Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna_2011

Samotne mamusie i tatusiowie

Polecane posty

Matko, znowu tyle do nadrobienia, a ja czytam i jednoczesnie za dzieckiem biegam ;) on jest jak tornado, a tak sobie ładnie wczoraj posprzątałam - wszystko mialo swoje miejsce :D gmaja -> wczesniej to byl taki zwykły normalny facet, ktory codziennie pod krawacikiem wychodzil do pracy. Później juz dotarłam do jego dawnego przyjaciela(krzyśka) i on mi powiedzial, ze JaśniePan pił i po alkoholu robil sie agresywny. I ze ich przyjazn skonczyla sie wtedy gdy byla zona OMD (byl po rozwodzie- wiedzialam o tym, z tym ze znalam inna historię -i jak sie zapewne domyslacie, to on byl ofiarą, biedny żuczek) poprosila Krzyśka, zeby z nim pogadał. Wtedy JaśniePan się zdenerwował zrobil jazde i zerwał wszelkie kontakty z Krzychem. A Iwona - zona - zwiala. pewnego dnia on wrocil do domu i znalazl kartke na stole w kuchni ze to koniec - wyjechala do Anglii. Tak wiec uciekła -w dosłownym znaczeniu. Rozwod dostala bez problemu, nawet sie na sparawach nie pojawiala, wziela dobrego prawnika i tyle. Jak go poznalam to owszem lubil wypic piwo czy dwa, chyba jak kazdy facet. Ja go w zyciu nie widzialam pijanego - nawet wtedy tego feralnego dnia wg mnie on nie byl pijany. Chodzil, mowil normlanie, zadnego zataczania sie, czy belkotu. On poprostu jak za duzo wypil to robil sie agresywny. Nigdy wczesniej mi nie pokazal takiego oblicza- a szkoda. Zaoszczedzilo by mi to wiele nerwow i problemow. Wlasnie tez krzysiek powiedzial mi ze on rowniez nie widzial go pijanego - tak jak pijany nam sie kojarzy. A znali sie od szkoly sredniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zasnela :) zobaczymy, narazie za bardzo nie chce sie angazowac, ale widze ze on sie angazuje i tak mi torche glupio, on sie przytula a ja go odpycham :/ to tak przytulaczek i mowi ze starsznie oziebla jestm, czasami krzykne bez powodu, moze mi to z czasem przejdzie, chyba ze bidny nie wytrzyma a ty Samamama jeste po dwoch zwiazkach, z tego co pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafił się cham świetnie maskować. Moj tez, przez pierwszy rok kochany a pozniej? Pozniej to ja musialam sie starac za dwoch. Moglam uciec predzej ale madry polak po szkodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde rozpisalam sie i m post zniknal. ehhh w skrócie Ahaahaa... najlepiej z nim nie rozmawiaj, nich wezmie rzeczy i znika, wiem ze to ciezki, ale badz twarda. a zobaczysz jak wyjdzie jaka bedziesz dumna z siebe dziewczyny maja racje faceci zawsze wine na kobitke zrzuca, ja to się teraz smieje ze gdybym OMD przyłapała z inna w łózko to i tak by się tego wypierał i by stwierdził ze to mja wina.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tz byl na poczatku kochany, pozniej zaczal rozrabiac, ale nigdy wczesniej mnie nie uderzyl, jak bylam w ciazy to 2 razy zniknal na pare dni, myslalam ze wyjde z sieie, juz wtedy powinnam go zostawic :/ mi to sie wydaje ze jak facet zobaczy ze kobieta jest ulegla, uzalezniona od niego to juz wtedy robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaahaa... moj tez mnie dolował,mams studiawyzsze i podyplomowe, rozne kursy pokonczone stabilna prace w panstwowej instytcji,jestem dosc atrakcyjna a on ciagle jakos mnie tak dolowal ze mi sie wszystkiego odechciewalo iw ogole w siebie nie wierzylm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jest tak jak mowisz Evi, ja kilka dni temu oznajmilam, ze jest za dobry dla mnie po klotni z mojej winy.. idiotka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem byly przeprosiny, obiecywanie ze NIGDY WIECEJ- zauwazylyscie ze wszystkie te historie sa b. podobne, moze stworzymy wspolnie jakis profil psychologiczny - tatusia tyrana. chcialam zeby dziecko mialo jego nazwisko, zeby mialo ojca- faktycznie sprawial wrazenie ze sie zmienil - ale on jest b. inteligentny i mowi i pokazuje dokladnie to co ja chce uslyszec/zobaczyc. Az w koncu kiedys przyjechal - maly mial moze 2 miesiace. Oczywiscie nie znal go, wiec w ryk - a ten go nosi, telepie nim na boki, podrzuca, maly wyje tak ze az tchu nie moze zlapac. Wiec mowie - oddaj mi dziecko, on cie nie zna, boi sie.... i sie zaczeło ' TY jestes NIENORMALNA, co TY z TYM DZIECKIEM ROBISZ, utrudniasz MI KONTAKTY....' a najlepsze zostawilam sobie na koniec ... uwaga!!! -NASTAWIASZ GO PRZECIWKO MNIE' taaak bo 2 miesieczne dziecko mozna nastawic w jakikolwiek sposob!!! wywalilam go z domu, teraz tylko dzwonie co jakis czas, zeby dal mmi jakas kase, ale mowi mi ze jestem materialistka. Ostatnio zadzownilam powiedzialam ze bede szczepic na Pneumokoki, Meningokoki i ospe i na same tylko szczepienia chce zeby dal mi 1000 zl + 600 alimentow i ze mlody ma 11 miesiecy a on przez ten czas nie zaplacil nawet zlotowki, to mi powiedzial ze tylko kase mi chodzi i sie rozlaczyl, wiec tez o alimenty musze zlozyc. Dupek! Najlepsze jest to ze jego byloby stac zeby placic mi nawet i 1500alimentow/ miesiecznie i pewnie by tego nie odczul specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez OMD jak przyszedl po rzeczy powiedzial, nie dasz sobie rady bezemnie zginiesz. A to zawsze ja bylam glowa rodziny a nie on akurat ale pogadal sobie swoje. Ostatnio kupilam nowe meble i zrobilam przemeblowanie w mieszkaniu, a sie napuszyl jak to zobaczyl i jakies glupie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ich zycia bylyby piekne i bezproblemowe gdyby nie my... tylko po co do cholery jesnej sie wiazali - nie maja 12 lat wiedza skad sie dzieci biorą... tyle razy mi zarzucal ze jestem nieodpowiedzialna - a to nie ja zostawialm swoje dziecko. Oni tak pieknie potrafia mowic, sa taci biedni, nikt ich nie rozumie, ale jak juz majac pod nos podane to i tak tego nie docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj myslal ze utrzymamy sie z mojego maciezynskiego 900 zl :/ jak mala sie urodzila to przestal pracowac :/ a ostatnio sie dowiedzialam ze ktos widzila ta dziewczyne z ktora jest, wygladala jakby z tirem sie zderzyla, boze jak ja sie ciesze ze odeszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo w kolko slyszalam, ze sama nie dam sobie rady.. tylko jakos dziwnym trafem od urodzenia caly czas bylam sama - on od 8-20 w pracy rowy kopal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi --> dobre... mala sie urodzila przestal pracowac... :D a ze Ty nie wpadlas na to ze juz dzien po porodzie powinnas zasuwac na wasze utrzymania,zeby Pan mogl odpoczywac. Nie zapominajac oczywiscie o tym zeby posprzatac ugotowac, zajac sie dzieckiem i wygladac jak Miss Polonia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mojego jeszcze mnie rozwala jakto sie na okolo chwali jakiego ma synka i jak go . tylko ze jak maly lezal prawie mc w szpitalu to byl u niego 3 razy, jak mial operacje to przyjechal tylko w tym dniu a potem juz nie, nie odwiedzal go . nie wspomne ze na szcze[pienia nie dal ani zl. a ja wszystko szczepie 6 w 1 , rotawirusy teraz pneumokoki, ma pretensje ze sobie wymyslam, ze niektorzy przeciez w ogole nie szczepia. i mam sobie sam radzic skoro wymyslam. a najlepszy teks jak zadzwonilam zeby mi jakas kase dal, " to znajdz sobie bogatego tatusi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wzial na poczatku tydzien wony zeby mi pomoc, ale go wiecznie nie bylo w domu, a mala tydzien w szpitalu lezala, poznie kolejny tydzien i kolejny tydzien, tlumaczyl ze roboty nie ma i czeka na telefon :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko, ze dziecko ma juz ojca i nie musi szukac. Ja pieniadze regularnie dostawalam. Byly miesiace, ze oddal cala pensje. Zobacze jak bedzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to moj powiedzial, jak poprosilam go o kase, zebym nie imrezowala to by mi starczalo na wszystko :/ po pierwsze nie imrezuje a po drugie mam na msc 464 zl :/ nawet na piwo mnie nie stac heheh jakbym chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szczepilam skojarzonymi. Na rota nie szczepilam -pediatra mi odradziła. Ale teraz na Pneumo i te pozostale szczepie. aaa on tez sie chwali ze MA SYNA. Szkoda tylko ze jego syn nie bedzie mogl powiedziec ze MA OJCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio zajrzalam na nk to ma wstawione jakies zdjecia gabi a pod zdjeciem ktos dodal komentarz coreczka tatusia hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×