Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ipro79

Odezwac sie do niego??

Polecane posty

Gość zszokowana na maxxx
to bzykajacie sie na pierwszych randkach droga wolna tylko pozniej nie ryczcie jak nasza droga autoreczka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Nie zauważyłam, by autorka ryczała. IMO, chciała zasięgnąć opinii. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem I uwierz, jak ktoś będzie chciał się bzykać na pierwszej randce, to z pewnością będzie miał w d**pie co powiedzą o nim inni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na maxxx
Znam osobiscie taka dziewczyne która puszczała się na pierwszych spotkaniach i co?? Ma 30 lat i do tej pory nie ulozyła sobie zycia. Wszyscy faceci ją olewali jak sobie poruchali. Nie szanowali jej, nikektórzy mowili jej to wprost. A one biedna zawsze sie zakochiwała i miała dobre intencje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Sluchajcie, sprawa byla oczywista. Umowilismy sie seks!Nie bylo mowy o zadnym zwiazku, o zadnej przyszlosci!!!Tak, facet zawrocil mi w glowie, bo seks z nim byl nieziemski. Poza tym,nie czuje sie wykorzystana!!Bylo naprawde milo, on sie staral i niezle sie musial przy tym napocic:-):-):-) Poza tym gdybym byla dla niego pierwsza lepsza: nie bylo by tej calej otoczki: hotel, jedzenie, prezent...Jesli nawet on sie juz nie odezwie to i tak bede miala fajne wspomnienia i nie bede miala do niego zadych pretensji. A poza tym nie rycze tu, tylko zastanawiam sie czy powinnam sie do niego odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Poza tym ten gosciu jasno i wyraznie powiedzial: ze szuka kobiety, ktora bedzie dobra w lozku bo byl z taka, ktora na prawie nic sie nie godzila. I on nie chcial tego powtorzyc. I ze dla niego seks jest wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Zszokowana, przeczytałaś dokładnie wypowiedź autorki, tą najświeższą? Chyba powinnaś. Te przykłady o których ty piszesz to naiwne lasencje, które nie wiedzą co do czego, kiedy i z kim. Autorko, IMO, powinnaś się odezwać. Normalnie z nim pogadać, rzucić propozycje na kolejne spotkanie... i ABSOLUTNIE nie pytać, czemu się nie odzywał. Ja też kiedyś poznałam faceta, przez neta i poszłam z nim do łóżka na pierwszej randce. Miałam taki sam dylemat jaki Ty masz. Dzwonić, czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Ostatecznie stanęło na tym, że postanowiłam nie dzwonić i to on zaczął wydzwaniać i zaproponował kolejne spotkania. Podobał mi się, owszem... ale wiedziałam, że zdobycie go nie polega na zasypaniu go sms'ami i telefonami, tylko na milczeniu. ;) Po dwóch miesiącach byliśmy razem. Związek trwał w sumie trzy lata, ale okazał się strasznym kutasem w obyciu prywatnym, po tym jak zamieszkaliśmy razem [nie, nie zdradzał mnie, był TOKSYCZNIE zazdrosny]. Stanęło na tym, że go wywaliłam z domu i z nim zerwałam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Wake up: I co? Zadzwonilas? Jak sie dalej potoczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
Autorko-dlaczego wciąż mam nieodparte wrażenie,że najbardziej w tym wszystkim imponuje ci hotel, prezenty itd? Gandalfie-piszesz całkiem sensownie, ale...w pewien sposób dałeś zrozumienia, że Twoja obecna żona była zdesperowana, niejako pod ścianą. Czy z Tobą nie było podobnie, skoro twierdzisz, że gdyby nie seks to prawdopodobnie następnych spotkań by nie było? To trochę smutne, że matka twoich dzieci nie była w stanie zaintrygować Cię niczym więcej-osobowością, charakterem, tylko ...no nie powiem czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Wake Up: No tak, tylko, ze my przespalismy sie dwa razy i on caly czas dzwonil. Ostatnie spotkanie bylo 3 tygodnie temu i on po tym spotkaniu dwa tygodnie dzwonil, a ostatni tydzien cisza. Wiec niejako troche na odwrot niz u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Zadzwoń do niego. :) Zapytaj co słychać i zaproponuj spotkanie. Postaw sprawę jasno, powiedz mu, że jeśli już go nie interesują spotkania, to żeby Ci powiedział wprost, żebyś wiedziała na czym stoisz. ;) I zaznacz, że Ty chętnie byś się z nim jeszcze z raz umówiła. Jeśli w Twoim głosie usłyszy chociaż cień nadziei, smutku, wyrzutu.. możesz być pewna, że się nie odezwie więcej. Zrób to lekko i beztrosko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Dziewczyna igrajaca z ogniem: Hotel, prezent, tak imponuje mi to poniewaz zaden facet mnie tak dobrze nie potraktowal. Tu nie chodzi o watek materialny tylko o sama otoczke. Ten facet mial gest, a nie jak inni: przeciez na dziennym porzadku jest, ze faceci teraz stawiaja wymagania typu wszystko na pol: czyli za hotel placimy po polowie, za kolacje placisz Ty sama, przynies gumki, bo ja nie mam czasu itp historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
Żartujesz? Naprawdę tak łatwo Ci zaimponować ???? Można Cię kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Gest gestem, dzisiaj nazywa się to materializmem... ale prawda jest taka, że obrotny facet, który możesz sobie pozwolić na jakiś wydatek, jest lepiej postrzegany PODŚWIADOMIE i świadomie myślę czasami też ( ;) ), bo to po prostu kandydat na przyszłego ojca naszych dzieci, który potrafiłby zapewnić im odpowiednią przyszłość. To samo co z szerokimi biodrami u kobiet. ;) Lepsze możliwości rodzenia dzieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Te, ognista! A Tobie czym facet imponuje? Kwiatami? To też musi kupić. Może ładnymi słówkami? Ah, to zazwyczaj takie przekłamane... każdy ma swój gust i swój rozum, czy tak ciężko to zrozumieć? Jak mnie facet zaprasza na kolację to mnie to bardzo cieszy, bo lubię być dopieszczana. W każdy sposób, finansowy jest równie dobry jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Tu nie chodzi o kupowanie mnie. Czy nie lubisz dostawac kwiatow, czy nie lubisz dostawac prezentow? Kazdy, kto Cie czyms obdarowywuje chce Cie kupic? Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
imponuje mi inteligencją, pasją, klasą,ambicją, poczuciem humoru, kojarzysz coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
ale przecież on cie wcale nie zna, wiec oczywiste jest to, że te prezenty są w jakimś celu.. A co do tego dopieszczania, potrafię zarobić sama na siebie i nie muszę sie dowartosciowywac w ten sposób. A w facecie chce miec oparcie, to najlepszy prezent. Bez urazy, ale macie mentalność nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
ale mi sie z nim swietnie rozmawialo, byl inteligentny, mial poczucie humoru. Przeciez od tego sie zaczelo. Od rozmow. Gdyby juz tu nie zaiskrzylo przeciez nie bylo by nic wiecej. Dobrze sie czulam w jego towarzystwie wiec posunelam sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Autorko, koleżanka koniecznie chce Ci powiedzieć, że jesteś jebaną materialistką i na pewno nic innego w tym gościu Cie nie urzekło. Wiesz, jesteśmy osobami z mentalnością nastolatek, które widzą tylko kasę. ;p [...bo faktycznie, nastolatki zwracają na to uwagą, HA HA]. A tak btw. będziesz dzwoniła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Nie jestem materialistka!!Ten facet byl tak przystojny, ze nawet gdyby pojawil sie na rowerze, bez pieniedzy to bym z nim to zrobila:-) Czy bede dzwonic?? Az taka odwazna nie jestem. Mysle o napisaniu smsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Po pierwszym spotkaniu on dzwonil caly czas wiec ja przestalam sie do niego odzywac to wtedy napisal mi eska: zebym sie odezwala, bo on mnie lubi i ze bylo mu ze mna dobrze i ze chce sie ze mna jeszcze spotkac. Wiec napisze mu to samo...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Spokojnie, to był sarkazm wymierzony w Ognistą. ;) NIE PISZ. Zadzwoń. Będziesz wiedziała od razu co i jak. A jeśli nie odbierze, to finito. Nie wolno Ci pisać. Sms'y to zło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna menda
ja pier... facet chciał się pobzykać to wiedział jak Cię zachęcić, żebyś lepiej dupkę wypinała, teraz znalazł sobie nowy obiekt zainteresowania, bo to normalne, w takich układach, i inną obsypuje kwieciem i innymi duperelami i następna się nakręca na księcia z bajki, a on z czasem staje się coraz bieglejszy w zgadywaniu kobiecych potrzeb i przez to coraz bardziej pociągający dla takich naiwnych kobietek... ale odezwij się do niego - to go mile połechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Menda, ktoś cie musiał strasznie skrzywdzić w życiu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
No tak: tylko, ze jak ja z nim rozmawiam to zostaje bez slow bo on mnie tak pociaga wiec pewnie nic sensownego nie wymysle:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
hahahahahahaha, az taka odwazna nie jestes,zaby zadzwonić, ale żeby isc do łózka to byłaś odważna. Naprawdę nie widzisz jaka jesteś załosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
To się zastanów najpierw dokładnie co mu powiesz i potem mu to powiedz. Przemyśl to. Może będziesz widziała zmianę w nim i będziesz od razu wiedziała, że np. taka Menda miała rację i już nową laskę bzyka... a może coś mu się stało. A może już mu się znudziłaś i koniec. Dowiesz się jak zadzwonisz. Proste. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
oj tam, oj tam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna menda
Wake up! - w sumie nie, jestem psychologiem-amatorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×