Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

kiedyś młodzież się buntowała, dzisiaj jest w depresji i płacze nad swoim losem.

Polecane posty

Gość anka a a a a
a jakie masz dowody na istnienie zeusa? to mity. i co ikar z dedalem tez niby zrobili se skrzydla i pofruneli dalekkooo? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva - ja obecnie czytam "Nocny patrol", ale jeszcze mnie nie popierdoliło na tyle, żeby twierdzić że jestem Inna i należę do Światła lub Ciemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a waz dal ewie jakblko? tak samo haha:) za 100 lat stwierdza, ze katolizcyzm to mity i wymysla cos bardziej trendi, slowo daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva, Twoja wypowiedź się kupy nie trzyma. Skoro Biblia to dzieło metaforyczne i obrazowe to co ma z tym wspólnego kolejność powstawania gatunków? Naprawdę już wiele razy Kościół rozważał zestawienie Biblii z teorią ewolucji, więc wątpię, czy gadanie o dinozaurach w Twoim wydaniu mogłoby jakoś poważnie zachwiać w wierze szczerego chrześcijanina. Zresztą zapomniałaś jeszcze o tym, że niekoniecznie trzeba być "katolem" i w ogóle mieć cokolwiek wspólnego z Biblią żeby wierzyć w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sobie wierze w zeusa, bo czemu nie? jahwe, zeus, allah ilu ich jeszcze jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
Chętnie bym się jeszcze posprzeczała, ale czas na mnie BSA mam nadzieję, że podobała Ci się piosenka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes gnojem :) mnie lali za czasow szkolnych za wyglad, zwykle scierwa zasciankowe jak dzisiaj mniemam. moj facet tez ma blizny, wiadomo, dresy. lyse paly bez wlasnego zdania. to jak umierasz ma znaczenie, kazdy chce umierac po swojemu i w miare przyjemnie, nie oszukujmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka a a a a
przyjemnie jest dostac dzida przez leb i tak umierac? Glupia jestes ze szok,lepiej umrzec od jednego strzalu i sie nie meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej odplywac majac faze po psychotropach,,,cos o tym wiem, tyle ze lekarze ten moj slodki niebyt przerwali 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
To taki reggae-punk :). Piosenka to tylko przykład. Punk wypełnił całą moją młodą młodość :D ideologicznie i muzycznie :classic_cool: to tak nawiązując do tematu topiku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywaj to jak chcesz, po prostu robie to na co mam ochote, ale nie z byle kim. a bronic sie bronilam, wtedy jeszcze mojego chlopa nie znalam. znowu te super wnioski ech... 🖐️ zegnam, nie bede sie denerwowac na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka a a a a
to co Ty mialas za wyglad? wole nie myslec,haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli musiałaś nieźle ćpać. Te subkultury są właśnie niebiezpieczne, bo główny swój cel to mają ćpanie , chlanie i seks. Pewnie sama na różnych koncertach i festiwalach to ćpałaś i piłaś do nieprzytomności, a potem się budziłaś bez majtek to jest wlasnie zajebiste :) faza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, o ile ogólnej niechęci do używek sama hołduję, bo nigdy bym nie wzięła trawy do ust, ani zaliczać zgona też nie za bardzo jest w moim guście, to już z umiarem wypić czasem lubię w dobrym towarzystwie. Czy Ty jesteś całkowitym abstynentem i nie uznajesz nawet okazyjnego kieliszka, albo wypadu do baru z kilkoma kumplami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalny
To, że słuchasz Noise'u jeszcze nie świadczy o tym, że jesteś buntowniczką. Uwierz mi. Im ktoś się bardziej buntuje na otaczającą go rzeczywistość tym ta rzeczywistość staje się bardziej nie do zniesienia. A ludzie się buntują tylko bardziej cyfrowo. Może po prostu tego nie dostrzegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego odrzucasz nawet okazyjny kufel? To wynika z jakichś Twoich przekonań, czy ot tak po prostu w celach zdrowotnych? Wybacz za tę ciekawość, ale jestem tylko człowiekiem, a wścibstwo to też ludzka domena. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racjonalny - ty do mnie? nie wiesz, czego słucham, a poza tym ja już daaawno nie jestem młodzieżą. "A ludzie się buntują tylko bardziej cyfrowo. Może po prostu tego nie dostrzegasz? " spróbuj cyfrowo zjeść kolację albo uprawiać seks. nie da się. po prostu się kurwa NIE DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalny
Mówiłem o autorce postu ma Merzbowa w sygnaturce. A o buncie cyfrowym mówiłem w sensie łączenia się społeczności, organizowania się. Wbrew pozorom jest o dzisiaj dużo łatwiejsze niż w epoce np: punków przywołanej przez autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A naród powinien być trzeźwy, zdrowy, silny i gotowy do walki." a my, Polacy, jesteśmy sfrustrowani i chlamy na potęgę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naprawdę jesteś fascynatem rasowym. :D Sorki, za natręctwo, po prostu byłam ciekawa. ;) Interesujące masz poglądy. Musisz być wielkim patriotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego BSA Twoje poglądy by mi się nie spodobały? To w związku z tym, że rzekomo nasze rodzime kobiety wybierają murzyńskich dryblasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalny
Polki wolą jak to określiłeś "arabów i murzynów" z takiego właśnie powodu jakim jest to niskie poczucie własnej wartości, mitomania albo megalomania innych ludzi. Z resztą to nie ma znaczenia człowiek to człowiek. Dobro nie wybiera jak Ci się wydaje koloru skóry. Tak samo jest z mądrością, rozwagą, szacunkiem dla cudzej wolności i życia. Idioci są wszędzie. Czego przykładem jest zawartość tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalny
Właśnie nie. Koloru skóry nie wybierasz nie masz na to wpływu. Dlateog wytaczanie pretensji do drugiej osoby o to czy jest taka czy tak to jest kompletna bzdura. Za to ludzie mają wpływ na to czy będą dobrzy dla innych i edą żyć szanując siebie i innych. I to jest ta różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, no rzeczywiście nie mam zbyt dużej wiedzy historycznej i politycznej. Ale umiejętność samodzielnej oceny przekazu zawsze jest dla mnie w cenie, nawet jeżeli jestem zindoktrynowana przez media i wyznaję "jedynie słuszne poglądy", jak to się zgrabnie wyraziłeś. Chociaż nie wydaje mi się żebym była aż tak ślepa. Akurat jak chodzi o zniekształcanie prawdy po śmierci i chwilowe gloryfikowanie zmarłych, to też jestem do tego sceptycznie nastawiona, więc jak chodzi o zwyczajne fakty historyczne to zawsze jestem otwarta na dyskusję, bo mam świadomość, że źródła wiedzy, z których ja korzystam mogą być podkoloryzowane i zaokrąglone do korzystnych danemu nadawcy informacji kształtów. Nie podoba mi się jedynie to, że wiążesz brak wiedzy i indoktrynację medialną z tym, że jestem kobietą. Jakąś wielką feministka nie jestem, ale tu to żeś mnie zagiął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby młodzież się buntowała potrzebne są 2 podstawowe czynniki do spełnienia: 1. Musi być dużo młodych mężczyzn nie mających perspektyw. 2. Sytuacja gospodarcza musi być zła lub (co częściej) nie najgorsza ale krótki czas po wyjściu z dna. Wtedy mamy sytuację rewolucyjną, po której może dojść do rewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalny
Znowu bredzisz. Samotność i odrzucenie zrobiło Ci większą krzywdę niż te rasowe pierdoły jakie opowiadasz. Nie chce mi się gadać z kimś takim. Chciałbyś być Panem, dlatego ubzdurałeś sobie te pierdoły o byciu Aryjczykiem bo w Twoim przekonaniu to jest związane z siła, której ty oczywiście nie masz. Za to masz dużo strachu w sobie. Boisz się tych wszystkich innych. Podobnie jak autorka tematu boi się tego, że ludzie przechodzą od okresu buntu do stabilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, nie chce mi się dziś z tobą dyskutować... ale proponuję zapoznać się z sytuacją gospodarczą Hiszpanii do końca lat 70-tych. Bida z nędzą i kartoflami. A także ze zbrodniami frankistów w tym kraju - mało chłopie wiesz, oj mało. Mordowanie republikanów, komunistów, socjalistów. Po prostu jazda na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×