Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blue Eyed She

POLACY W STEVENAGE

Polecane posty

Gość Gosc99
Karolina- bylabym wdzieczna za namiary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evik18
Ja również, dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do onagosc ja mieszkam w Knebvorth czyli w zasadzie bardzo blisko moze jakos sie umowimy na kawke:)))dawaj cynk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy któras moze pracuje tutaj w hotelu Premier Inn bo chciala bym sie dowiedziec jak sie pracuje.O innych hotelach tez chetnie sie dowiem gdzyz zastanawiam sie nad zmiana pracy zeby miec blizej do niej.Dzieki za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfhffffa
Moja sasiadka angielka bierze 10 f za obcięcie, pracuje w domu jest b. miła, mieszkamy na old townie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za loda ile bierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfhffffa
za loda nie wiem podaj telefon a najlepiej adres, bo nie nie wiem komu dac w ryj za taki tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widze ze juz i na naszym topiku chamskie teksty zaczynaja padac... zal mi niektórych..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wszystkim ;] W czerwcu przenoszę się z rodziną do Hitchin, Czy ktoś tam mieszka lub mieszkał? Czy jest coś co powinnam wiedzieć o tej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie dziewczyny namiary na ta fryzjerke z Hatfield bo juz patrzec na moje odrosty nie moge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super , dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooottttttttiiiiiiii
tylko nie asia prosze ta laska wie o włosach tyle o ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 99
Hej dziewczyny, wiem, ze to troszke nie na temat ale potrzebna jest dziewczyna do pracy w restauracij w stevenage, wymagania to oczywiscie angielski i dyspozycyjnosc :-) jezeli ktoras chcialaby to zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiś kontakt i jaka restauracja? byłabym zainteresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 54
Przepraszam ze nie na temat ale ma do sprzedania papierosy Viceroy czerwone i niebieski(Ruskie) po 32f z dowozem do domu na terenie Stevenage jesli ktos jest zainteresowany mój numer 07553064698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Poszykuję dobrego pediatry w Hitchin. Najlepiej żeby mówił po polsku ;] bo nie chciałabym u niego sprawdzać znajomości języka. Mogłoby to nie wyjść na dobre mojemu dziecku ;] Może ogólnie znacie kogoś godnego polecenia w Hitchin np. specjaliści, restauracje, fitness, fryzjer itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Hej co do Asi fryzjerki z Hatfield moge z czystym sumieniem ja rowniez polecic,od dawna do niej chodze I zawsze jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Do onagosc dawno mnie tu nie bylo ale jesli nadal jestes zainteresowana kakwka daj znac pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokoj
hey dziewczyny. wiecie moze cos na temat pokoju do wynajecia w stevenage od zaraz. pilnie potrzemuje . wylacznie dla pary!:) moj adres mail jesli ktos cos wie joannatylman24@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 24 sierpnia do 7 wrzesnia - 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc100
pokoj do wynajecia: shepall, 5 min od valley park, 20 min od centrum. Dom 2- bedroom zadbany, czysty, remontowany 3 miesiace temu, duzy salon, internet, ogrod, miejsce parkingowe. pokój moze byc dla pary (480f rachunki wliczone) lub dla singla (380 rachunki wliczone). W domu obecnie mieszka mlode malzenstwo czyli max bedzie 3 lub 4 mieszkancow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich jestem nowa w Stevenage mam pytanie słyszałam ze jest tu Ewelina fryzjerka powiedzcie czy dobrze robi włosy ? No i pytanie co do Polskiego sklepu to który lepszy bo słyszałam wiele opini z góry dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy sa tu jakies kobietki ktore z checia by chcialy sie zaprzyjaznic?? Moze mamy z dziecmi sa jakies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem mama ze stevenage, mam synka, ktory ma ponad 2,5 latka. mieszkam tutaj jakis czas wiec znam juz troche realia tego miasta;). chetnie sie przylacze do spacerkow, tudziez wypadu na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIA166
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was ma namiary na fryzjerkę Agnieszkę z Letchworth, dojeżdżała do klientki, później otworzyła zakład. Nie moge jej namierzyć! Jest ( była) świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witram :)Od miesiaca mieszkam w Stevenage, jestem mama 3 latka. Chetnie poznam jakies mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Czesc dziewczyny wiec kiedy I gdzie wybieramy sie na kawke?chetne zapraszam na maila karolina-szczypiorowska@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
karolina-szczypiorowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×