Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

kiedyś młodzież się buntowała, dzisiaj jest w depresji i płacze nad swoim losem.

Polecane posty

ależ nam się ta młodzież zepsuła :O ludzie, co z wami? zostańcie skinami, punkami albo czymkolwiek, rzucajcie w starych jajkami i uciekajcie z domu! zamiast siedzieć u mamusi i tatusia, pojękiwać w necie, że świat jest zły i niesprawiedliwy, zróbcie jakąś rewolucję czy coś. no do kurfy nędzy bądźcie MŁODZIEŻĄ ZBUNTOWANĄ, a nie jakimiś wymoczkami w stylu emo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bog nas kurva stworzyl na wlasne podobienstwo, to skad nagle dinozaury? :D to nielogiczne. a dizozaury tez bog stworzyl? hahahaha to smieszne. kiedys byl wielce zeus, a dlaczego teraz jest inny bog? a moze tamci mieli racje? dlaczego sie uwaza, ze katole maja wlasnie racje? a moim zdaniem nikt nie ma, natura niestety ma taka kolej rzeczy, ze cos umiera, a nowe sie rodzi i tak w kolko a to co zdechlo, przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
chyba ci się coś autorko pomyliło, dzisiejsza młodzież uważa, że jest zajebista, laski są gwiazdami i wszystko im się należy, pieprzona asertywność i bezstresowe wychowanie, nie maja pojęcia na czym polega prawdziwe życie, bo rodzice daja kasę na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9608
moze uzalanie się nad sobą,to rodzaj buntu? wszystko już było-szalone lata 60-te,dzikie 70-te,kolorowe 90-te teraz nadeszłą era nudyyyyy i płaczu:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wierzy w boga tak, tamten inaczej :D ciekawe czy jebane dinozaury tez mialy boga i je tez na wlasne podobienstwo stworzyl? dlaczego nludzie sa tak glupi i slepi na to. przeciez wiadomo, ze nie ma zadnego boga, nieba , piekla, ze to wymysly. takie jakby drugie prawo co by zla na swiecie nie bylo. brak slow i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge dac :D w koncu po co byc wielce szanujaca sie i dobra, po co? :) ja juz od dawna robie co chce i mam wszystko w dupie, wszystko doslownie mi zwisa. robie tylko to co chce i juz. ale wnerwia mnie ten swiat taki zacofany i ci ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slucham metalu od lat, ale po chooja wielkie ideologie? one juz nic nie znacza, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknij morde, bo i ty przepadniesz, nie boisz sie? konca, niebytu, braku swiadomosci. a to czeka, tylko to. dowod to dinozaury i pieprzone ewoluowanie z malpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze czasy rzeczywiście nie mają tej magii co lata 80-te/ czy w ogóle dawne lata. Chciałabym iść na staroświecką dyskotekę, gdzie tańczyli w afro do Michaela Jacksona i Kool & The Gang. :classic_cool: Teraz to chyba nie ma nawet żadnego wyrazistego nurtu, jak na przykład hipisowski. Jakkolwiek może nie nadawałabym się za bardzo na hipisa, to takie kolorowe lata bardzo by mi do gustu przypadły w moim życiorysie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na cholere ci pieprzona tradycja jak w gruncie rzeczy wpierdola cie robale i tyle? na cholere? i tak to juz zanika liczy sie glownie kasa i elektronika, wielkie wynalazki, co rusz lepsze komorki, a to wszystko na cholerna chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva, bez urazy, ale pleciesz troszeczkę jak anarchista. Po co wszystko podburzać, tradycja jest fajnym elementem naszego życia, kultywowanie jej, czyli przekazywanie dalej też. Bezsensem pozbawionym przyczyny byłoby podważanie wieloletnich zwyczajów i dorobku narodowego tylko dlatego, że umrzemy. Wszystko by można było rzucić w diabły, bo umrzemy. Teraz toczy się życie i trzeba z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
To były piękne czasy :D. Mnie nie ominęło nic, teraz spokojnie mogę zestarzeć się na kafe, no prawie spokojnie, bo Martva podniosła mi ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se korzystaj i przekazuj, za pare pokolen beda jeszcze bardziej słit i beda pokazywac dupy zamiast sie przejmowac nudna tradycja ktora juz jest na wymarciu, bo taka mlodziez. a ty juz dawno bedziesz wachac kwiatki od spodu, a wlasciwie juz nic nie bedziesz, bo ciebie nie bedzie jak i reszty z czasow terazniejszych i co ci to daje na dluzsza mete? nic. bezsens to drugie imie ludzkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva, skoro tak uważasz to się zabij, a reszcie ludności daj spokojnie przekazywać tradycję w ręce swoich dzieci. Po co w ogóle egzystujesz w takim razie? W świetle Twoich poglądów już dawno powinnaś sobie ukręcić stryczek, bo to wszystko nie ma sensu... Nie lubię podważania wypracowanych przez pokolenia zwyczajów i uniwersalnych prawd, kiedy nie ma się potem nic lepszego do zaoferowania. Kultura to piękna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9608
martwa ale tak jest najłatwiej w nic nie wierzysz,nie masz planów,nic ci się nie podoba ,masz wszystko w dupie,inni mają w dupie Ciebie,poniewaź nie potrafisz zaskakiwać. Tak jest najprościej ,nie zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
Czyli jest jakiś sens w tym bezsensie, lepiej trochę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zbieram już pomidory i za rok jadę " a nie lepiej zrobić z nich coś dobrego? ;) o rany, Noxa zaspamowała mi topike 😭 i proszę, mamy przykład nowoczesnej emo-młodzieży :classic_cool: "bachorow nie chce" jakiś czas temu chciałaś mieć córeczkę, zdecyduj się :D Noxa weź proszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9608
a mysle przyszlosciowo. mam laptopa, mieszkanie, komorke, lubie spac do pozna, kocham swoje psy, lubie wyskoczyc na koncert, lubie swoja muzyke, wiersze, wyobraznie i koniec. haha ,rozumiem ,piszesz tak by prowokować ,szokować dziewczynka z planami z chłoptasiem,komoreczką i laptopkiem w rekach pisze o bezsensie życia w XXI wieku:D pisz sobie ,mnie to rożsmiesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
Miej sobie ludzką rasę gdzie chcesz, nie o to mi chodzi. Ja się pytam, po co Ty tak głośno o tym krzyczysz? To jest patologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce pokazac ile to znaczy, chce pokazac ze jakos tam funkcjonuje, a jednak przemyslenia dobijaja ostatecznie. zreszta mnie wksurwiacie i zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła Perfidna Pomarańcz
a noxa każdy temat rozkręci ;) dusza towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być przykre uczucie mieć w dupie swoją rasę i czuć się tym samym jak gówno. "Człowiekiem gardzi człowiek", jak to Niemen śpiewał. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
re, to jest najlepsze zastosowanie pomidorów jakie widziałam, tylko ogórki mają lepsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 19;ppp
Martva jestes tepa idiotka. Bog stworzyl czlowieka na swoje podobienstwo,a dinozaury? co Ty pierdolisz! Koty i psy tez na swoje podbienstwo? Dal Ci je bys mogla cos kochac i szanowac do kurwy nedzy . Uprzyjemnil nam zycie.Skoro w nic nie wierzysz to po chuj zyjesz? Zajmij sie czyms a nie ino na kafe siedzisz ,zalosna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło joj jakis ty grozny, moj facet chodzi z kosa, ja z kosa i gazem po napadzie. mialam noz przy gardle, mam blizne po ranie cietej i wiem co to znaczy walczyc o zycie. w gre wchodzi instynkt i walczysz, bo nie chcesz byc cialem porzuconym w krzakach, a po miesiecu probujesz sie zajebac, zaczaj baze penerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9608
Martva takie przemyslenia miałam w wieku nastu lat:P to my nadajemy sens zyciu,to od nas zalezy jak przezyjemy nasze zycie,w co wierzymy to nasz wybór:P nie chodz,było zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×