Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nadarine

Czemu mam powodzenie tylko u facetow ktorzy maja juz dziewczyny????

Polecane posty

zawsze zaczepiaja mnie jedynie faceci ktorzy sa juz w zwiazkach??? nie jestem materialem zastepczym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalojalna
pewnie wyglądasz jak worek na sperme dla tych którzy do kochania maja inne laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalojalna
no ja nie mam takich problemów, ja takich topików nie zakładam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*hmm
Widocznie nie jestes dobrym materialem za cos powazniejszego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*hmm
na coś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj az strach jest co kolwiek napisac bo zada czlowiek pytanie a jakies niezrealizowane dziewice nimfomanki od razu atakuja jak zmije... nie oceniam Was i nie zwracam sie bezposrednio.. jak sie zaklada topic to w jakims celu.... logika myslenia. pozdrawiam wszystkie ,,diwy,,tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrafię sobie odpowiedzie
a co znaczy być dobrym materiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalojalna
bosh... w topiku zadałaś pytanie. odpowiedziałam wiec co nie pasuje? kolejna z gimnazjum? szukasz inteligentych i rzeczowych odpowiedzi to na pewno na tym forum nie znajdziesz, bo na durne pytania są tylko durne odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrafię sobie odpowiedzie
sluchaj, ja Cie rozumiem ale nie powiem zebym znala odpowiedz to przykre kiedy ktos bierze nas za zabawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafię sobie odpowiedzie no dokladnie... swietne pytanie. Ubrana Prawda nie,nie...zony nie,ale nawet jesli maja dziewczyny to nie naleze do tych,ktorym odbijanie faceta innej kobiecie sprawia przyjemnosc... ciekawa jestem tylko czemu nie moge ,,trafic,, na kogos wolnego? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolalojalna pytanie jest jak najbardziej z sensem.... problem polega na odpowiedzi ktora zawiera taka tresc : pewnie wyglądasz jak worek na sperme dla tych którzy do kochania maja inne laski. Dzieki takim ,,internautkom,,to forum traci na wartosci.Rowniez pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba walczyć o swoje. Z drugieh strony moja koleżanka dostała butelką w głowę bo rozmawiała zbyt długo z chłopakiem takiej jednej dzi*ki, aaaa pfe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrafię sobie odpowiedzie
może właśnie musimy dojrzeć, do czegoś naprawdę dobrego bylejakich związków to ci wiele na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz sie nazywa fanatyzm zeby bic sie o faceta,,, wspolczuje kolezance ;( biedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem choroba. A co to mąż, że przysięgał wyłączność? Mężowie zresztą też nie lepsi... Taaak koleżanka leżąła w szpitali i szwy miała, a tamata chyba sprawę o ten atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... chcialabym znalezc w koncu faceta i z nim byc... mam juz dosc zaczepek ze strony zajetych mezczyzn... tyle ze zaden w w moim typie nie jest wolny lub nie ma odwagi podejsc pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×