Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
Odezwac sie do niego??
Przez
Gość Ipro79, w Po 30-tce (Życie dojrzałe)
Polecane posty
-
Popularne
-
- 56 odpowiedzi
- 380 wyświetleń
-
- 18 odpowiedzi
- 180 wyświetleń
-
Kto się ze mną zgodzi że Cristiano Ronaldo i Portugalia są o wiele lepsze od Leo Messiego i Argentyny?
Przez Kamiennykrąg, w Życie uczuciowe
- 49 odpowiedzi
- 726 wyświetleń
-
