Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

kiedyś młodzież się buntowała, dzisiaj jest w depresji i płacze nad swoim losem.

Polecane posty

da dinozaury po chuja stworzyl? przez przypadek? bo chyba nie zeby nas ucieszyc :D dziewczynko, za bardzo rodzicom wierzysz i ksiezulkowi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez pod uwage, ze dwa razy mnie reanimowano i teraz mam takie mysli, pomysl dlaczego. bo raczej nie dlatego, ze widzialam pieprzone swiatelko w tunelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka a a a a
mam swoje zasady i jestem z dobrego domu w przeciwienstwie do Ciebie. Wierze w Boga owszem,a chuj mnie obchodzi co mowi ksiadz . Zal mi takich ludzi jak Ty. Pierdolisz tu glupoty a pewnie nie raz sie modlilas jak mialas gowno w majtach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego Ty uważasz, że dowodem na nieistnienie Boga są dinozaury? Równie dobrze żubry i komary mogły by nim być. Doda też raz powiedziała, że Biblia jest w porządku, ale nie ma tam dinozaurów i to jej się kłóci. Myślę, że te dwa wnioski mają podobna wartość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolisz o honorze, a nie ma nic mniej honorowego niz strzelic komus w plecy z palnej tudziez w cokolwiek. albo walczysz, albo jestes jebanym psychopata bez honoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
Martva Ty krzyczysz "przytul mnie" :) słyszę, tylko czasami tak mnie wkurzasz, że ach...ale przytulam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka a a a a
a czy jakis czlowiek widzial dinozaura? Chyba Cie w dupsko upierdolil buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9608
myslisz tak ponieważ 2 razy byłaś bliska śmierci,wieć boisz się ze to się powtórzy ,boisz się życ nie wierzysz w Boga więc boisz się śmierci ze wpierdolą cię robaki,wszyscy zapomną o Tobie itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trndd
martva jest zalosna - zbuntowany kurwa pokemon jakbym w realu takie gowno spotkal to ja juz bym ci kurwo zrobil odpowiednią terapie :D gardze brudasami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedza sie klania... dinozaury byly a ludzi nie. chyba kurva nie sadzisz ze adam i ewa zapierdalali na pterodalktylach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka a a a a
re-min-ka --zgadza sie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
BSA - ja rozumiem, że jako superskin patriota walczący za kraj musisz trzymac fason, ale chyba nie powiesz mi, że ty serio z tym perunem:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie sądzę, że Adam i Ewa pomykali na pterodaktylach, ale Ty chyba nie uważasz, że przypowieść o stworzeniu świata w siedem dni, Adamie, Ewie itd. jest dosłowna? Już nawet Kościół mówi o metaforycznym przekazie, a nie jednoznacznym. Zatem wiedza to się Tobie kłąnia do samiutkiej Ziemi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dinozaury kontra adam i ewa w edenie. dowody na dinusie - wykopaliska, kosci, rekonstrukcja. dowody na adama i ewe? pseudo natchniona ksiazeczka kilku pisarzy, wielce madra aczkolwiek przesiaknieta metafora i fantastyka, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka a a a a
Wole nie okreslac twojej osoby zadnymi przymiotnikami bo szkoda cokolwiek pisac na Twoj temat. Co Ty myslisz ze Adam i Ewa byli pierwszymi ludzmi ? Kurwa to jest tylko interpretacja,takich jak oni byli wielu ,oni sa przykladem. A dinozaury? Nie interesuja mnie ,byly lub nie . Ale jesli tak to przed czlowiekiem i nikt na nich nie zapierdalal.Ty masz chyba w domu jakiegos (Twoj facet) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sobie byc zacofana, ale kulki w leb nie uznaje. uznaje sile i rowne szanse a nie jak ktos w ciebie wyceluje, odpala i nie masz zadnych szans na obrone. nienawidze cie potworze, co ty robisz na damskim forum idioto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w Boga nie wierzę, ale Twoje dowody Matrva nie są zbyt przekonujące dla kogoś, kto jest zatwardziałym wierzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
BSA - nie mówię, że żartowac, ale jak mi ktoś mówi, że wierzy w te bóstwa słowiańskie to :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, ze w bibli nie ma dinusiow. a moze bog stworzyl tylko ludzi, a dinusie juz nie? tak sobie kurva wybiorczo hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
Martva -" co ty robisz na damskim forum idioto?" - jak to co? lansuje się na megagroźnego patriotę. poza babskim forum nikt by tego nie łyknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah atak, w dodatku zapierdala pewnie z karabinem, rosnie nam drugi Breivik z ty =m trzeba cos zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva, proszę Cię, gadasz jak Doda, naprawdę- słowo w słowo. Cóż z tego, że nie ma nic o dinozaurach? Sama napisałaś, że to księga przesiąknięta metaforami. Obrazowymi metaforami, a nie szczegółowym opisem ewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka a a a a
te twoje dinusie nie sa jakos istotne w tym wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa i pan bog tak sobie pierdolna, aaa stworze dinozaura, potem mamuta se jebnal a potem czlowieka, bo czemu by nie :D przeciez to jest smieszne :D a zeus, atena i te oinne nagle przestaly istniec, bo katol stwierdzil, ze zmyslone? hahahaha jesli chodzi o gaz lzawiacy itp to nosze dopierdo od czasu napadu, wczesniej nic takiego nie bylo mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bron, bomby to najgorsze wynalazki ludzkosci. wyobraz sobie ze siedzisz sobie teraz przed kompem, a na leb leci ci bomba jadrowa i wszystko chooj strzela, cale miasto. fajnie nie? no ale po co byc zacofanym :D osobiscie wole dostac z dzidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×