Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubionaanka

co myślicie o uzywanej sukni ślubnej

Polecane posty

Gość gość
Bardziej opłaca się kupić używkę niż wypożyczyć. Koszty wypożyczenia w miarę fajnej sukienki na kilka dni to co najmniej 2,000, a jeśli zdarzy się wypadek na weselu i ciężka plama czy obcas podrze tiul to jeszcze z was więcej zedrą. A kupioną używaną możecie dowolnie poprzerabiać, dopasować do siebie, nie będziecie się stresować cały wieczór że a nuż gdzieś o coś zahaczycie, a potem zawsze można ponownie sprzedać. Fajna opcja jak ma się skromniejszy budżet i wymarzoną kreację z ekskluzywnego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używana żona, to i suknia używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam suknie ślubną ze strony www.okazjexl.pl i nie spodziewałam się ze na takim serwsię znajde taką fajną suknie slubną a co najważniejsze nie drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam, ze suknia uzywana to nie jest dobry pomysl dlatego szukam jakiejs nowej, polecicie cos pieknego i zeby cena z butow nie wyrywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci chetnie polece miejsce, gdzie sama kupowalam sukienke - http://lefroufrou.pl/ - to salon w Warszawie, cena nie jest wygorowana jak na suknie slubna. Bardzo polecam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Ja tez mialam suknie uzywana,dziewczyna,ktora mi sprzedawala zaplacila poprzedni rok dwa tysie sprzedala mi za smieszna cene,jestesmy skromnymi ludźmi nie zalezalo nam na splendorze na pokaz pozatym w srednim wieku wygladalam pieknie i wzruszajaco w kosciele bo slub konkordatowy,sakrament sie liczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również kupiłam używaną suknię ślubną za pośrednictwem portalu z darmowymi ogłoszeniami ślubnymi www.todoslubu.pl . Znalazłam dziewczynę która sprzedawała suknie niedaleko mojego miejsca zamieszkania umówiłam się pojechałam i kupiłam, a po swoim ślubie też ją sprzedałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majessson25
ja np. wypozyczalam suknie u Violi Piekut. Czyli de facto tez uzywana ;) Wygladalam bosko, a zaplacilam duzo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak organizujesz wesele to wszędzie są jakieś rzeczy na których można zaoszczędzić i wszędzie jakieś rzeczy na których nie powinno się oszczędzać :) Suknie bym podporządkowała do tych gdzie można spokojnie kupić używaną bardzo ładną i dużo zaoszczędzić. Sala na pewno jest czymś gdzie nie należy oszczędzać bo tam odbędzie się całe wesele. Idąc tym tropem właśnie ja będę mieć używaną suknię i wesele w best western premier w Krakowie na 200 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba wolałabym nową, na pewno znajdziesz coś z najnowszych trendów w niedużych kosztach, salony też robią świetne wyprzedaże :) Polecam zajrzeć na www.gdziewesele.pl tam jest duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda lacha woli nową, a bierze używaną, bo oszczędza, za to na wódzie nie oszczędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_27_
Cześć dziewczyny :) jeśli chcecie kupić super suknie ślubną a przy okazji nie zbankrutować polecam Centrum Mody Ślubnej w Szczecinie. Panie w sklepie bardzo pomogły mi znaleźć sukienkę idealną do mojego typu sylwetki. Na ślubie czułam się jak księżniczka! Dobrałam też do sukni dodatki i mega wygodne buty. Polecam: http://www.lovecms.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym używanej nie brała... Nie lepiej wypożyczyć? Ja wypożyczałam u Violi Piekut i zapłaciłam chyba 60% ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A one nie ą kosmicznie drogie te od VP przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty... Moja kosztowała jakieś 2000 i z tego 60%, więc cale nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina898989
ja mialam wypozyczona. u Violi Piekut, tak jak ktos tez wczesniej tu pisal. wydalam duzo mniej kasy, a sukienka jak malowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna90
Można kupić nową i nie wydać połowy budżetu na ślub i wesele. Nie trzeba mieć metki od Violi Piekut czy DG żeby wyglądać olśniewająco. Ja swoją suknię kupiłam w http://www.lovecms.pl/ w swoim rodzinnym mieście. Bez jezdzenia po innych miastach. Umówiłam się na wizytę i panie, które tam pracują dopieściły mnie niesamowicie. Wyszłam obkupiona we wszystko tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jula
nie wyobrażam sobie kupić używaną suknię ślubną. Często salony mają jakieś wyprzedaże i już nową kupisz tyle co za używaną więc warto się trochę porozglądać . Ja swoją kupiłam w Salonie Evita w Katowicach warto polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest to dobra opcja aby kupić używana suknie ślubna lub wypożyczyć. Sama kupiłam nowa suknie i teraz wisi tylko w szafie i zabiera miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No każdy ma prawdo wybrać wymarzoną suknię w takiej opcji w jakiej chce. Możecie mieć takze uzywana. Ja jestem zachwycona sukniami od http://lefroufrou.pl/ - od nich tez byla moja wlasna sukienka. polecam bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.22 No każdy ma prawdo wybrać wymarzoną suknię w takiej opcji w jakiej chce. Możecie mieć takze uzywana. Ja jestem zachwycona sukniami od http://lefroufrou.pl/ - od nich tez byla moja wlasna sukienka. polecam bardzo! Ja bym sie nie zdecydowała na uzywana. Za to tak jak przedmówczyni mam sukienke od Le Frou Frou była najpiękniejsza na świecie, doskonale skrojona. To naprawde najcudowniejszy dzień w moim zyciu w najlepszej sukience na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej niż kupić używaną, to wypożyczyć. Ja swego czasu wypożyczałam od VP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VP? Chodzi Ci o Violę Piekut? Jak tak, to musze zobaczyć, czy dalej jest ta opcja, bo Jej suknie to jest kosmos. Najpiękniejsze w PL IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CinfyGeber
Suknie ślubną zakłada się jeden raz w życiu. To wyjątkowy moment i wydaje mi się, że naprawdę warto dołożyć starań, by “wszystko” było jak najlepsze:) Dla mnie suknia ślubna była bardzo ważna, dlatego zamówiłam ją w salonie Nabli w Krakowie. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć używaną suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest taka okazja u Violi Piekut że nie trzeba nawet myśleć o używanej sukni :)-70% i można wybrać w atelier na Okrzei prawdziwą perełkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem... Mnie zależało na tym, aby suknia była taka, jak ją sobie wymarzyłam i trochę nie wyobrażam sobie, abym miała iść do ślubu w używanej... Ja swoją suknię kupowałam w salonie http://emmimariage.pl/ i była spełnieniem moich marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×