Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość karolaxxx

Jak znalezc odwage, aby sie zabic??

Polecane posty

Gość karolaxxx

Pytam powaznie. Skad ludzie biora sile, aby ostatecznie ze soba skonczyc? Nie mowie o nastolatkach polykajacych ibuprom, chcace zwrocic na siebie uwage. Mowie o ludziach, ktorzy faktycznie chca zakonczyc zycie i im sie to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgagdsagsda
też mnie to zastanawia, zwłaszcza biorąc pod uwagę że w miarę spokojne metody samobójstwa np. substancje do usypiania zwierząt są niedostępne dla zwykłego obywatela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgagdsagsda
"to jest wyraz tchórzostwa a nie odwagi" pozdrawiamy gimgoowna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Combat Adolf Hitler
Heroina też jest niedostępna dla zwykłego obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co chcesz zwracać na siebie uwagę?? po smierciracezj bedzie ci wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie uważam samobójstwa
za akt odwagi. Ale też nie tchórzostwa. Myślę, że na człowieka przychodzi chwila takiej słabości - właśnie, słabości - że po prostu to robi. A jeśli zostały w nim jeszcze resztki odwagi - to przeżyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba musialabys spytać
tych którym się udało.. :| Co za głupi sposób zwrócenia uwagi na siebie. Jeśli masz kłopot to napisz otwarcie znajdą się tutaj ci którzy cie zbluzgają i ci którzy doradzą. Chociaż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgagdsagsda
"Heroina też jest niedostępna dla zwykłego obywatela. " tak, zwłaszcza czysta no i trzeba mieć jakąś tam wiedzę żeby sobie to wstrzyknąć i odpowiednią dawkę dobrać dodajmy że już sama próba zakupu może się skończyć źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak sobie mysle ze mam racje
A co zainspirowal Cie Andrzej Lepper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak zdroworozsądkowo się nie da. Są dwie opcje: a) choroba psychiczna, kiedy człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego co robi b) jakieś koszmarne wydarzenie, które sprawia, że decyzję podejmuje się w afekcie, a wtedy pełen spontan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgagdsagsda
"Jeśli masz kłopot to napisz otwarcie znajdą się tutaj ci którzy cie zbluzgają i ci którzy doradzą." tak, ludzie najczęściej potrzebują porady :o brak porady to główny powód samobójstwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak sobie mysle ze mam racje
Teraz znajdzie sie wilu na Kaffe ktorzy ze chca targnac sie na swoje zycie jak ich LIDER- dzieci za duzo neta za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba musialabys spytać
uogólniłam, ale chodziło mi o rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdagdsgsds
"choroba psychiczna, kiedy człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego co robi" bzdura ta teza to wymysł lobby psychiatrycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja leppera
czasami sa takie sprawy/rzeczy których nie da sie zmienic a które uniemozliwiaja nam zycie, czasami po prostu nie ma wyjscia samobojstwo to śmierc honorowa kogos kto nie chce swoimi problemami obarczac inncyh taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak sobie mysle ze mam racje
prawda jest taka ze jak ktos chce sie zabic to to zrobi zadne rozmowy nie pomoga...takie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba musialabys spytać
sdagdsgsds Jesteś jakimś cholernym upierdliwym adwokatem, czy wyrażasz opinie za założyciela tematu? Bzdurą i tego typu określeniami właśnie określam ciebie że się wpieprzasz w wypowiedzi ludzi - to tak a propos komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak sobie mysle ze mam racje
Wpieprza sie bo to forum publiczne tak?Czy sie myle wiec ma prawo przylaczyc sie do dyskusji i wyrazic swoje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bzdura ta teza to wymysł lobby psychiatrycznego" Brzmi groźnie. Psychiatrzy w cichości swoich gabinetów snują plany zawładnięcia światem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tacy...
to jest wyraz tchórzostwa a nie odwagi jestem bardzo ciekawa, czy gdybyś, na przykład zachorowała na coś poważnego, to byłabyś taka "odważna"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdagdsgsds
"Brzmi groźnie. Psychiatrzy w cichości swoich gabinetów snują plany zawładnięcia światem?" nie, wmawiają ludziom że znają receptę na szczęśliwe życie ewentualnie wmawiają ludziom, że są chorzy i do uzdrowienia potrzebują dziesiątek godzin płatnej terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem. Depresje, nerwice, czy schizofrenie są takimi samymi jednostkami chorobowymi jak angina, czy WZW. Nikt tu niczego nie wymyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozIllIa fireffox
spytaj sie andrzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdshdfhds
"Nie rozumiem. Depresje, nerwice, czy schizofrenie są takimi samymi jednostkami chorobowymi jak angina, czy WZW. Nikt tu niczego nie wymyśla." nie moja wina że nie masz wyobraźni depresja jest najczęściej symptomem nie przyczyną, co komu po prochach jak mu smutno bo tramwaj mu nogę uiiebał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * BzYLI *
"Nie rozumiem. Depresje, nerwice, czy schizofrenie są takimi samymi jednostkami chorobowymi jak angina, czy WZW. Nikt tu niczego nie wymyśla." w czasie 2 wojny światowej 70% japońskich oficerów, po poddaniu swoich oddziałów popełniło samobójstwo (sepuku). Myślisz że wszyscy oni cierpieli na depresje, nerwice i schizofrenię? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe. Aby to jednoznacznie stwierdzić, musiałabym przeprowadzić z nimi wywiad lekarski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja leppera
depresja jest wtedy kiedy jest chu.jowo i nie mozna tego zmienic i kiedy trwa to latami kiedy jestesmy samtni ,brzydcy luc cos nas ogranicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×