Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie jestem księciem

Z "dobrymi" chłopakami, często jest coś nie tak

Polecane posty

Sam takim jestem. Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Znam masę facetów, którzy w teorii powinni być fantastycznymi partnerami, jednak gorzej to wypada w praktyce. Świetny charakter ciężko połączyć z wyglądem, męskoscią, czy innymi cechami, które powinny charakteryzować współczesnego faceta. Podam siebie jako przykład. Mogę powiedzieć, że mam dosyć unikalny charakter. Ciężko spotkać dzisiaj faceta ma twarde zasady i się nich trzyma: - nie traktuję kobiet przedmiotowo - w rozmowach nie schodzę na zboczone tematy (jak to wielu lubi robić) - jestem "do rany przyłóż", zawsze wysłucham i pomogę radą, jeśli potrafię - jestem szczery (ale nie do bólu), uczciwy, wierny, empatyczny, romantyczny - jeśli mi na kimś zależy, poświecam się całkowicie i potrafiłbym skoczyć w ogień To tak w przybliżeniu, choć jest tego jeszcze trochę. Niestety, na przeciwnej szali stoją cechy które skreślają mnie u większości kobiet: - brak przebojowości, nie sypię dowcipami, nie jestem duszą towarzystwa, nie udzielam się raczej, zabawny bywam zwykle dla swojej wybranki :) - nie mam zbyt wiele pieniędzy, samochodu czy innych bajerów - mimo wielkiej pracowitości nie jestem zaradnym człowiekiem, nie cierpię typowych męskich robótek - nie jestem dobrze zbudowany, mimo regularnych treningów (nie każdy osiąga takie same efekty podobnym wysiłkiem) Mnie i takim gościom pozostaję najwyżej przyjaźń z dziewczyną, bo mimo wielkiego zaangażowania, na męskiego partnera się nie nadaję. Po moich ostatnich doświadczeniach stwierdziłem, że dopóki się nie zmienię, to szanse na poznanie kogoś ciekawego są bardzo niewielkie. A więc do dzieła! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgygygyg
biore cie w ciemno o ile masz wiecej niz 80 kilo;) lubie misiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddsfdsdfdsddddd
wyoerdaaaaalajjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgygygyg
ja tam go chce:D daj meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsznita.
staszek spod monopolowego ja pierdole, kolejna ciota i odezwał sie stały bywalec kobiecego forum, prawik bez najmniejszych szans na zamoczenie w najbliższej i nie wiem czy jakiejkolwiek przyszłości :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsznita.
jesli nawet to co z tego, że już nie prawik? niemniej jednak stoolejarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgygygyg
no i gdzie on??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastukany
Bla, bla, bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że przesadzasz ;) dla wielu dziewczyn nie byłbyś taki zły :P już widać, że jakieś chętnę są, więc wszystko jest w porządku z Tobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam pewnie szuka niewiadomo jakiej suczki, ale i tak efekt taki sam- trzepanie pod jpg. i już nie pocieszajcie go, pewnie i tak będzie dla was co najwyżej przyjacielem, takie internetowe ciocie pocieszycielki :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsznita.
a ty co zazdrosny. co cie obchodzą te pocieszycielki. jesteś zwykłym dziadem, nie możesz nic zaoferować żadnej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgygygyg
meila daj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgygygyg
niedziel zmiescicie sie;p obaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×