Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ochydne Mamuśki

Karmiące golym cycem w miejscu publicznym usuwaja tematy na ktore nie maja argum

Polecane posty

mysle ze nie, ale przykre to - bo jak czytam to niektorzy mysla ze inni "jaraja sie" ich mlecznymi piersiami :/ - zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek wącha cyce
a mnie jaraja te cycodajki co cyce wywalają w centrach handlowych, zawsze po tym ide do lazienki pomarszczyć freda, wyobrazam sobie ze zlizuje ich smietanke z cyca. Marszcze freda tak długo ze az rzyga białym płynem, mlecznym podobnym jak mleko z cyca, czyje sie wtedy podobnie usatysfakcjionowany jak ta dojarka, podniecam sie jak ona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: mecz jest w tv
sranie to tez biologia wiec jak mi sie zachce srac to zdejme gacie i sie wysram na srodku ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek wącha cyce
cycodajki wychowuja niedorajdy zyciowe, ciamarajdy, wszedzie na żadanie cyc, zboczone jedne, oragazmy przy tym mają, a fuuj masakra....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgfdgbdgbfd
kiedys siedzialam na lawce i gadalam przez tel, jedna taka krowa usiadla obok wyciagnela cyca i zaczela karmic bachora i do mnie z tekstem czy moge przestac gadac i najlepiej isc bo jej przeszkadzam. wydarlam na nia morde tak ze zwinela bekarta do wozka i spierdalala w polprzysiadach. krowisko. guzik mnie obchodzi jej bekart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazek nie wącha cyca bo fuuj
ja kiedys bylem ze swoja kbieta w centrum medycznym na badaniu bioderek naszej cory i jedna taka dojarka przy wszytskich bez zadnego zazenowania wywalila swoje wiemie z rozstepami i wielka brazowa brodawka na ktora nalozyla jakis silikonowy krazek i tak stekala przy tym, ze rzygac sie chcialo, wsiora jedna tepic takie krowy mleczne karmiace publicznie, dobrze ktos napisal wczesniej ze tam gdzie zaszly w ciaze dojarki tam karmia, jak zaszly w miejscu pub;licznym tak wywalaja cyca w miejscu publicznym, zenujace, niesmacze, okropne moja na szczescie karmila butelka, przynajmniej mlekiem nie smierdziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfhgfhjjf
ja zawsze tępie taki suczyska co to bez skrępowania potrafią cyca wywalić i myślą ze wszystko im wolno tylko dlatego że rozłożyły kopyta, facet im napuścił spermy do dziury i po 9 miesiacach wysrały bachora. podchodze, gapie sie na cycka i od razu taka krowa spiernicza gdzie pieprz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×