Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna_2011

Samotne mamusie i tatusiowie

Polecane posty

a co do pogody to u mnie tez ladnie ale nie za goraco :) tak sobie pomyslalam teraz ze fajnie byloby mieszkac w tym samym miescie, moglybysmy sie spotykac na kawke i pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się,że samotna mami ma rację,Malutka musi z tego wyrosnąć...Pewnie kilka czynników się na to składa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,że tak,Evi...najlepiej na tym samym osiedlu:-).Siedziałybysmy razem na placu zabaw i gadały,gadały,gadały..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na placu same szczęśliwe małżonki,przesiadują z dziećmi przeważnie w towarzystwie mężów.Pewnie to przypadek ale zupełnie nie ma z kim porozmawiać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolezanke 4 domy dalej ma syna 6 msc, ostatnio z mezem szli na spacer i mnie zawolali zebym poszla z nimi, oczywiscie z corka. i sie strasznie dziwnie czulam. nie wiem czy oni tak udawali przede mna czy naprawd tacy sa szczesliwi. ale az mi sie rzygac chcialo, jak na nich patrzylam bleeeeeee a moze to zazdrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bardziej to na pokaz...Ja wczoraj byłam w tej galerii z siostrą i jej mężem.Ściskał ją co chwilę,cmokał,obłapywał itp.W końcu ona wypaliła,że on tak się zachowuje tylko w moim towarzystwie,że normalnie prawie jej nie dotyka.A przy mnie coś w niego wstępuje.Dziwne to,zupełnie nie pojmuje takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam wrazenie ze to bylo zdeka udawane :) dziwolagi z nichh straszne maly juz ma prawie 7 msc ona wogole go nie sadza, widac ze dziecko chce ale samo nie da rady, ale ona czeka az samo zacznie, i do tego ma rece do tylu rozlozone, chodzilam z Gabi na rehabilitacje wiec wiem ze to zle, i jej powiedzialam zeby przeszla sie do lekarza z tym. a jeszcze mnie wkurza ze dzwoni bo czegos nie wiem, pyta sie co ja robilam w takiej sytuacji to ja jej powie to ta i tak leci do lekarza, a pozniej mowi ze mialam racje i mogla nie jechac ale sie rozpisalam ale strasznie mne ona denerwuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam lulu Dziewczyny... Rano pobudka.W pracy mam ostatnio ciężko,i fizycznie i psychicznie...Ale to tylko praca:-)dam radę. Dobrej nocy.I PRZESPANEJ CAŁEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :* Noc przespana :) Adas wlasnie zasnal wiec Was odwiedze :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez niedawno wstalam:) noc tez przespana moja mala ani razu sie nie obudzila;p niedlugo jakies sniadanko trzeba zjesc i wypic kawe;p potem sie przejde na zakupy bo musze kupic mleko no i pospaceruje troche. mamusie a jakie macie wozki? ja osobiscie mam quinny buzz 3 spacerowke i jestem bardzo zadowolona.z przodu mam wymienione kolo na te pompowane i jest super.dobrze sie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam Quinny ale dla mnie jest okropny.. ;/ strasznie się prowadzi, koło się nie skręca, zacina się - masakra. Myślę nad zmianą tylko nie wiem jaki będzie lepszy. Wózek sprowadzaliśmy z Londynu od znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie noc tez przespana, ale wczesnie sie obudzil :( ok 6:30 ja mam Xlandera i jestem bardzo zadowolona. mam jeszcze wozek parasolke Baby Design - ale ten woze w bagazniku, zeby miec gdzies do sklepu np. I tez jestem z niego bardzo zadowolona. Leciutki, szybko sie sklada, fajnie sie prowadzi. I mozna go rozlozyc do pozycji lezącej -wiec dziecku wygodnie. a jakie macie foteliki samochodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim quinny wlasnie te kolo z przodu jest super.moge jednym palcem prowadzic.a jakie masz te kolo?pewnie te plastikowe i dlatego ja zmienialam na pompowane takie jak te z tyle i wozek jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo tak widze ze nikt nie pisze;p to tez nic nie pisalam.ja narazie zmykam wykapac mala i przyszykowac ja do spania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam ze nikogo nie ma :) ja ci minal dzien kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakos minął, choc ja ostatnio jakas nieogarnięta chodze. w domu mi sie nic zrobic nie chce, mam nie posprzatane i ogolnie mam jakis taki sobie nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×