie wcale nie pozostaje w sprzeczności ze stwierdzeniem, że "człowiek to stworzenie stadne". Nawet wśród stworzeń stadnych można znaleźć przedstawicieli, którzy albo świadomie nie chcą być blisko z kimś / w grupie albo nawet i chcą, a nie potrafią i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo.S Zgadzam się z Tobą. Sama znam osobiście faceta, który świadomie wybrał życie w pojedynkę. Oczywiście zdarzają mu się przygodne "znajomości", ale nie ma ochoty wiązać się na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Dawno mnie tutaj nie było, a widzę że temacik się rozwinoł! Weekend miałam udany, duzo adoratorów, ale co z tego!jeden nawet mnie zaprosił na romantyczną kolację przy świecach, całkiem fajny, bardzo przystojny-podobno nadal kawaler 35latek!niestety odmówiłam-drażniła mnie ejgo pewnośc siebie, typowy lansiarz!a tego nie cierpie i najgorsze ejst to, że po pierwszym poznaniu ślicznie słodził!warszawski cwaniak( nie ubliżając oczywiście nikomu:)tego weekendu miałam mnóstwo propozycji samam sie zdziwiłam!ale zawsze tak mam, że jak jeden facet sie odezwie to piaty i dziesiąty również! do czego zmierzam: facetów na jedna noc mozna miec co krok, wystarczy przejśc się po stolicy!byłam ubrana w krótkie spodenki, marynarkę, nie byłam sama z koleżanką i wiecie co dwa razy zdarzylo mi się, że faceci podeszli do nas i złozyli dwuznaczne prpozycje!stwierdzili, że jestem b.nie miła!byłam w szkoku-faceci dystyngowani,zadbani!doslownie burzyło sie we mnie wszystko!dlaczego zostałysmy tak odebrane, to że mam jasne włosy, jestem wysoka, mam długie nogi nie znaczy że jestem k......!!tylko normalna, spokojna kobietą która na imprezy chodzi max dwa razy w miesiącu!nie mam pjecia jak to wszystko tłumaczyc aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
przeparszam za swoje błędy, to wynika chyba z tego zdenerwowania i zmęczenia;):) może mnie nie byc przez weekend, życzę wam udanego odpoczynku kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci lubią dużo kobiet
"facetów na jedna noc mozna miec co krok" Oczywiście, wystarczy być w miarę atrakcyjną. Dla faceta jednorazowy seks to żaden koszt. W ciążę nie zajdzie, emocjonalnie się nie zaangażuje (może potem ewentualnie trochę udawać by załapać się jeszce na następne noce). Cały jego koszt to te parę milionów plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zboczek30
Dawaj pasztecie zerżne Cie w dupe i bedzie gicio ;-) ładne dziewczyny raczej w żadnym wieku nie maja problemu cos sobie znalezc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master 007
Popieram Zboczka ! Leseczka w wieku trzydziestki znajdzie kolesia na stałe w biegu ! A krogulec jak założycielka tego tematu to nawet jak ma 20 lat to nikt tego neo chce nawet pożadnie zerżnąć ! Jak juz jakiś desperat się trafi to najebany że o bożym świecie nie pamięta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA_JEDNA:)
Dno sie zawsze znajdzie na każdym forum! co zrobi, trzeba olac z góry i iśc dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" faceci lubią dużo kobiet "facetów na jedna noc mozna miec co krok" Oczywiście, wystarczy być w miarę atrakcyjną. Dla faceta jednorazowy seks to żaden koszt. W ciążę nie zajdzie, emocjonalnie się nie zaangażuje (może potem ewentualnie trochę udawać by załapać się jeszce na następne noce). Cały jego koszt to te parę milionów plemników." Co za brednie:P.Wielu płaci przez to alimenty:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsdf
nie zgadzam sie z tym ze czlowiek jest zwierzeciem stadnym, ja bym mogla byc sama i bym byla szczesliwa, facet mi niepotrzebny :) chlopaka mam oczywiscie, bardzo go kocham, ale nie szukalama go na sile, sam sie jakos znalazl, zwiazek zaczal sie od przyjaźni. jakbym miala 30 lat i byla samotna to juz na pewno bym nie szukala jak glupia faceta bo po co? i tak nigdy nie chcialam sie rozmnażac, cipka mnie nie swedzi, zeby sie koniecznie ruchac, da sie zyc bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsdf
na razie mam 27 lat ale jak mnie chlopak zostawi to juz na pewno nie bede nikogo szukac bo dobrze mi samej i tyle. nie rozumiem tego pedu do zwiazku zeby koniecznie kgoos miec, to wszystko jest strasznie przereklamowane, a prawdziwa milosc zdarza sie raz na milion, wiec czy warto byc w byle jakim związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna;)
sdsdssssssss po części się z Toba zgadzam! m.in że prawdziwa miłośc trafia się raz na milion! Jednakże, uważam że nie ma to jak założenie rodziny!We dwoje jest o wiele łatwiej, do tego dopełnieniem jest dziecko! Ja mam już swój wiek, tak jak pisałam nie czuję się zupelnie na te 30lat, ale też zdaję sobie sprawę, że biologicznego zegara nie da się oszukac!im wcześniej się urodzi dziecko tym jest dużo lepiej! Najgorsze jest to, że wciąż natrafiam na 'facetów minutowych'!Czyźbyście m nie chcieli się wiązac, a może szukacie kogoś bez zobowiazań! Chyba jestem troche staro-świecka, kieruje sie pewnymi zasadami i nie potrafie korzystac z życia! A przeciez nie mam żadnych zobowiązań, nikogo nie ranię,a jednak seks jest przyjemny, jeszcze jak się go uprawia z fajnym przystojniakiem!jakich dotychczas napotykałam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebak...ostry
Masz 3 lat jesteś pasztetem i nikt Cie nie chce ha ha ha No to masz zajebiscie ;-) koleżanki pewnie juz dzieciate a paszteciki dalej szukają ehhhhh co za pech !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA_JEDNA:)
DZIECKO NIE SZTUKA JEST ZROBIC, SZTUKĄ JEST ODPOWIEDZIALNIE Z ODPOWIEDNIM PARTNEREM WKROCZYC W ZYCIE! kOLEŻANKI NIE PRZEBIERAJĄ, TYLKO WYBIERAJA PIERWSZEGO KTÓRY SIĘ NAWINIE!NIESTETY ZE MNA JEST INACZEJ!ZNAM SWOJA WARTOSC... CO ZROBIC, DNO KOLEJNE NA FORUM! ŚMIAC SIE CZY PŁAKAC.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebak 2 ;-)
Dać sie konkretnie zerżnąć paszteciku to zaczniesz normalnie funkcjonować !!! Inaczej zostaniesz starą zmierzłą wredną babą z pajeczyną w kroczu he he he Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsdf
Nie rozumiem u kobiet takiej desperacji do zakladania rodziny i rodzenia dzieci. Ja nigdy tak nie mialam, nie chce miec dzieci, nie wiem co w tym przyjemnego: rozwalona figura i kula u nogi na jakies 20 lat :O No ale skoro to twoj cel zycia to szukaj kogos kto cie zaplodni i bedziesz szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA_JEDNA:)
och, czytając to robi mi się nie dobrze! rżnąc się lubię, więc bez obaw f....... i nadal będę przystawac przy swoim, że rodzina jest wtedy i tylko wtedy kiedy jest pełna! mąż, dzieci, żona! A ja nie rozumiem jak to ktoś może nie chciec miec dzieci!dosłownie wariactwo! bije chłodem od takiej osoby.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsdf
:O jestes jakas chora, niedziwne ze nikt cie nie chce desperatko :O skoro mialas juz przystojniakow i sypialas z nimi to sobie poszukaj takiego niech zrobi ci bekarta i twoje marzenie sie spelni. a ze rodzina nie ebdzie pelna no coz, teraz to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
Ej TAKA_JEDNA:) ja tez jestem samotny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA_JEDNA:)
sdssdsfff-desperatką jeszcze nie jestem i nigdy nie nie byłam! Bez rpzesady nie patrze na każdego faceta z wywieszonym jęzorem!a zreszto kumu i co tutaj tłumaczyc, nie warto!rozmowa traci poziom... niemniej jednak pozdrawiam tych sympatycznych i mniej s..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny Koleś
Hej Taka Jedna, myślę podobnie jak Ty ;-) też nie szukam na siłę...ale zawsze jak kofoś poznaję to brakuje mi po króciutkim czasie "tego czegoś" mam 30 lat jestem w miarę poustawiany ale jakoś nie znalazłem jeszcze takiej z którą chciałbym dzidzię. Zawsze koledzy mi zazdroszczą ponieważ umawiam sie tylko z atrakcyjnymi kobietami i wielu myśli sobie "jakbym dorwał taką to od razu robię jej dzieciaka" a ja jakoś tak z dystansem do tego podchodzę ponieważ uważam że rodzinę powinno sie zakładać tylko jeden raz !!! A nie po krótkim czasie rozwód...albo na okrągło kłótnie...dlatego musi być kobitka atrakcyjna i mieć to coś ;-) Pewnie zaraz będą komentarze ża też jestem jakiś dziwny ... Pozdrawiam Cie Taka Jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrrhr
nie znalazłem jeszcze takiej z którą chciałbym dzidzię facet chce DZIDZIE:/ moze powinienes chciec miec z kims dziecko a nie dzidzie. zal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriska69
strasznie infantylny jesteś,facet Dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Fajny Koleś cieszę się, że mnie popierasz;) Niestety niektóre komentarze trzeba zwyczajnie, przepraszam za okreslenie "olac", nie ma co się przejmowac! Jak świat duży, każdy ma prawo do swojej opinni!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
aż z tego wszystkiego zrobiłam straszny błąd aaaaaaa poprawiam się chciałam napisac"opinii":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×