Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blue Eyed She

POLACY W STEVENAGE

Polecane posty

Gość Bei
Czesc wszystkim, zastanawialam sie czy ktos jest zainteresowany korepetycjami dla dzieci z wszystkich przedmiotow. Jestem nauczycielka wykwalifikowana w anglii i ucze dzieci w wieku 5-9 lat. Mam 5 lat doswiadczenia w angielskich szkolach i obecnie ucze w szkole podstawowej w Letchworth. Jestem rowniez w stanie pomoc rodzicom wspierac dzieci w nauce i pokazac jak uczy sie dzieci w Anglii i jakich metod sie uzywa. Jesli jest ktos zainteresowany to prosze wyslac email na: bebesul@poczta.fm. Cena do negocjacji w zaleznosci od ilosci wykupionych lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bei ja nie mm dzieci ale sma szukam nauczyciela angielskiego bo naprawde chce go poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1602
Cześć, my mieszkamy w St Albans teraz, fajne miasteczko ale kosmos cenowy. Zdecydowaliśmy sie kupić dom i od razu szukaliśmy w Stevenage, wole to miasto od Hatfield a od Luton tym bardziej. Złożyliśmy ofertę na 3-bed house w Shephall. Z tego co sie orientuje, to nie jest polecana dzielnica St Nicholas, poza tym w Stevenage znam tylko centrum bo tam jeżdżę na zakupy i do fryzjera. My wzięliśmy przez doradcę finansowego w Santanderze bo akurat bank nie miał żadnej oferty. Radzę sie spieszyć tym co myślą kupić dom, bo juz od czerwca poszły w górę o 3% a to jest dużo. Coraz wiecej agencji oferuje 5% depozytu ale miesięczna rata kredytu jest wówczas wyższa, choc mimo wszystko lepiej płacić za swoje niż komuś do kieszeni. Jest tez equity loan z rzadu na nowe domy, ale to ma rownież swoje wady; nowe domy sa droższe, budowane w dużo niższej jakości i pamiętaj, 20% pozyczasz od rzadu i rownież 20% musisz oddać, niezależnie od wartości domu. Wiem, za na pewno jest 1 polski sklep w centrum, ale Z tego co pamietam to nie jest najtańszy. Za to sa 3 polskie sklepy w Hatfield z bardzo konkurencyjnymi cenami. Poza tym samoloty dosyć nisko latają, ale mnie to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1602
Karolina ma racje, bez historii kredytowej nic sie nie załatwi, raz na jakis czas cos ma raty, kartę kredytowa itd. Regularne spłaty uwierzytelniaja cię w banku. Tu nie jest tak łatwo dostać pożyczkę, ale im lepsza historia, tym dla bank jesteś godna zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat0000
ola1602 my tez na shephall kupujemy 2- bed house i kredyt tez w santanderze bierzemy pewnie kiedys się miniem gdzies w parku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mieszkam w Shephall :) , moze sie na kawę umowimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat0000
pewnie że możemy się zgadać... w której części shephal mieszkasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedaleko Barnwell szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obok salonu kia w piatek jade do PL ale po powrocie sie odedzwe w jakie dni masz wolne?? ja mam wolne weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat0000
ja obok salonu kia w piatek jade do PL ale po powrocie sie odedzwe w jakie dni masz wolne?? ja mam wolne weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , ta tez chętnie sie spotkam , mam 6 letnia córkę , a Wy dziewczyny dzieci macie ? ( moge zapytać w jakim mniej wiecej jesteście wieku , bo ja jestem trochę przed 40 - stka :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani przeprowadzam sie do stevenage jeszcze nie mam wybranego domu mozecie polecic jakas dobra okolice,zeby byla w poblizu jakas dobra szkola primary i secondary>/ jakie szkoly w tej okolicy sa najlepsze? przeprowadzam sie z londynu,i zileonego pojecia nie mam gdzie co szukac.moj syn teraz konczy 6 klase wiec musimy znalesc secondary school, a mniejsze jest w 1 klasie priary bede wdzieczna za wszelkie wskazowki. pozdrawiam Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety szkoły secondary w Stevenage za dobre nie sa , oprócz katolickiej John Henry Newman która od kilku lat jest outstanding , ale tam 500 podań na 100 miejsc , nie ma nic iekawego , reszta szkół sa satisfactory , niestety - wiem bo moja córka jest teraz w 6 klasie i mam problem z wyborem :( Co do primary to koło mnie w Shephall jest Peartree Infant która jest outstanding ale do 3 klasy , koło tej jest Peartree Junior ale niestety marna , teraz je łącza w jedna szkole , moze sie cos poprawi , poza tym w tej okolicy sa jeszcze 2 inne szkoły Ash Tree i Longmedow , Ashtree jest dobra , Longmedow nie za bardzo . Tez mam na imię Magda :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ,ja tez mieszkam zaraz kolo salonu Kia Na Shephall prawie od roku.Moja mala ma prawie 5 lat chodzi do Peartree.Bardzo chetnie poznam nowe mamy lub nie mamy na popoludniowe spacery lub pogaduchy.Ja wczesniej mieszkalam w Hatfield.Jesli macie ochote na spotkanie to jest moj email abojak@poczta.fm napiszcie .Pozdrawiam was wszystkie i czekam na wiesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny prosze napiszcie cos o dzielnicach w stevenage tzn. gdzie warto zamieszkac a gdzie raczej odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Shephall i mieszka mi sie dobrze o innych dzielnicach nic nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mieszkam na Shephall i jest moim zdaniem to mila okolica .Kiedy my szukalismy mieszkania to najmniej polecana dzielnica byla Broadwater .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei slyszalam ze st nicholas i bedwell są niepolecane... widze ze shephall to taka Polska dzielnica:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chyba wlasnie nie bardzo polska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny....I jakas cisza zapanowala na naszym forum.Pogoda jest lekko depresyjna wiec moze drogie panie jakos sie zorganizujemy i umówimy na kawke .My sie odstresujemy a nasze pociechy moze znajda nowych przyjaciol.Pozdrawiam i co wy na to..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telllma
Hej.Dziewczyny :) Czy znacie może, lub macie namiary na prywatnego landlorda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwhwhehwhw
Hey Nic nie dostalam na fb, dziwne, a mieszkam tutaj od marca na old townie, :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatoooooooooo
ile jest dziewczyn z shepalla??? może ustawka przy salonie Kia lub w parku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwhyyhrjyj
hey odkupie paczke ubranek dla chłopca 5-6 i dziewczynki 4-5 (j-kosti@hotmail.com) może ktoś ma na zbyciu!!!?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwhyyhrjyj
H A L O! mieszkancy Stevenage szkoda czasu marnować , robimy ustawke; czas się poznac, po nowym roku !!! zarówno Panie i Panowie, dam wam znac !! co wymyslilam :)Do odważnych swiat należy O!!!!!! ;-) i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale lewe towarzystwo jestesmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to bardzo dobry pomysl,Moze spotkanko pod salonem Kia a potem mozna sie wybrac gdzies z dzieciakami do np 360 albo jak bedzie pogoda to do parku.Jesli sa jakies chetne to moze w piatek 10 stycznia kolo 16.30 lub sobota 11 stycznia kolo 15.30. Moj emeil abojak@poczta.fm i czekam na jakies wiesci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 dzieci , chętnie sie spotkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktorascz Was ma corke kolo 10 lat , chcialabym znalez mojej corce kolezanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×