Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qiiqiqiqiqi

NAJLEPSZY CHIRURG PLASTYCZNY OD POWIĘKSZANIA PIERSI ???

Polecane posty

Gość gość
Ja zastanawiam się nad powiększeniem piersi we wrocławskiej klinice. Prowadzi ją dr Henryk Knakiewicz - czy wiecie coś może na temat tego, jak wygląda u niego zabieg? Na znanymlekarzu ma sporo dobrych opinii, ale są bardzo ogólne. Wybieram się do doktora na konsultacje w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszymy się bardzo że wybierasz się na konsultację . Niestety to forum znacznie trac**przez te kretyńskie reklamy Niżej jest założony temat dla Knakiewicza też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz tam rodzynki to każdy jest dobry. Nie leć na taniochę i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od biustów to bardzo dobry jest Osuch, ma sporo doświadczenia, no i też potrafi dobrze doradzić jaka metoda będzie dla nas najlepsza, jaki rozmiar, żeby nie przedobrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Ireneusz Łątkowski z Polanicy Zdrój. Jeśli chodzi o operacje piersi to chyba jeden z lepszych chirurgów. Z tego, co wiem to jeszcze warto u niego powiększać usta, ale nie za pomocą kwasu hialuronowego, tylko za pomocą tkanki własnej. Efekty utrzymują się znacznie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret222
Tylko jedno miejsce http://proclinic.pl i Pan Wojciech Wacławowicz. Byłam, mogę z całego serca polecić. Przychodnię znajdziesz pod adresem: ProClinic Adres: Widok 2/4, Wrocław, Polska Telefon:+48 600 095 020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczkabeauty
Margaret śmierdzi tu reklamą i to z,daleka właśnie przez takie jak ty bardziej się odstrasza niż przyciąga! Uwierz mi!!! Ja szukałam długo, bardzo długo w internecie lekarza co zna się na rzeczy o zrobi mi ładne piersi ale jak widziałam takie niby zachwycone klientki co podają adres nr telefonu stronę internetową itd itp to odrazu skreslalam x mojej listy danego lekarza!!!!! Znalazłam super lekarza, który nie potrzebuje reklamy doktor Libor Polak jestem 21 dzień po operacji u niego i nie żałuję a wręcz przeciwnie! dziewczyny nie dajcie się nabrać na te wszystkie reklamy żeby nie skończyc jak ta szwedka!!! Szukajcie,pytajcie a znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak ktoś mógł tu wpisać żukowską, przecież ten partacz jest na liscie top partaczy w tym kraju!!! Widać naganiaczki z dermedu siedzą na forum i zachwalają. Ja przeszłam piekło przez żukowską i do tej pory jestem załamana bo moje piersi są koszmarne. Strata pieniedzy, zdrowia, przyjaciół, od rodziny nawet sie odsuwam, bo człowiek oszpecony ma ochote ze soba skonczyć, nie chce sie żyć. Nikomu jej nie polecam. Choćbyś nie wiem co czytała w sieci to skreśl ją od razu, bo bedziesz potem płakać, a możesz nawet wylądować na tamtym świecie, bo ona zaraziła taką dziewczyny z tego forum gronkowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na naciągaczki od Andrzeja S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o Sirku z Bielska -Białej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westika
Moim zdaniem warto polecić dr Annę Olender. Ja jestem już jakiś czas po zabiegu, więc mogę ocenić "efekt końcowy". Uważam, że zostałam potraktowana naprawdę profesjonalnie, Pani dr słucha, ale też doradza, ma indywidualne podejście do pacjenta. Dobry kontakt. Efekt po zabiegu oceniam bardzo dobrze, dr Olender się sprawdziła, ja wprawdzie więcej zabiegów nie zamierzam mieć, ale jeśli mam polecić, to właśnie ją. A na konsultacjach byłam u różnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla każdego pacjenta trzeba mieć indywidualne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabrisiana
Oczywiście, że tak. Ja myślę, nad małą zmianą, na początku przyszłego roku. Wiele osób poleca właśnie dr Olender i pewnie to na jej klinikę się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smierdzi tu reklama, fuuuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zaraz się zlecą i będą polecać Dr Bromę, a i tak nic konkretnego nie napiszą i tak żadna Ci zdjęć nie da , tylko napisze, że widziała sto różnych zdjęć koleżanek i w klinice i w ogóle. A ona sama zdjęć nie posyła albo robiła co innego albo jescze coś innego, że w sumie będzie to tylko słowo pisane a nie coś konkretnego. Nie wiem co tu się dzieje, ale pełno tu takich co polecają Bromę a nie mają żadnych zdjęć itp i na beautyw polsce już te panny nie piszą tylko tu, mam dość tego forum i tych dziwnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterina
Swoją drogą, nie dziwię się, że dziewczyny nie chcą pokazywać na forum zdjęć swoich piersi, nawet jeśli zabieg udał się rewelacyjnie. Ja jestem jeszcze przed i też wybieram się do dr Olender, mam sporo wiarygodnych opinii, także wiem, że mogę zaufać temu lekarzowi. I też na pewno nie będę dzieliła się na forum zdjęciami pozabiegowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hantre
Dokładnie. Nie wiesz, komu wysyłasz i co z tym zrobi. Ja mam zdjęcia po zabiegu nosa u dr Olender (przed i po operacji - porównanie) I mimo tego, że zabieg wyszedł naprawdę rewelacyjnie, teraz mam idealny nos, raczej nie wysłałabym tych zdjęć każdemu. A co dopiero, jeśli ktoś miał zabieg piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hantre - pewnie to i tak wszystko zalezy od indywidualnego podejścia do tego typu spraw!:) ja i ty nie wyślemy ale reszta pewnie tak - ale to ich ciało i niech tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeboffka
ja chyba także nie mam przekonania do wysyłania swoich fot nieznanym (proszę o wybaczenie) osób:) ale ogólnie służę wsparciem jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie idż do sankowskiego,odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo zdjęć cycow od Sankowskiego i Bromy jest w galerii na beauty w Polsce zarówno w otwartej ja i w zamkniętej oraz dziewczyny umieszczają zdjęcia z wątkach Mi się prace tych panów nie podobają , z tego co wiem sporo dziewczn opisywalo chyba też jakieś komplikacje i poprawki , ale to musicie same już poczytać Ogólnie po tym co widziałam na zdjęciach galerii to cyce i się nie podobały po ty Dr. Za to dr Kolasiński orz Kasprzyk robią super kształtne moim zdaniem piersi I co d zdjęc jakoś nikt z tym problemu tam nie ma a tu się wszyscy oburzają, bo i pewno nie ma co pokazywać za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, jesli sie obawiacie reklamy to polecam na beauty w polsce - faktycznie sporo zdjec jest i z wyjsciowek i potem z efektow operacji i o kazdym lekarzu watki pozakladane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapoznać się z ofertą pani doktor Olender, która przyjmuje w Katowicach. Przeszlam u tej pani zabieg korekcji nosa i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Pani doktor przeprowadza również zabiegi powiększenia piersi. Znam kilka osób, które się temu poddały i były rownie zadowolone, jak ja z mojego zabiegu. Jest to niezwykle profesjonalny lekarz i widać od razu, że zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zapoznać się z ofertą pani doktor Olender, która przyjmuje w Katowicach. Przeszlam u tej pani zabieg korekcji nosa i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Pani doktor przeprowadza również zabiegi powiększenia piersi. Znam kilka osób, które się temu poddały i były rownie zadowolone, jak ja z mojego zabiegu. Jest to niezwykle profesjonalny lekarz i widać od razu, że zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieram się tam na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim koleżanka zdecydowała się na powiększenie piersi, postanowiła zasięgnąć wiedzy w kilku klinikach w Poznaniu i nie ukrywała, że głownie z powodu na cenę.. W jednej z nich podali mi cenę od 15 do 18 tyś. Piersi robiła tam też jej przyjaciółka i jakoś efekt jak na tak wysoką cenę wcale nie przypadł im do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×