Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blue Eyed She

POLACY W STEVENAGE

Polecane posty

Gość Ania5446
Hej.ja tez chetnie poznam mamy w stevenage. moj szkrab ma 9,5 mca :) pracuje w Holiday Inn Express a tu ktoras z pan pytala sie o prace w hotelach. chetnie posluze rada zapraszam na maila annnniia@googlemail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekonczarek
Jestem tu (Stevenage) od niedawna (tydzien , dwa), wczesniej byłam w Milton. Chętnie poznam kogoś. beata.konczarek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia75
Hej dziewczyny szukam pracy w Stevenage ,czy ktoras moze pomoc?moj e mail karolabudzik@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animag
Hej Dziewczyny , szukam opiekunki do piecioletniej corci w ciagu okresu swiatecznego wolnego od szkoly (bez weekendow ). Moze ktoras jest w domku ze swoim dzieckiem a chcialaby by sobie troszke dorobic:-). Stevenage -Old Town

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
Hej dziewczyny, moze orientuje sie ktoras z Was czy pojawila sie juz jakas kosmetyczka w tym naszym Stevenage, bo ja caly czas nikogo nie moge znalesc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Odnosnie pytania o mechanika samochodowego to slyszalam ,ze w maju 2015 otwieraja Polski warsztat w Stevenage , takze bedziemy mieli na miejscu pomoc :) Naprawialam u tego mechanika moj samochod wiele razy ma warsztat w Bedford . Polecam ceny sa konkurencyjne w porownaniu z angielskimi warsztatami ! mozna sie nawet umowic , ze zabiora samochod i odwioza naprawiaony i nie tracic czasu . Telefon 07894661669 Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina920
hej dziewczyny !nie bawem wprowadzam sie do stevenage jestem fryzjerka z dlugoletnim doswiadczeniem i pewnie bede musiala zmienic prace z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, poszukuje kontaktu z Darkiem Dąbrowskim, który mieszka w Stevenage, czy jest tu ktoś kto Go zna? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8
hej szukam pracy w okolicach Stevenage obecnie mieszkam w Baldock. Podejmę sie każdej pracy. Niestety mój angielski jest podstawowy. Proszę o informacje na emaila malutka-8@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
Witam, poszukuje kelnerki do pracy we Wloskiej restsuracij w Hertford (okolice Stevenage). Angielski podstawowy wymagany, doswiadczenie nie potrzebne. Praca stala. Jezeli ktos byl by zainteresowany to podam dokladne dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcelina920-a strzyzesz w domu? Moge do Ciebie namiar? To moj email:lebioda.beata@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kiedy dziewczyny sie spotykamy na ta kawke mam corcie 20 miesieczna chetnie pozna nowe kolezanki i kolegow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poszukuje niedrogiego pokoju do wynajecia dla dwoch osob oczywiscie w stevenage. Jezeli ktos moze pomoc prosze o kontakt na mail magdalena.jas@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeprowadzam sie walsnie do Stevenage,lub bliskich okolic.Jak wam sie tam zyje.Jak ze szkolami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie , nie dawno przeprowadziłam sie do Stevenage , Oferuje usługi fryzjerskie jak strzyżenia , rożnego rodzaju koloryzacje , odczepianie włosów . Mam 14 lat doświadczenia . 07407311181 ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak by ktos powiedzial,jak w koncu w tym Stevenage jest ,to nie. lepiej jeb**sobie reklame za free :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stevenage to spokojne miasteczko nie ma wiele rozrywek ale jest sympatycznie noe ma tez wielu ciapakow i muzulmanow mi osobiscie zyje sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, poszukuję pokoju dla dwóch osób w dobrej cenie, jeśli ktoś coś wie to proszę o info na maila pszczola22@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani poszukuje pokoju jednoosobowego dla mojego chłopaka od dziś☺ w stevenage, letchworth, hitchin. Mój chłopak pracuje na nocki. Jest spokojny zupełnie bezkonfliktowy, nie pali i sprząta po sobie. Jeśli ktoś posiada informacje o wolnym pokoju bardzo proszę o informację na forum. Z góry dziękuję☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam z checia poznam kolezanke na pogaduchy mam coreczke moze jest tutaj mamusia ktora szuka kolezanki na pogaduchy a przy okazji maluszki moglyby sie razem pobawic pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie chetnie spotkam pisz na maila madziarkahamer@poczta.onet.pl tez mam coreczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zle maila podalam madziarkahamer@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz moze fb??moze latwiej by bylo nam sie porozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mi maila to podam ci imie i nazwisko i wyszukasz na fb albo w mailu podaj mi dane swoje to ci zaproszenie wysle nie tu na forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście kosmetyczka tez sie pojawiła . Jak ktoś zainteresowany proszę o kontakt ze mną martalasek85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka19829
Witam. Planujemy kupno domu w Stevenage ale nikogo tam nie znamy i nie wiemy jakie dzielnice są w miarę fajne i bezpieczne.mamy trzyletniego synka,wiec tez zależy nam na w miarę dobrej pre school lub nursery. Obecnie mieszkamy w Watford ale tu ceny domów do kupienia to kosmos, dlatego myślimy o Stevenage .prosze o pomoc czy dobrze się tam mieszka,dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mieszka sie tu bardzo dobrze to spokojne miasteczko mam 2 letnia corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygiii
Witam serdecznie wybieram się do stevenage w następnym tygodniu i powoli szukam jakiejś pracy. Gdybyście wiedzieli o jakiś ofertach to proszę bardzo o maila :) madziulka92@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy moge prosić na maila namiary ma fryzjerkę w Hatfield jurczak241@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza 35
Witam wszystkich. W Czerwcu przeprowadzamy sie z Londynu do Stevenage. Mam 4 letniego synka i miloby bylo poznac jakies mamy z ktorymi mozna casem sie spotkac na kawe. Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×