Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

kiedyś młodzież się buntowała, dzisiaj jest w depresji i płacze nad swoim losem.

Polecane posty

Wybacz, ale nie widzę związku pomiędzy studiowaniem, a pozerstwem... Możesz objaśnić? :D Samodzielna nauka jednak nie da Ci papierka, dzięki któremu będziesz mógł pracować w ulubionej sobie dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie jestem lepsza i nie musze uslugiwac ludzkosci pracujac to tez studia na pokaz mi niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mozna samemu szlifowac wiedze czytajac, podrozujac, zamiast isc na studia jak pozer" a jak chcesz zarabiać kasę na podróże i książki, nie mając dyplomu i dobrej roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva, mniejsza z tym ile prawdy jest w tych słowach o Twojej rzekomej wyższości nad resztą ludzi i o to, że megalomania (zwłaszcza ta nieuzasadniona) budzi powszechną niechęć i zniesmaczenie. Jak chcesz się utrzymać bez pracy? Jednak każda jest pożyteczna dla ludzkości, a co za tym idzie - usługiwałabyś jej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wiesz ile było na świecie profesorów-samouków?" za samouctwo nie przyznają tytułu profesora. przyznaje się go za lizanie tyłka tym "wyżej" na uczelni :P Martvą polecam ignorować. to neostradowy troll :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, nie mam żadnej pasji, wybieram więc opłacalny i przyszłościowy kierunek. Ale gdybym umiłowała sobie szczególnie jakąś dziedzinę, to na pewno nie przełożyłabym rokowań rynku pracy ponad nią, bo każdy woli się zagłębiać w to co lubi. W Tobie odzywa się bajkopisarz, który ocenia człowieka na podstawie mglistych domysłów. ;) Swoją drogą można studiować opłacalny kierunek dla papierka, a interesować się czym innym, więc nie widzę "nierozerwalnego" powiązania z materializmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, dlaczego Ty to porównujesz z prostytucją? :O Nie uznaję seksu za pieniądze. Chyba to co innego niż uczciwa, pożyteczna praca nie hańbiąca człowieka. Jak uważasz, że prostytucja to praca, jak każda inna to ja współczuję, a podobno taki honorowy człowiek z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - a ty możesz zaspokajać za pieniądze sfrustrowane baby lub nadstawiać tyłka facetom - czemu nie korzystasz z tak wspaniałych perspektyw pracy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - jeśli studiujesz coś przynoszącego potem dobre dochody, to masz kasę na rozwijanie zainteresowań i hobby, nawet na kolejne typowo pasjonackie studia. jak studiujesz zgodnie z zainteresowaniami i potem lądujesz z marną pracą, to nie możesz sobie pozwolić na rozwijanie pasji. którą opcje wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, właśnie zaczynam rozumieć dlaczego ludzie na tym forum Cię tak nie lubią. Koloryzujesz i oceniasz innych tak, jak Ci się podoba. Przecież napisałam, że gdybym miała jakąś szczególną pasję to bym na pewno nie przełożyła opłacalnego kierunku ponad nią. Wolałabym studiować to, co mnie wciąga. Ale jakichś określonych zamiłowań nie mam. Lubię czytać, lubię matematykę, w zasadzie wszystko by mi podeszło pomijając chemię. Nie widzę więc nic materialistycznego w tym, że wybieram się na coś przyszłościowego, skoro jakimś pasjonatem w żadnej dziedzinie nie jestem. Nigdy nie napisałam, że wypłata jest najważniejsza, a jak tak, to pokaż mi gdzie, bo może mam omamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rente, robię oszczędności. Wystarczy na te parę lat mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handrich
martva, nie wyglądasz na rencistkę. Ładna dziewczyna z ciebie, co ci jest że masz rente?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za komplement. Wole nie zdradzac co mi dolega tutaj, bo zaraz zaczna po mnie jechac i co tylko. Ale dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martvą zapewne utrzymują ją rodzice, nieprawdaż? :o co można wiedzieć o dorosłym życiu, będąc na utrzymaniu mamusi i tatusia? ty nawet nie ogarniasz dziewczyno kosztów życia, wynajmu mieszkania, opłat, żarcia. weź mnie nie rozśmieszaj. i nie pisz nam, że z kilkuset złotych renty masz wielkie oszczędności, bo pospadamy z krzeseł ze śmiechu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to rozśmiesza, że ma ludzi za taki motłoch, a jednocześnie posiada czelność brać zasiłki z ludzkich pieniędzy. :D Jak widać przyziemne prawa utrzymania się za mamonę działają także na wampiry i nawet zagłuszają w nich honor (bo jakże tu brać zapomogę od kogoś, kim się pogardza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie mam takiej najnizszej renty, moze nie sa to tysiace wiadomo. oszczednosci robie z pieniedzy ktore mi ojciec daje, a moglabym to przerabac na przyjemnosci, co nie? a jednak nie jestem az tak glupia jak myslisz i to cie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to ludzie mnie tak urzadzili, to niech placa. a teraz raz dwa do lozeczek, bo jutro musicie wstac do pracy ladnie i grzecznie sluchac polecen szefa i zapitalac na mnie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś Ci się pomyliło Martva z tym wydawaniem poleceń, ale ponoć leżącego się nie kopie, więc już nie ciągnę tematu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewazne, ale sporo zlego. lezaca o bym byla, jakbym musiala wstac jutro skoro swiat i wysluchiwac polecen kierownika oraz rozkazow co was czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę nic uwłaczającego w uczciwej pracy. :) Za to w żerowaniu na kimś, kim się w dodatku gardzi- to już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie po to zeruje, niech wstaja robole i zapieprzaja. a zrobili mi wiele zlego takze fizycznie ale nie bede sie nad tym roztkliwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wobec wszystkich. moja rodzina pracuje, znajomi itd ale nie wygarniaja mi, ze ja tego nie robie. a jak ktos mi wygarnia to ma odwet, zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×