Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZUKAM BUTÓW

GDZIE MOŻNA KUPIC W NECIE BUTY?

Polecane posty

Gość SZUKAM BUTÓW

JAKIe są internetowe sklepy gdzie mozna kupic buty oprócz allegro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAM BUTÓW
tysiące innych to znaczy?? mozesz podac nazwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje butów przez internet, to zabija całą przyjemność :D jak poszukasz znajdziesz, przecież tego jest mnóstwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAM BUTÓW
dzięki za rade ale szukałam i nic dla mnie nie ma a w necie jest duży wybór, poza tym kiedys kupowaam przez neta i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujecie buty w necie?
a jak będą za małe to co? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje buty sportowe w sklepach internetowych pod warunkiem że sklep mam sprawdzony. Mój ulubiony to http://www.butyzakupy.pl/, zawsze buty przychodzą na czas, rozmiarówka zgodna z tabela rozmiarów. A jeśli kupisz złe buty rozmiarowo to masz prawo je wymienić. Sprawdź sklep w którym zamawiasz i jeśli wszystko ok to nie powinno być żadnego problemu z wymianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorters
Jest mnóstwo sklepów, ale z tych godnych uwagi to na pewno Merg. Kupuję u nich od dosyć dawna, udało się trafić sporo okazji, w zasadzie ciągle pojawiają się u nich jakieś promocje. Wiadomo - kwestia gustu. Ja lubię buty oryginalne wizualnie, a takich u nich nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię Zalando i eobuwie :). Czasem wyłapię jakies fajne rzeczy na Mango outlet (biżuterię, buty czy torebki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy kupowaliśmy, również dla dzieci - https://www.merg.pl/ W sieci kupuje się wygodniej, wybór jest zdecydowanie większy, można trafiać całkiem fajne okazje. Sztuką jest tylko znalezienie czegoś odpowiedniego. Szczerze? Chodzenie po mieście to już temat kompletnie nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×