Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blue Eyed She

POLACY W STEVENAGE

Polecane posty

Gość Karolina S
U mnie na St Nicholas wlasnie tez cisza I spokoj. Mimo od duzo osob slysze,ze to nieciekawa dzielnica,ja jeszcze nic takiego nie widzialam. A moze ktos wie,czy jest tu w okolicy sobotnia polska szkola dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BJest w Hitchin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
a jak ja moge znalezc?albo moze znasz adres tej polskiej szkoly?z gory dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny blagam potrzebuje dobrego fryzjera i kosmetyczki w Stevenage na juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoras z was chodzi na jakis kurs w North Hertfordshire College ten obok Asdy??? zastanawiam sie nad nauka tam ale nie wiem nic o tej szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj tej szkoly w necie , wpisz Polska szkola w Hitchin i bedziesz miala wszystko jak na dloni . Dobrego fryzjera nie znam przyjezdza do mnie Polka z Londynu zeby mi wlosy robic , tanio i dobrze . Ja sie ucze w North Hertfordshire college kolo Asdy , robilam tam NVQ2 a teraz robie NVQ3 , polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to kurs NVQ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to juz sie w sumie NVQ nie nazywa tylko certificate ( NVQ2 ) i dyploma (NVQ3 ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co do spotkania nic z tego nie wyszlo ale mam nadzieje ze teraz blizej wiosny bardziej sie rozkrecimy .Ja mieszkam na Shephall i jesli któras ma ochote na pogaduchy to ja jestem bardzo chetna .To jest namiar na mnie abojak@poczta.fm wiec sie dziewczyny moze zmobilizujecie i wreszczie któras sie odezwie i uda nam sie spotkac.Co do polskiej szkoly to tez jest Welwyn Garden i istnieje dopiero rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie znam tutaj fryzjerki ani kosmetyczki ale moge polecic dziewczyny z Hatfield .Ja dojezdzam do Hatfield i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Czesc tez moge polecic dziewczyne z Hatfield zawsze do niej chodze I nigdy nie narzekalam na obciecie lub uczesanie. Chetnie podam namiary jakbyscie chcialy. Niestety kosmetyczki nie znam zadnej. A jakis kosciol w poblizu lub polska msza?bo chodzilam do St Albans wczesniej lub Dunstable ale to daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze sie przeciez udac czemu nie! ja tam wierze ze jak sie wie to sie uda :) www.youtube.com/watch?v=hvS7LBZNLNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie msze sa w Letchworth a my chodzimy do angielskiego katolickiego i jest on na Shephall st.Hilda i jest calkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska msza jest w kosciele St.High of Lincoln w Letchworth Gdn City o godzinie 13:00 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Super dzieki bardzo za info napewno sie wybiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny szukam pracy... maie jakieś namiary! please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,ktory polski sklep jest tanszy w Stevenage?zazwyczaj robie zakupy w Hatfield,ale nie chce mi sie tam ciagle z malutkim dzieckiem jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ktory jest tanszy , na ceny nie patrze , chodze tam gdzie lubie czyli niedaleko Primarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki bardzo tez wyprobuje ten w takim razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze maja swieza wedline i duzy wybor , obsluga bardzo mila , az przyjemnie tam pojsc . Ten kolo Next mi jakos nie podszedl , czasem tam pojde po jedna , dwie rzeczy ale duze zakupy robie kolo Primarku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia83
szukam samotnych matek z Stevenage- wlasnie się rozwodze , potrzebuje pomocy! asia.sl@hotmail.com, odezwijcie się , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusia83 nie jestem samotna matka ale mieszkam w stevenage. Jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1
Witajcie,poszukuje polskiego mechanika samochodowego,niedrogiego ale dobrego;-), moze znacie kogoś.Jesli tak to proszę o namiary.Bardzo dziekuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dobrego niedrogiego ale w Heathrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1
Szkoda,ze tam,ale na wszelki wypadek mogę prosić o nr.telefonu,bardzo dziekuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 99
Hej dziewczyny, niedawno wprowadzilam sie do Stevenage i nie orientuje sie wogole gdzie co jest itp, wiecie moze cos na temat fryzjera, kosmetyczki w stevenage lub okolice.? Z wczesniejszych wpisow widze, ze niektore z was maja jakies namiary. Z gory dziekuje za info ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onagosc
Gosc99 ja akurat namiarow nie mam ale nie mam znajomych w Stevenage i z chęcią bym poznala kolezanke dobra przyjaciolke chociaz wiem ze ciezko o takie.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
czesc onagosc a gdzie mieszkasz?zawsze na jakos kawke mozna sie spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evik18
Czesc, szukam dobrego fryzjera w Stevenage lub okolicy? Czy ktoras z was moze podac mi namiary na kogos kto dobrze obcina I robi kolor? Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Ja chodze do fryzjerki w Hatfield jesli chcecie na nia namiary dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×