Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

kiedyś młodzież się buntowała, dzisiaj jest w depresji i płacze nad swoim losem.

Polecane posty

No dobra BSA, media indoktrynują człowieka i ten jest tego nawet nieświadom, ale zapomniałeś, że kreują jeszcze wzorce dopasowane do mężczyzn. Dlaczego więc kobieta miałaby być bardziej podatna na takie manipulacje? Jakkolwiek psychika odmiennych płciowo ludzi trochę się od siebie różni, to chyba stopień racjonalnego myślenia i umiejętności logicznego, samodzielnego formułowania wniosków nie jest u nas aż tak rażąco różny, więc nie rozumiem, czemu ja jako kobieta miałabym być zamknięta na jakąś odmienność i oderwane od medialnych mrzonek poglądy, skoro Tobie się udało pominąć ten czynnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zapoznaj się także z wojna domową w Hiszpanii i zdradą tego kraju przez komunistów , chcieli zdradzić swój kraj na rzecz ZSRR." Było wsparcie ZSRR dla komunistów podczas wojny domowej w Hiszpanii - fakt :). Natomiast Franco miał wsparcie III Rzeszy (nie wiem, którzy gorsi) i Hitler zrobił sobie poligon dla sprzętu z ogarniętej wojną Hiszpanii. Zatem jak już piszesz o jednej stronie to warto i o drugiej wspomnieć :D. "Tam komunistów zabijano i dlatego powstał dobrobyt " Hmmm... widać co ty byś najchętniej robił w naszym kraju... socjalistów, liberałów i wszystkich inaczej myślących też byś pozabijał? "jedna z największych sił gospodarczych na świecie w krajach powojennych." Takich kłamliwych bredni to dawno nie czytałem. "W Polsce komunistów nikt nie zabijał i dlatego 20% naszych dzieci jest niedozywinych." No, nareszcie jakiś nacjonalista nie myli niedożywionych z głodującymi - plus dla ciebie :P. "Dlatego masowo Polacy uciekają z kraju za pracą" To sobie zobacz jak masowo wyjeżdżali Hiszpanie po oddaniu władzy przez Franco. Jak dostali możliwość wyjazdu z tej oazy gospodarczej. "dlatego naród pije a kobiety się masowo prostytułują." Może ty pijesz - ja jestem niemal abstynentem :D, a kobiet prostytuujących się za dużo nie widziałem. Większość moich znajomych to bardzo porządne osoby. "1 wrześnie 1945 roku?" A co było takiego ważnego 1 września 1945 roku? Oświeć mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Być może wynika to z dwóch czynników, pierwszy to taki że kobiet nie za bardzo interesuje polityka, kobiety wolą o ciuchach pogadać, albo o jakiś plotach niż o polityce, a faceci wręcz przeciwnie." Hę? A co to ma do tego, że kobiet jest więcej w organizacjach feministycznych? Ja jestem z wykształcenia i z zawodu politologiem - ergo interesuję się bardziej polityką niż ktokolwiek na tym forum i jakoś spokojnie popieram liberalne feministki oraz ruchy antyrasistowskie. "Wszelkie te ideologie są sprzeczne z naturalnym prawem." Jakim naturalnym prawem? "a tym samym łatwiej wami tą wrażliwością manipulować." A skąd takie rewelacje? Kobiety mają manipulatorstwo we krwi (wszak nie mają siły fizycznej zatem muszą się jakoś bronić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, jak zwykle mnie przegadałeś. :D To całkiem logiczne co prawisz, kupy się trzyma i się nawet zgadzam w dużym stopniu. Ale spróbuj spojrzeć choć raz na człowieka, jako na istotę nie tyle biologiczną, instynktowną, ale też rozumną. Bo te całe ewolucyjne aspekty są dla mnie jak najbardziej prawdą, lecz zostaliśmy jeszcze obdarzeni jakimś umysłem większym niż fistaszek, prawda? Czy ja jako kobieta nie mogę w świetle logicznych argumentów otworzyć się trochę bardziej na jakiś odmienny światopogląd niż landrynkowe wizje wpojone mi przez media i pohamować wrodzone zapędy do automatycznego, nieświadomego rozczulania się itp.? Nie wszystko sprowadza się do instynktu. Jakkolwiek wychodzi jednak na to, że kobiety są bardziej podatne na manipulację, to chyba nie jest to aż tak przeważający czynnik mający wypaczać ich rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Choćby z tą tolerancją, gdzie murzynka pokazuje się jak został pobity przez łysych, a przecież on taki kochany, taki dobry, taki biedny a ci bandziory go pobiły. I masz klasyczny przykład z wilkiem i sarną" Ale czym się to różni od Twojej propagandy o tym jak to murzyni i arabowie kradną kobiety, a Ty biedny nie masz szans, bo nie jesteś murzynem i seplenisz(opcjonalnie nie masz kasy)? 🖐️ Prawda jest taka, że oni wychowani w innej kulturze, gdzie kobiety mają niewielką wartość, nie mają oporów przed podrywaniem, a Ty tak. 🖐️ Wciskanie do głów nadmiernej tolerancji jest tak samo bezsensowne, jak Twoje ekstremalne poglądy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co ma do tego data 1 września 1945 roku? Bo ja nie słyszałem aby wtedy wydarzyło się coś istotnego. "Mówisz że Hitler pomagał Hiszpanii? Otóż błąd, Hiszpanii głównie pomagał Duce(Benito Musolini), Hitler co najwyżej Duce dostarczał broń." Taaa, a niemieckie bombowce nurkujące w Hiszpanii to były atrapy :P. Chłopie. Do lat 60-tych (Czyli 20-kilka lat rządów Franco) Hiszpania była jednym z najbiedniejszych krajów w Europie. Potem tak jak piszesz - wzrost gospodarczy tak, nastąpił ale dzięki boomowi na Świecie oraz w Europie - Hiszpanie pociągnęły m.in. Niemcy. Było to zaś możliwe dzięki liberalizacji systemu (zarówno politycznej -nieco) jak i gospodarczej (ach Ci wredni liberałowie). Sam Franco nic by bez tego nie zrobił. Hiszpania wchodząc do Wspólnot Europejskich był krajem biednym i zacofanym w porównaniu z jej uczestnikami, ale na tyle "bogatym", że w ogóle mogła przystąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie PBW utrafił w sedno. Twoje poglądy BSA są zawsze jednostronne, przechylone do ekstremum na własny punkt widzenia. Jak nie nadużywać pojęcia dyskryminacji- to kierować się rasizmem, jak kobieta jest bardziej podatna na manipulację, to już w ogóle nie myśli trzeźwo. Świat składa się z większej ilości punktów widzenia niż tylko ten jeden ulubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No tak, skoro takie barany zajmują się poltyką, to później się nie dziwmy że nasza polityka to takie gówno i ludzie mają dosyć polityki, właśnie przez takich jak ty, co popierają prawo sprzeczne z naturą." Ale ty jesteś kurwa głupi... już nie wyrabiam. Odróżniasz człowieku POLITYKA od POLITOLOGA??????? To po pierwsze. Po drugie polityka zawsze jest bagnem i nic na to nie poradzisz. Narzekali twoi przodkowie, narzekasz ty, będą narzekać twoje dzieci bo polityka nie ma nic wspólnego z moralnością. Jakbyś studiował nauki polityczne to byś wiedział. "A sprzeczne to takie, gdzie człowiek wybił by wszystkie drapieżniki, tylko dlatego żeby nie zabijały roślinożerców" A co to ma do feminizmu i antyrasizmu? "Ale świat jest okrutny, zły i nie zna litości" Ja jakoś tak świata nie postrzegam. Mnie nikt nie chce zabić, czuję się bezpieczny, ludzie są w około na ogół mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to BSA żyje jak taki stereotypowy murzyn. Niewykształcony i narzekający na świat. 🖐️ Muszyn nie znajdzie pracy, zwala na rasizm. BSA nie potrafi znaleźć dobrej pracy, zwala na zły system, zydów i komunistów. 🖐️ Murzyna nie chce biała kobieta, zwali na rasizm. BSA nie może sobie znaleźć kobiety, zwala na dyskryminację urody aryjskiej przez kobiety. 🖐️ Murzyn od czasu do czasu sobie napadnie na białego. BSA od czasu do czasu napadnie sobie na turka sprzedającego kebaby. 🖐️ Dziwne że jakoś ja na ulicach widzę białych z kobietami, a nie arabów. Nie wszyscy zarabiają psie pieniądze. No ale lepiej siać propagandę, że dorobić mogą się tutaj tylko żydzi, a wyrywac Polki murzyni, zamiast przyznać, że jest się zwyczajnie niezaradnym życiowo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie bierz mnie za słówka, bo szybko pisze i mają prawo mi się popie**olić oczywiste fakty. Ale dobra, nich ci będzie, 1 września 1939 r" Spoko :), tak tylko chciałem sprostować. "A co do wzrostu, to pisałeś że za Franco była bieda i nie było wzrostu gospodarczego. A więc był ten wzrost czy nie było twoim zdaniem?" Doprecyzowując - przez większość czasów rządów Franco w Hiszpanii była bieda jak mało gdzie, zaś później dzięki ogólnej dobrej koniunkturze gospodarczej oraz pewnym reformom się poprawiło ale Hiszpania nadal była krajem biednym :) - To jest jak ja uważam. Ty zaś pisałeś, że za Franco było zajebiście? Zatem jak odniesiesz się do tych 20-kilku lat biedy i nędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, znowu zapominasz o tym, że ludzie nie muszą się już tłuc na maczugi i kamienie w walce o teren. Owszem muszą dbać o swoje, ale rasizm był odpowiednią formą bitwy o przetrwanie w dawnych czasach, kiedy jeszcze się niewiele różniliśmy od zwierząt. Teraz wraz z postępem cywilizacji i rozwojem istoty ludzkiej formy się wysubtelniły, a Twoje sposoby- czyli dyskryminacja całkowita- wpasowują się jedynie w te czasy, kiedy musieliśmy walczyć o byt jak te metaforyczne psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powoli też tak jest w Polsce, murzyni i araby zabierają nam kobiety i dlatego będzie w Polsce mnóstwo kawalerów. " Ale przecież jesteś zwolennikiem natury. W naturze wygrywa lepszy samiec. Powinieneś sie zastanowic czemu wybierają ich a nie innego, np. Ciebie. Większośc owych kawalerów to zwyczajne ciapy w relacjach z kobietami. Nie zmusisz kobiet by z takimi się wiązały, bo obecnie mają wolność wyboru. 🖐️ Pod pewnymi względami masz rację odnośnie imigracji i tu każdy normalny człowiek się z tym zgodzi. Natomiast reszta to zwykła papka mająca tłumaczyć własne porażki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do czasu, teraz się tak czujesz, no żyjesz wśród swoich. Amerykanie już się tak nie czują. Tworzą sobie twierdze i zbroją się jak na wojnie" Ty chyba odnosisz wrażenie, że ja chcę tutaj fali imigrantów z krajów Arabskich/Afryki Subsaharyjskiej. Otóż nie - nie chcę ich - uważam, że w dużym stopniu są niecywilizowanymi barbarzyńcami, nie mają szacunku dla Europejskich oświeceniowych i laickich ideałów (ty swoją drogą też nie), kobiet, mniejszości seksualnych i religijnych (ty również). Przed tą falą się trzeba chronić... natomiast nie uważam tak jak ty, że ci wszyscy ludzie są źli i gorsi z samego faktu bycia skąd innąd niż z Europy. Jak ktoś łamie prawo, jest homofobem czy rasistą to nie jest dla mnie ważne czy wyznaje Allaha, Boga, Latającego potwora spagetti, czy jest czarny czy biały - powinno się go zamknąć albo wydalić z kraju. "A feminizm i antyrasizm jest sprzeczny z naturą," Typowo rasistowskie podejście :) "Tylko w społeczeństwach jedno litych nie ma rasizmu." LOL :D, Polska to sztandarowy przykład społeczeństwa jednolitego etnicznie - mniejszości to niecałe 5%... a rasistów, co drugi - ty jako najświeższy przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patelniaa
Dużo rodziców było kiedyś punkami a teraz całkowicie zapomnieli co to znaczy być anarchistą,ateistą ;/ Metale są bez ideologii ale mają swoją mądrość a emo to wrażliwe osoby które giną po jednym machnięciu ręką ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Więc mnie nie zrozumiesz, bo ty już nie masz godności ani honoru, po prostu wiesz że jesteś śmieciem, który jest niezdolny do jakiejkolwiek walki i jakiegokolwiek sprzeciwu." Ale jakiej walki? Myślisz, że ludzi obchodzi Twój sprzeciw? Ty sobie pomachasz szabelką, a kobiety dalej będą robić swoje, imigranci będą tu przyjeżdzać, a krajem nie będzie rządzić skrajnie prawicowa partia itp. itd. W swoim żalu do świata dałeś sobie wmówić, że masz misję zbawiania ojczyzny, zamaist dążyć do własnego szczescia. A że Twoja misja szczescia Ci nie daje to akurat nie jest trudne do zauważenia. 🖐️ Ja mam na tyle honoru, że nie muszę szukać przyczyn porażek w innych. 🖐️ "Bo jak spotkam samca z innej rasy, to powinien z nim walczyć o samicę, ale jak wygram i go zabiję to mnie wsadzą." Ale jak wygrasz i go pobijesz zamiast zabijać to tragedia Ci się nie stanie, a będziesz miał satysfakcje. Z jednej strony chwalisz się, jak to biały człowiek się różni od czarnego i warunki zmusiły go do kooperacji itp. A z drugiej strony wyznajesz wartości plemienne. Czyli potwierdza się to, że mentalnością zrównujesz się z takim własnie murzynem. 🖐️ Pomijam już nawet fakt, że możesz zadawać się z kobietami wyznającymi takie same poglądy i wtedy nigdy nie dojdzie do walki z owym murzynem czy arabem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Więc jesteśmy tacy sami, jak wtedy, kiedy żyliśmy w lasach i zabijaliśmy każdego intruza, który wszedł na nasz teren i chciał nam zabrać kobiety czy naszą żywność." Problem w tym, że to nie ogranicza się do rasy. Gdyby mozna było sobie zabijać intruzów, to każdy zazdrosny facet, którego kobieta zostawiła go dla innego by po prostu zabił "intruza". 🖐️ Zapominasz chyba że w naturze istnieje rywalizacja pomiędzy osobnikami z tego samego stada. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patelniaa
Racja zostało nam coś z dzikości ... szkoda że nie wszystkim bo widząc niektórych ludzi to aż strach otrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzę że nie znasz się na polityce." Mmmmm... a to ty się tak znasz? Taki z ciebie ekspert? To może podyskutujemy na temat sytuacji w Górskim Karabachu? Albo w Naddniestrzu, Kabardyno-Bałkarii? A może wolisz polityczny ekspercie pogadać na temat zmiany strategii bezpieczeństwa w Chinach albo o konflikcie Tajwańskim z roku 1996? No jak panie znający się na polityce? Jaki temat z podanych? A może coś innego? "pójrz na zachód, z wyborów na wybory to partie prawicowe mają coraz to większą siłę. " To naprawdę niesamowita analiza politologiczna, jak ty do tego doszedłeś? "i wtedy będziemy budować nową Europę. " Faszystowską masz na myśli chyba... soory, to już przerabialiśmy. "Po prostu lewak z ciebie, myslisz tylko żeby się nażrać i nachlać , nie masz w życiu większych potrzeb, no może byś sobie też co zaruchał, ale bardzo nie ma co." O, to ostatnio było do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A w Hiszpanii ta wojna była bardzo dotkliwa" Poproszę dane statystyczne jak była bardzo dotkliwa :). Mając 20 lat mógłby się bardziej postarać ;) "Ale tam po 20 latach nastał dobrobyt" Jaki masz problem ze zrozumieniem faktów? To był nadal biedny kraj, znacznie biedniejszy od reszty zachodu (nie licząc Portugalii, również autorytarnej i Irlandii) i nie było dobrobytu. "a w Polsce po 22 latach mamy coraz większą biedę i coraz bardziej nasz kraj poupada." Ale ten PiS czy inny ONR ci kit nawciskał. Ten kraj nigdy w swojej nowożytnej historii nie rozwijał się tak dobrze jak w ciągu ostatnich 20 lat. "auważasz tą różnicę miedzy prawicową Hiszpanią a lewicową Polską?" Hehe :), Hiszpanie już dawno są znacznie bardziej lewicowi od Polaków... przepisy aborcyjne, rozdział kościoła od państwa, to tylko niektóre przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naddniestrze nie dotyczy Europy... a to ciekawe... "Te wydarzenia nie będą mieć wielkiego wpływu na nasza gospodarkę." Twój rasizm też nie :). Na gospodarkę Europy miałoby jednak wyrzucenie/zabicie wszystkich muzułmanów/czarnych/indusów... katastrofalny wpływ naturalnie :). Śmieszy mnie jak zarzucasz komuś nieznanie się na polityce, a sam wiesz tyle ile ci w mediach przekażą lub przeczytasz na prawicowych stronach internetowych/gazetach. Jak zaś ktoś coś napisze niezgodnego z twoim światopoglądem to jest lewakiem lub kapitalistą. Żal że aż dupę ściska chłopie. Jak chcesz robić poważne analizy politologiczne, a nie strzępić klawiaturę na kafe to zapraszam na nauki polityczne lub kierunek pochodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Spójrz na zachód, z wyborów na wybory to partie prawicowe mają coraz to większą siłę. Trzeba jeszcze poczekać na wieli kryzys, który za parę lat nastąpi i ludzie przejrzą na oczy i wtedy będziemy budować nową Europę. " A po budowaniu nowej Europy znowu będzie to samo co teraz. 🖐️ Na tym to właśnie polega. Jak ludziom jest dobrze, to są tolerancyjni. Jak ludziom źle to szukają winnych. A ponieważ zarówno skrajna tolerancja, jak i skrajnie prawicowe poglądy są złe, to zawsze po nich następuje dążenie w przeciwnym kierunku. 🖐️ Ale to jest polityka, a Ty jestes tylko pionkiem, któremu się wydaje, że coś robi. 🖐️ "Ty tego nie rozumiesz, bo nie rozumiesz tego że ktoś woli dbać o kraj, niż o samego siebie." "Murzyn w Afryce to walczy z innymi plemionami, bo wtedy może rabować i gwałcić. Gdyby tego mu zakazano, to nie poszedł by na wojnę." Widzę, że siedzisz w głowie murzyna. Bo nijak nie wiem skąd takie informacje posiadasz. 🖐️ "Ty tego nie rozumiesz, bo nie rozumiesz tego że ktoś woli dbać o kraj, niż o samego siebie." "Murzyn nie poświęci ci się dla kraju w obronie samego kraju" a Ty się poświęcasz? Przecież Ty nie potrafisz sobie poradzić w życiu jak cywilizowany człowiek. To Ty chcesz zabijać intruzów, bo nie potrafisz poderwać kobiety. To Ty byś chciał, żeby "słowianin pomagał słowianinowi" dzieki czemu lepiej bys sobie radził materialnie(lub w ogóle pieniądze nie byłbyby istotne, dzieki czemu nie musiałbyś się czuć gorszy pod tym względem). 🖐️ Ty właśnie walczysz o swoje dobro wierząc że w Twoim idealnym świecie żyłoby Ci się lepiej, bo nie potrafisz dostosować się do obecnego. 🖐️ "Po za tym Aryjczyków odróżnia to, że mają łagodny charakter, nie są agresywni, żyją w przyjaźni i zgodzie." Hehe ten łagodny charakter nakazał im kolonizować. 🖐️ Wiem to z troski o kolonizowane nacje, by pokazać im lepszy świat. 🖐️ "Po za tym kolorowy na moim miejscu to by pewnie już kombinował za łatwym chlebem, a ja mimo wszystko utrzymuje się z swojej pracy i nie kombinuję "co by tu ukraść" albo jakiś szwindel zrobić." Tak uczciwy jesteś, że aż na czarno pracowałeś okradając swoją ojczyznę. 🖐️ Oczywiście to z troski by Twoje peniądze nie poszły do rąk Żydów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co to da? I tak wszyscy zdechna. A dowodem na nieistnienie boga sa chociazby dinozaury, to wszystko kurva klamstwo a ci debile nam wmawiaja. kiedys bylo 12 bogow a dzis dziwnym trafem jest nagle jeden, ale sto piec wyznan i kazdy co innego mowi hahahahaha po prostu pozdychacie jak psy, pognijecie i totalny brak swiadomosci, nic, zero. Nie ma nic, nic nie jest wazne rozumiesz? " martva jestes tak porypana,ze szkoda slow.Nie wierze w Boga i wiem,ze jak umre to nie bedzie nic i ze kosciol to tylko wladza i w jakims sensie nawet firma.Zajebiscie mnie to przeraza ale nie mam zamiaru myslec o tym codziennie,bo jesli sie nie myle i naprawde zycie ludzkie na tej ziemii to tylko przypadek to wiem,ze musze sie delektowac kazdym dniem.Nie wazne co bedzie jak mnie nie bedzie.Najwazniejsze,ze jestem tu i teraz i mam dla kogo zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale zapominasz o tym że żyję u siebie. Nie mam nic do murzyna, jak żyje sobie w swoim kraju w Afryce. Nie przeszkadza mi że biega z karabinem i zabija ludzi z innej wioski i że gwałci murzynki. Po prostu jest mi to obojętne." acha ale jak polaka modruja to musi to slyszec caly swiat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jest dawno temu lewicowa, dlatego jej gospodarka tak podupadła i ma ogromny problem z imigrantami, a symbole wielkiej Hiszpanii za czasów Franco to się niszczy." Jak grochem o ścianę. Hiszpania ma problemy gospodarcze z kilku przyczyn, które wymienię w skrócie bo nie ma sensu tego tutaj wyjaśniać: - Nieprzemyślane wydawanie pieniędzy z funduszy strukturalnych (postawienie niemal wyłącznie na projekty "twarde"). - południowa kultura "pracy". - ogólny kryzys ekonomiczny na świecie, a w szczególności kryzys zaufania na rynkach oraz kryzys zadłużeniowy. - spekulacje na rynkach. "I Hiszpania miała dobrobyt, ludzie w Hiszpanii do dziś chwalą i wspominają dobre czasy za czasów Franco." Facepalm... tak, w Polsce też znajdziesz ludzi co chwalą życie za komuny - jak jest się starym/w średnim wieku to zawsze się chwali czasy swojej młodości niezależnie jak do dupy bo one nie były. "A jeśli twoim zdaniem Polska jest tak bogata, to wytłumacz mi skąd tyle w Polsce biedy?" A wytłumacz mi skąd w Polsce tyle bogactwa? Nie ma gdzie zaparkować samochodu, każdy ma auto, konsumpcja wzrasta, PKB w górę, HDI w górę, Gini (niestety) też w górę. "Skąd te bezrobocie? " Niższe od średniej unijnej.... hmmm nie wiem skąd aż takie wysokie. "czemu Polacy milionami opuściły nasz kraj za pracą?" Bo na zachodzie nadal jest lepiej :), ja wcale nie powiedziałem, że tak nie jest. Po prostu u nas jest i tak lepiej niż było 20-40-60-80 lat temu. I lepiej niż w większości miejsc na świecie. "Czemu 20 % dzieci jest nie dożywianych?" Powtarzasz się... masz może dane dla innych krajów aby było do czego porównać czy tylko sobie tak szafujesz tą statystyką? "A więc czemu Polacy tego bogactwa, o którym piszesz nie czują?" Ja tam czuję, wielu ludzi, których znam też to odczuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jeśli twoim zdaniem Polska jest tak bogata, to wytłumacz mi skąd tyle w Polsce biedy? Skąd te bezrobocie? czemu Polacy milionami opuściły nasz kraj za pracą? Czemu 20 % dzieci jest nie dożywianych? A więc czemu Polacy tego bogactwa, o którym piszesz nie czują?" tu sie zgadzam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wytłumacz mi skąd w Polsce tyle bogactwa? Nie ma gdzie zaparkować samochodu, każdy ma auto, konsumpcja wzrasta, PKB w górę, HDI w górę, Gini (niestety) też w górę." no a ile ojcow,braci,matek wspomaga budzety rodzinne w PL?? Jakby ludzie mieli liczyc tylko na swoj kraj to polowa,by nie wyjechala tylko wymarla z glodu i ubostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawszedousług
A ja się wypowiem na temat. Nie należę do żadnych desperackich ruchów, ani nic takiego. Żadne emo, ani inni nihiliści. Problem w tym, że mam taki sam stosunek do nich, jak do skinów, punków, i innych takich...dla mnie to po prostu szukanie ratunku w chwili, gdy człowiek buntuje się przeciwko wszystkiemu. I jest to szukanie ratunku w niewłaściwym miejscu. Szukając go w cudzym stylu, przyjmując groteskowe zasady, stusując się do dziwnych, obowiązujących kanonów. Czasem zastanawiam się, co by było, gdyby każdy żył absolutnie odizolowany od drugiego człowieka. Może było by po prostu prawdziwie. I przeciwko czemu mam się buntować? Bunt dla buntu? To nie ma sensu. Tak samo jak bunt przeciwko wielkim sprawom tego świata, które to pochłania tak wiele osób. Mnie one nie interesują, tak na prawdę. Nie są dla mnie wielki. Pozostaje mi tylko bunt dla buntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×