Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blue Eyed She

POLACY W STEVENAGE

Polecane posty

Gość fwfwfwunhub
jakie sa dobre agencje w stevenege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tubylcami
Ani me ani be? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowi znajomi
Czesc. Od jakiegoś czasu mieszkam w Lower Stondon i szukam nowych znajomych w okolicy. W lipcu spodziewam sie dziecka i byłoby fajnie też poznac jakies inne mamy. Odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdvdvdv
zajebisci jestescie, nikt sie nie odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jestem tez ze stevenage:)niestety nie mam dzieci ale na pogaduchy chetnie gdzies wyskocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka37
Cześć dziewczyny, napiszcie proszę coś o polskich sklepach:-) drogo w nich i jak z asortymentem :-)maja duży wybór no i jak z obsługa ? A jak sprawa wyglada z salonem fryzjerskim ? Z góry dziękuje za odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie sklepy sa dwa.ceny mysle ze sa podobne w obydwu.obsluga?wporzadku.salon fryzjerski tez om polecam dziewczyne ktora tam pracuje Victorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Mieszkam w Stevenege shephall od pól roku .Mam 4.5 letnia corke.Po przeprowadzce tutaj jest nam troszke smutno i popoludniami sie troszke nudzimy.Bardzo chetnie poznam inne mamy na popoludniwe spacery oraz ploteczki.Jesli któras z was jest chetna na spotkanie to ja czekam na wiesci..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Czesc nazywam sie Karolina jestem mama 5 miesiecznej dziewczynki:)od listopada bede mieszkac w Stevenage bardzo chetnie poznam nowe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ,piszemy ze poszukujemy znajomy ale jak sie zkontaktujemy .Pisalam do kolezanki która podala namiary na feacbook ale na razie bez odzewu nie wiem czy dostala wiadomosc czy nie,..Dajcie znac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Hej napewno sposob na skontaktowanie sie znajdzie mozna prze fb lub adres mailowy dla chcacego sposob sie znajdzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam sie czy nie kupic domu w stevenage.... teraz mieszkam w hatfield ale tu strasznie drogo. Jakie dzielnice polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Hej ja wlasnie tez mieszkam w Hatfield I z racji ze tu tak drogo bede dom kupowac w Stevenage. Ciezko powiedziec cos o dzielnicach bo jest tam ich dosc sporo,najlepiej to gdzies blisko centrum,ale tam niestety jak ja szukalam nie bylo nic.To wszystko tez zalezy ile chcesz wydac na taki dom. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moj email to abojak@poczta.fm .JA tez wczesniej mieszkalam w Hatfield ale dalej tam pracuje.TEz kupilysmy tutaj domek.My szukalismy w dzielnicy Shephall i Chells bo blisko do autostrady. Jesli jakies pytanka do napisz do mnie to opowiem moje spostrzezenia.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat00000
no hatfield straszy cenami... my planujemy wydac max175.000f. Prosze napiszcie czy ciezko jest zalatwic te wszystkie formalnosci i dogadac sie z brookerami itd. z uslug ktorych agencjii mieszkaniowych najlepiej korzystac przerazona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Takie formalnosci trwaja okolo 3miesiecy juz po znalezieniu wczesniejszym domku I oczywiscie po przyznaniu kredytu,generalnie bank sie wszystkim zajmuje mozesz miec prawnika ktorego sama znajdziesz lub bank ci pomoze ale najwazniejsze zebys go miala,za 175 000 znajdziesz I w Hatfield domek choc musze przyznac ,ze w Stevenage sa duzo tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat00000
powiem ci ze ciezko znalesc w Hatfield fajny domek 2-3bed z ogrodkiem w tej cenie. jest jeden 2 bed na jasmine gardens za 179000 f ale maly i taki jakis tekturowy mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Tez na poczatku szukalam w Hatfield, ale zdecydowalam sie na Stevenage bo im taniej sie kupi, tym tansze raty miesieczne. W Stevenage masz zdecydowanie wiekszy wybor niz w Hatfield i miasto tez jest wieksze.A za 179000 to naprawde duzo, za 2 pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zaltwienie formalnosci trwa ok 3 miesiecy ale najwazniejsze zeby znalesc dobry kredyt.My zalatwilismy sobie sami bezposrednio w banku gdzyz zaden doradca kredytowy nie byl w stanie nam wynegocjowac takiego fajnego dila.Wiec trzeba przejscie do kilku doradcow i sprawdzic co moga zaferowac i sprawdzic co mozesz zalatwic sobie sama w banku..Na razie jest jeszcze taniej niz w Hatfield ale ceny stale rosna.Od czasu kiedy my kupowalismz prawie rok temu poszly jakies 10 tys. do gory.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatoooooo
najlepszy kredyt w tym momencie daje nam nat west 3,35% ale dalej szukamy..... mam nadzieje ze jakos to pojdzie w miare sprawnie i ze wkoncu znajdziemy odpowiedni chatke dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie,mieszkam juz w stevenage jakiś czas i nie dawno dowiedziałam się,ze w stevenage jest taki sklep czy fundacja,dokładnie nie wiem jak to nazwać,w którym można kupić używane meble w dobrym stanie,a za nie wielkie pieniądze.Jesli ktoś z was wie gdzie może być taki sklep ,proszę napiszcie,bo kogo się pytam to nie ma pojęcia gdzie i czy coś takiego jest.Nie wiem czy nie chcą powiedzieć,czy nie wiedza.Dziekyje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telllma
Heja tez meszkam w Stevenage. Interesuje mnie temat kredytów. Czy teraz trzeba wplacac mininum 10 % wartosci nieruchomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telllma
A sklep jest w centrum, ale jakos super tanio tam nie jest z tego co zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje;-)ale mówili mu,ze to jest w jakimś garażu i,ze na obrzeżach miasta.Ale mimo wszystko dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat00000
Telllma wystarczy 5% i dobra historia kredytowa w natwescie np chca f8750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
5% depozytu uznaje tez Leeds Building Society znajduje sie w centrum Stevenage,ale najlepiej miec 10% wtedy mozesz skorzystac z kazdego banku,najwazniejsza jest historia kredytowa,I'm lepsza tym latwiej dostac kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny. Podejrzewam, ze przy 5% rata miesięczna jest wyższa, dochodzą jeszcze koszty prawnika i podatek od wzbogacenia tak? A co do historii słyszałam ,że dobrze miec i uzywac kartę kredytową, ale ostatnio w LLoydsie facet powiedzial mi ze nawet lepiej jak się jej calkiem niema oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Pewnie ze przy 5% depozytu rata bedzie wyzsza,I'm wiecej %depozytu masz tym lepiej I mozna wybierac miedzy bankami. Nie wiem czemu w Lloydsie ci powiedzieli,ze lepiej nie miec karty kredytowej,bo jak jej uzywasz regularnie I regularnie splacasz to podnosi ci zdolnosc kredytowa. Wszystko od telefonu na abonament,przez karte kredytowa I pozyczke lub wziecie czegos na raty,jesli splaca sie wszystko w terminie pracuje na twoja korzysc I daje ci lepszy wynik na raporcie kredytowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatoooooo
swieta prawda karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×